Şimdi Ara

Monster Abra A5 V13.4 Monitör Yansıtma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende Monster Abra A5 V13.4 markalı Gaming laptop var. Bu laptopu HDMI yoluyla Acer KG241Q markalı monitöre yansıtıyorum. Ekran seçeneklerinden sadece 2. ekrana yansıtı kullanıyorum fakat HD bir görüntü yakalayamıyorum. YouTube'da video izlerken görtüntü 1080P olsa bile video çamurlu gibi ekran pürüssüzmüş gibi olmuyor. 360P video izler gibi oluyor. Oyun oynarken ise, Forza Horizon 4 gibi bir oyunun görüntü kalitesini çöp ediyor uzağı renderlamıyor. Ayarlar ne kadar ful olursa olsun görüntü bir türlü düzgün olmuyor. Aracın ibresindeki yazılar okunuyor ama kenarları falan net değil. Dediğim gibi Video'lardaki gibi çamurlanıyor ekran ileriler, uzaklar net gözükmüyor bulanıklaşıyor. GTA 5 gibi bir oyunda asfalt, çevre kalitesi, çok kötü. Unutmayın görüntü ayarlarım genelde tüm oyunlarda yüksek oluyor. Sorun oyun ayarlarında olsa videolar böyle kötü kalitede olamaz. HDM'ile Laptop'tan görüntü yansıtınca %1 görüntü kaybı oluyor diye bir bilgi duymuştum halbuki. Bana yardım edebilecek, görüntüyü düzeltmeme yardım edebilecek birileri olursa şimdiden teşekkür ederim.

• 2 cı ekranın goruntu ayarlarında hangi ekran kartı secılı kontrol et
  • GTX1050Ti seçili. Nvidia ayarlarındada belirtiyor, grafik kartınız HDCP ile uyumlu diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woern -- 15 Nisan 2020; 0:28:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.