Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
15
Favori
49.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sistemin özellikleri bana fazlasıyla yetiyor çünkü bilgisayarda ağır işlemler yapmıyorum ya da oyun oynamıyorum. İntel core i7 6700 hq skylake işlemci 8 gb ram 1 tb hdd+256 ssd 4 gb nvidia geforce gtx 960m ekran kartı 17.3" yansımasız ips full hd led panel ve turbo fan parmak izi okuyucu bilgisayarın bazı özellikleri arasındadır. Ben bundan 2 ay önce satın aldım ve oldukça da memnunum. Size de tavsiye ederim. Ancak siz abra a7 v7 modeline bakıyorsanız tahminim ekran kartı 1050 veya 1050 ti olması lazımdır ki v6 5.2'den yaklaşık (%45 daha performanlı olduğunu duydum) bu konuda oldukça iyi bir seçim olacaktır. Son olarak kararınız ne olursa olsun şimdiden hayırlı uğurlu olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreglry -- 12 Mart 2017; 17:29:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

monster laptop bozuldu, fanlar calışmuyor sanırsam, belli ısıya gelince 5-10 kez bip leyip kapanıyor.

böyle sorunla karşılaşan oldu mu? şuan laptop serviste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_elo_bil

merhaba,

monster laptop bozuldu, fanlar calışmuyor sanırsam, belli ısıya gelince 5-10 kez bip leyip kapanıyor.

Laptopu soğutamıyor olabilir. Servis sizi ararsa veya siz ararsanız bunu söyleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_elo_bil

merhaba,

Laptopu soğutamıyor olabilir. Servis sizi ararsa veya siz ararsanız bunu söyleyebilirsiniz.

merhaba,

Laptopum tamir olmuş , soğutucu ve RAM değişikliği yapmışlar
    Tuaf ben sadece soğutcu beklerken RAM ınde değişmesi garip olmuş.
  • Monster yedek parcalarini nereden bulabilirim arkadaslar?

• John-Reese kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de ve monster ın servisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Sahibinden de ve monster ın servisinde.

Sahibinden de bulamadim monster fan lazim servis pahali verir model abra a5v4.1 bakabilir misin hocam ?

• Abra A5 5.1'i alalı 2 yıl oldu. Oyunlarda laptop çok aşırı ısınmaya başladı bende Cooler Master termal macun sipariş verdim.

Laptopun içini ilk defa açıcam aşağıdaki videoya göre yapıcam inşallah doğru düzgün yaparım.

• Göndersek servise garantisi bitmiş ürünü şöyle bi temizliğini sağını solunu kontrolünü yaparlar mı parayla Canlar yaparlarsa kaça yaparlar araba bakımı gibi

• Nette gezerken, youtube'da video vs izlerken ısınma sorunu yaşayan varmı ? hd graphics 1100mhz'de çalışıyor ve ısınıyor bende, güç tasarrufuna alsam o zamanda işlemci yavaşlıyor, boş boş gezerken bile fanın ara sıra sesini duymak rahatsız ediyor yokmu çözümü
  • Arkadaşlar Nvidia GTX 970M 6 GB ekran kartım var. Ekran kartının sürücüsü çok eski, 2015 olması lazım. Benim problemim ekran kartını güncellediğim zaman hata veriyor ve ekran kartını laptop görmüyor. Donanımsal sorun olsaydı eski sürücüde bile ekran kartının çalışmaması lazımdı diye düşünüyorum? Problemin ne olduğunu çok araştırdım ancak bulamadım. Mecburen eski sürücüye geri dönüyorum. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar laptop da boşta sadece vlc player açıkken bu değerleri alıyorum? Sizcede bi anormallik yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare84 -- 1 Ağustos 2017; 1:36:58 >
  • Merhabalar, ben de abra a5 v5.1.1 modelini kullanıyorum i7-4720hq işlemcili gtx 960m 2gb,16 gb ram var.Pubg almak istiyorum ama oyunu rahat oynayabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Merhabalar, ben de abra a5 v5.1.1 modelini kullanıyorum i7-4720hq işlemcili gtx 960m 2gb,16 gb ram var.Pubg almak istiyorum ama oyunu rahat oynayabilir miyim?

şimdi alma paranı çöpe atmış olursun. millet lowda bizim kartla 30-40 fps alırsa yatıp kalkıp dua ediyor. tavsiyem optimizasyon sorunu çözülene kadar beklemen
  • arkadaşlar a5v5.2 cihazımda internette gezerken film izlerken bazen oyunlarda ekran titremesi yaşıyorum yalnız bu titreme ekranı eğikken oluyor dik yada farklı açılarda olmuyor nedir çözümü ?
  • Abra A5 5.1 kullanıcısıyım.

Laptopun kasası kalın ve doğru düzgün, güçlü bir laptop soğutucu lazım bana.

Bir tane tek fanlı almıştım, birde Hepsiburada'dan 5 fanlı ama iade ettim. Fan hızları güçlü değil. Ses çıkarması sorun değil benim için. Yeterki soğutsun.

Önereceğiniz bir laptop soğutucu var mı?
  • Herkese merhaba,abra a5 v5.1.1 modelini üç yıldır kullanıyorum.Son zamanlarda ısınmadan lol bile oynayamıyorum fan temizliği ve termal macun değişimi yapıldı ama değişen birşey yok sorun ne olabilir?

• Beyler Monster laptoplarınızdan Clevo p15SM-A tabanlı olan var mı? Bios dosyası lazım bulamıyorum arkadaşlar? Hangi Monster bilgisayarı bu clevo ile aynı ana karta sahip?
  • Arkadaşlar Abra 4.1 ile Battlefield 1 de kaç FPS aldığınızı öğrenebilir miyim ?

• arkadaşlar 4k film izleyebilmek için hangi ayarları yapmam gerek? youtubeda açıyor ama indirdiğim bir filmi açınca kasıyor.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.