Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.366
Cevap
15
Favori
49.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadu29

soğutucu almaya gerek var mı iyi olmaz mı yoksa ileride mi alsak

Ben ihtiyaç olacağını sanmam
    Belki ilerde daha agir oyunlar cikinca isteyebilir ama su an isinacaga benzemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rec25

@oguzhanx hayırlı olsun. Entegre grafik kartı aktif o yüzden bulanık gösteriyor. Servisi arayın duzeltirler

tesekkurler, yurtdisindayim,arayamadim. elinizde kaynak var mi nasil yapilacagina dair. biraz google ettim sadece intel in menusunden disable edin vs diyor. ise yaramadi acikcasi.
  • Şu 4GB'lık modeli alan arkadaşlar fotoğraf, FPS değerleri dalan paylaşsa güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m)
    5.6 iken yakalayamadım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec25 -- 20 Mart 2015; 19:47:17 >
  • BF4
    Tüm her şey ultra
    Oyun içi FPS 34-40 arası
  • Ekle dostum. Bugun geldi kargo ben linux isletim sistemi falan kurulurdur zannediyordum, malesef degilmis. Windows yukluyorum suan. Kutulama ve kasa olarak guzel gozukuyor, sistem kurilduktan sonra bakalim nasil gozukucek. Model 5v.1 ips model

• WalkmaN kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun. WalkmaN

Turbo fan için program varmı ? Varsa ekran görüntüsü atar mısınız ?

• Sag olun arkadaslar. Suan icin wifi agi ile bi sikinti var heralde. Wifi gozukmuyor. Sadece ethernet agi gozukuyor. Baglanti isini cozersem. Sorularinizi daha net yanitliyicam :) var mi bu konuda bilgisi olan

Edit: dvd icerigine tam bakmamisim sorunu cozdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalkmaN -- 20 Mart 2015; 22:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

Sag olun arkadaslar. Suan icin wifi agi ile bi sikinti var heralde. Wifi gozukmuyor. Sadece ethernet agi gozukuyor. Baglanti isini cozersem. Sorularinizi daha net yanitliyicam :) var mi bu konuda bilgisi olan

Sürücüsü kurulu olmayabilir kablosuz ağın ?

• Aynen dostum. Ayri bolumdeymis wlan surucusu farketmedim :) dedigin contrel center sa oyle bi prigram var. Fan ayarlarini ve ayrica degisik ayarlar ile oynama yapabiliyorsun ustunde. Malum yurt interneti suan chorme u indiriyorum 10 dk si var bitince ss atarim.

• naughty.gif kullanıcısına yanıt
    Sanırım bundan bahsediyoruz.

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalkmaN -- 20 Mart 2015; 23:30:54 >
  • quote:

Sanırım bundan bahsediyoruz.

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m)

Evet bu teşekkürler :) Güzel görünümü var :)

• Herkese yeni bilgisayarları hayırlı olsun arkadaşlar.

Eğer zamanınız olursa çeşitli oyunlar için fps ve sıcaklık testleri de yapıp koyabilirseniz, almayı düşünen arkadaşlar için daha iyi bir kaynak olur. Yeni bir kasa olduğundan pek inceleme videosu bulma imkanımız yok.
  • quote:

Ekle dostum. Bugun geldi kargo ben linux isletim sistemi falan kurulurdur zannediyordum, malesef degilmis. Windows yukluyorum suan. Kutulama ve kasa olarak guzel gozukuyor, sistem kurilduktan sonra bakalim nasil gozukucek. Model 5v.1 ips model

ekledim hayırlı olsun...
    çanta nasıl bişey resim koyar mısın?

bi de 8.1 pro update 3 normalden farklı mı? simgeler falan bi garip geldi:)
  • arkadaşlar beni de yazın (= 240 m2sata + ips

yeni pc'm monster olduğu için de ismini karakoncolos yaptım, bi yerde ağda fln denk gelirseniz selamlaşalım

sigortayla birlikte 3688'e geldi bana. bu iki opsiyonu da kesinlikle öneriyorum, borç morç alın yani. bildiğim kadarıyla cd ile gelen driver'lar güncel, zira benim internetten çektiklermle aynıydı, o yüzden tekrar indirmeyin diye söylüyorum.

şimdi bir sorum var, ekran mükemmel renkler çok canlı ve çözünürlük çok güzel fakat aygıt yöneticisini veya onun gibi bazı pencereleri açtığımda sanki biraz flu gibi geliyor bana pencerenin içi, bu sorunun ne olduğunu bilen var mı?

edit: fps soran arkadaşlar olmuş borderlands 2 full ultra vsync ile 60 fps sabit aldım. 2 saat oyun sonrası cpu ve gpu sıcaklıkları da 60-65 civarındaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablotestdriver -- 21 Mart 2015; 12:15:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: diablotestdriver

arkadaşlar beni de yazın (= 240 m2sata + ips

yeni pc'm monster olduğu için de ismini karakoncolos yaptım, bi yerde ağda fln denk gelirseniz selamlaşalım

sigortayla birlikte 3688'e geldi bana. bu iki opsiyonu da kesinlikle öneriyorum, borç morç alın yani. bildiğim kadarıyla cd ile gelen driver'lar güncel, zira benim internetten çektiklermle aynıydı, o yüzden tekrar indirmeyin diye söylüyorum.

şimdi bir sorum var, ekran mükemmel renkler çok canlı ve çözünürlük çok güzel fakat aygıt yöneticisini veya onun gibi bazı pencereleri açtığımda sanki biraz flu gibi geliyor bana pencerenin içi, bu sorunun ne olduğunu bilen var mı?

edit: fps soran arkadaşlar olmuş borderlands 2 full ultra vsync ile 60 fps sabit aldım. 2 saat oyun sonrası cpu ve gpu sıcaklıkları da 60-65 civarındaydı.

Grafik tasarım ile uğraşacağım ve oyun içünde önermiyorlar IPS görüşünüz nedir ?

• nasıl da katılmıyorum belli değil (= imkanın varsa kadıköye gidip iki ekran arasındaki farkı kendin gör. ips ekran hem renkleri daha canlı gösteriyor hem de her açıdan bakınca parlaklığı değişmiyor, özellikle outdoor kullanımda dramatik bir fark yaratıyor. özellikle farkın sadece 80 lira olduğunu düşünürsek tereddütte kalmak çok mantıklı değil. eyyorlamam bu kadar.
  • rec25 kullanıcısına yanıt
    Sağ ol dostum, çanta yok. Heralde yanlış izah ettim. Daha önce win 7 kullanıyordum, ilk defa win 8.1 kullanıyorum ama dediğin gibi diğer arkadaşların pc sinde gördüğüm simgelerden biraz farklı ve biraz hoş daha hoş duruyor. :) Merak ettiğiniz bir şey varsa ss atailirim.
  • selamlar
    şuan abra v5 + ips olarak satın aldığım yeni pc den bildiriyorum :)
    kasa malz gayet iyi duruyor klavyede çok güzel
    şimdi bir kaç oyun kurup düşüncelerimi daha sonra paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.