Şimdi Ara

Monster 2060 vs 2070 tavisye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2060 monster laptop aldım 2070 te aklım kaldı sizce 2 bin tl verip bir üste geçilirmi yoksa o kadar etmez diyip bunda kalsam 3 sene sonra pişman olurmuyum ?gerçi 4 sene sonra satıcam bir üst modele geçicem diye niyetliyim ama acil yardımcı olursanız sevinirim

• 2070 alsanız sanırım bi 10 yıl götürür 4 sene sonra eminim sizden bi laptop parası daha talep ederler bence 2070 daha mantıklı ama en mantıklısını size söyleyeyim, monster almamak, Global markalar hatta msi asus gibi zirve markalar bile bu donanımların gücünü soğutma sistemini tam anlamıyla mobil cihazlara adapte edememişken monster gibi dışardan parça tedarik edip laptop toplayan firmalardan cihaz alınmamalı hele ki bir araba parası veriliyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serusvon

2070 alsanız sanırım bi 10 yıl götürür 4 sene sonra eminim sizden bi laptop parası daha talep ederler bence 2070 daha mantıklı ama en mantıklısını size söyleyeyim, monster almamak, Global markalar hatta msi asus gibi zirve markalar bile bu donanımların gücünü soğutma sistemini tam anlamıyla mobil cihazlara adapte edememişken monster gibi dışardan parça tedarik edip laptop toplayan firmalardan cihaz alınmamalı hele ki bir araba parası veriliyorsa.
    Öylede diğer türlüde 16 k ya çıkıyor fiyat bide klavyesi mekanik ya hoşuma gitti tabi dediğin doğru baktım soğutması msi çok iyi Monster zaten en ufak şeyde garanti dışına bırakmaya çalışan bir firma speakerın olduğu demirde lekeler vardı hemen sıvı tmeası diyip 3 ay kala garantiyi bitirdiler 2013 te o yüzden monstera teknik servise götürürken 2 kes düşünüyorum zaten sorunumuda çözemediler eski teknik servis çok vasattı 7970m var laptop ekran kartını görmüyor bende hataki o seneler gidip vericektim paramı alıcaktım ve laptop çok ısınıyor ayrıca neden amd ekran kartı kullandılar oda ayrı o seneler neyse böyle işte

• Normalde 12 13k da 11.11 ve yılbaşı kampanyalarından sonra fiyatlar yükseldi, düşmesini bekleyebilirsen bunlar zirve cihazlardan biri rgb klavyeden rtx2070 den ips 144hz lik panellere kadar her türlü extra donanımlara sahipler, hem uzun ömürlü hemde ilerisi için yeterli olur mu diye derdin olmaz tabi tercih sizin.

-https://www.morhipo.com/ge75-raider-9sf-404xtr-i7-9750h-16gb-1tb/26028604/detay?offer_id=2124&aff_id=929&utm_source=gelirortaklari&utm_medium=affiliate&utm_campaign=929&v=1.36.9

-https://www.trendyol.com/asus/rog-g731gw-ev019-gaming-intel-i7-9750h-16gb-1tb-pcie-ssd-8gb-rtx2070-vga-17-3-fhd-144hz-freedos-p-34320308?boutiqueId=392643&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.76

• Hardstyler H kullanıcısına yanıt
    şuan 13k düşen bir ürün var daha fazla düşer mi yoksa yükselir mi bilmiyorum ama yarıyıl tatilinde muhtemelen indirimler olur ister o zaman ister şimdi alınabilir

-https://www.gittigidiyor.com/dizustu-bilgisayar-laptop/msi-ge63-8sf-258xtr_spp_78096?id=513841639&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.4.6

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.