Şimdi Ara

Monofiyat.com sitesinden alışveriş yapan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monofiyat.com yeni açılmış bir e-ticaret sitesi ve Çin'de yaptırdığı ürünleri satıyor. Yeğenime drone hediye almak istiyorum ve f/p olarak en uygun bu sitede buldum. Bu siteden alışveriş yapan var mı?

Drone linki:

https://www.monofiyat.com/mf-product-atlas-0231-smart-drone-720p-gri-p-10470

• Merhaba,

Ben deneme amaçlı hoparlörlerinden aldım. Uygun fiyatlı ama ses performansı olarak gayet yeterli. Sahile alıp götürüyorum evde kullanıyorum memnun kaldım tavsiye ederim. Drone için bir şey diyemiyeceğim ama almadan önce yaptığım araştırmalara dayanarak söylüyorum yorumlar genel olarak iyi.

• Yorumunuz için teşekkür ederim, ben de bilgilendirme amacıyla yazıyım. Dronu gittigidiyordan monofiyatın mağazasından aldım. Yeğen mutlu oldu, dediğiniz gibi fiyat performans ürünleri.

• Büyük ihtimal ile dolandırıcı sitelerden bir tanesi 6 ay sonra kapanır

• quote:

Orijinalden alıntı: luckybird

Merhaba,

Ben deneme amaçlı hoparlörlerinden aldım. Uygun fiyatlı ama ses performansı olarak gayet yeterli. Sahile alıp götürüyorum evde kullanıyorum memnun kaldım tavsiye ederim. Drone için bir şey diyemiyeceğim ama almadan önce yaptığım araştırmalara dayanarak söylüyorum yorumlar genel olarak iyi.

Merhaba sitenin sahibi zaten sizsiniz neden deneme amaçlı hoparlör aldınız ki ?  

• Bu siteden asla alışveriş yapmayın. Tamamen dolandırıcılık.

Gönderilen ürünler çalışmıyor.

Sonrasında da başınız ağrıyor ve sonuç elde edemiyorsunuz.

• MrCaner kullanıcısına yanıt

Kargoya veren arkadaşın gönderip göndermediğini denemek istediyse

Nasıl biliyorsunuz sahibi olduğunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistik146

Nasıl biliyorsunuz sahibi olduğunu?

İnceleyin profilini

Baktım profiline ama sadece 1 mesaj var o da bu konuda. 29 mayısta katılmış onu mu kastediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mistik146 -- 19 Temmuz 2020; 10:46:55 >
  • luckybird L kullanıcısına yanıt

Ben sitenin sahibi değilim, bir arkadaşımın tavsiyesi ile keşfettim. ve sipariş verdim yeni bir site olduğu için de buradan yazdım. çok aktif kullanmıyorum hesabı. hoparlör konusunda başarılılar diğer ürünleri denemedim yorumum aldığım ürüne ithafen.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

neye dayanarak dolandırıcı dıyorsunuz? başka e ticaret sitelerinden de problem yaşayabilirsiniz hemen dolandırıcı dıye yaftalıyor musunuz? son ıkı siparişimde sorun yaşadım ve hemen iade ettim ücretini iade olarak aldım. ürünlerinde 2 yıl garantı var yeni olması sizi şüpheye düşürebilir haklısınız ama dolandırıcı olmadığna garanti verebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.