Şimdi Ara

Monk Tartışma Başlığı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.344
Cevap
11
Favori
101.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza90

quote:

Orijinalden alıntı: marioglu

valla ben level 53 monkum 3300 DPS 2000 DEF 16K Hp var sorularınızı alabilirim. Bu arada sanırım str defans veriyor?

tank monk için önerdiğin silahlar ve build düzeni nedr acaba ?

İstersen yardımcı olabilirim yani skill build olarak
    http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UZgXYQ!ZXY!YbaZYa öneriyorum.
    İtem olarak da bol bol vitality ama yanında da mutlaka dex veren itemler kullanmaya çalış. fist-dagger yada sword kullanıcaksan yanında mutlaka kalkan kullan.

• Bende monk kullaniyorum , shield kullanma konusunda kararsizim , kullanmayinca armor dusuyor ve fazla damage almaya basliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkali Feldispat

Bende monk kullaniyorum , shield kullanma konusunda kararsizim , kullanmayinca armor dusuyor ve fazla damage almaya basliyorum

ben kullanmıyorum, tank kasmıyorsan gerekli değil, dex kas dodge artsın her turlu daha iyi
  • Arkadaşlar Sizinde Yardımlarınızla 2 şekide denedim buildimi hangisini kullanıyım birincisi
    http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#abYfgQ!UXZ!ZZYbYa
    ikincisihttp://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#abYfgQ!WXZ!ZZYbYa
    hangisini önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drexfor

quote:

Bende monk kullaniyorum , shield kullanma konusunda kararsizim , kullanmayinca armor dusuyor ve fazla damage almaya basliyorum

ben kullanmıyorum, tank kasmıyorsan gerekli değil, dex kas dodge artsın her turlu daha iyi

tank kasmıyorum , dediğin gici dex abanıcam , dodge yeterli olur heralde
  • quote:

quote:

quote:

her türlü yeterli olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

her türlü yeterli olur

dodge dediğin tam olarak türkçe karşılığı nedir. Oyunda etkisi nedir yani ? nedense bu terim yabancı geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

quote:

quote:

quote:

quote:

her türlü yeterli olur

dodge dediğin tam olarak türkçe karşılığı nedir. Oyunda etkisi nedir yani ? nedense bu terim yabancı geldi bana.

Dodge bir nevi kaçmak, yani yapilan saldiridan hicbir sekilde etki gormeden kurtulmak anlamina gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 22 lvl de 1500 hp normalmidir ?
  • benmki 900 lerde
  • Yalnız o değil de bu Mantra of Healing bildiğin hile gibi bir şey olmuş.
  • Arkadaşvar monk ile lvl 34 oldum ve NM act 1 geçtim. yavaş yavaş item dizeeyim diyorum zorlanıcam gibi ilerde cunki. Siz hangi özelliklere dikkat ediyorsunuz?

Ben dex, exp, ve gold find gidiyordum normalde ama NM da sanırım değiştirmek lazım... Sizler neye dikkat ediyorunuz paylaşirsanız sevinirim.
  • Ben de diii e monk ile basladim arkadaslar daha dun baslayabildim cok vaktim olmuyor level 11 oldum biraktim. Shield + 1h gitmek istiyorum ama bakalim... konuyu okudum guzel tavsiyeler var benim olayim simdilik solo. İleride solo rahat etmek icin ne tavsiyeler verirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Monkum böyle yorumları alabilirmiyim ?

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#UcdTgh!ZXe!cYZaca

edit:monkum derken düşündügüm offtank monk hell ve infernoda degistiricem sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturalBornKillah -- 21 Mayıs 2012; 15:47:47 >
  • Oynaması inanılmaz keyifli...

Diğerlerine de bakayım diyorum ama bırakması zor... Müthiş eğlenceli hale gelmiş, tebrik etmek lazım...
  • 50 lvl de 1.1k dmg var normal mi çok mu az nasıl sizce ?
  • Ben 30 oldum act 4 ün başındayım. Gerçekten çok houşma gitti monk la oynamak. Dex+dodge ye önem veriyorum. Birde itemlerde each hit + xxx life özelliği varsa (yoksa gemler ucuz çok AH de) tadından yenmiyor.
  • 57 level olacam az kaldi ACT II bitmek uzere ( HELL ) inanilmaz zorlaniyorum. Denemedigim build kalmadi.

Vitality armor abaniyorum bu sefer DMG inanilmaz dusuyor ve 2 saat kesemiyorum moblari. Elite champion packlerde 3-4 kez olmeden bitmiyor zaten.

Size nerden dusuyor arkadas bu itemler ben anlamadim herkeste DPS HP ucmus gitmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

57 level olacam az kaldi ACT II bitmek uzere ( HELL ) inanilmaz zorlaniyorum. Denemedigim build kalmadi.

Vitality armor abaniyorum bu sefer DMG inanilmaz dusuyor ve 2 saat kesemiyorum moblari. Elite champion packlerde 3-4 kez olmeden bitmiyor zaten.

Size nerden dusuyor arkadas bu itemler ben anlamadim herkeste DPS HP ucmus gitmis.

Dexterity, dexterity ve dexterity dostum...

Dodge, Attack Speed candır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: My Never Blue

quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

57 level olacam az kaldi ACT II bitmek uzere ( HELL ) inanilmaz zorlaniyorum. Denemedigim build kalmadi.

Dexterity, dexterity ve dexterity dostum...

Dodge, Attack Speed candır...

dusen itemlerin statslar sacma sapan. Birinde dex varsa oburunde vitality yok gibi.

ACT I farmlayayim diyorum ama oraninda item levelleri dusuk. Su aralar s1k1st1m kaldim oyunda ne yapayim bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.