Şimdi Ara

Mönitörün Işığı Yanıp Söünüyor Sürekli Dıt dıt ses geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilsiyaraım açılıyor fakat monitörün ışığı yanıp sönüyor ve uzun uzun sürekli dıt dıt sesi geliyor pc ile bağlantısını kestigimde işe ışık hiç yanmıyor ve kısa kısa dıt sesi geliyor sadece elektirik ile bağlantı kurunca
    kasaya farklı bir mönitör bağladım çalıştı sorun monitör demidir yardımcı olur musunuz ?
    Önceden 10 15 dk de gelirdi reset atarak ama bugün hiç gelmedi onunla uraşıyorum sabahtan beri :(

• Yardımcı Olabilirmisiniz LÜTFEN
  • ses monitörden mi geliyor kasadan mı ?

farklı monitörle çalışıyorsa kasada sorun olmayabilir. monitörü bir iki söküp tak dene, yine çalışmazsa servise gönder garantisi varsa.

ses kasadan geliyorsa ekran kartını ve ramleri bir söküp geri tak istersen. ekran kartı yerinden oynamış olabilir, tabi varsa.
  • SES monitörden geliyor Televizyonu bağladım televizyon çalıştı garantisi yok nereye götürebilirim monitörü acaba arkadaşıma sordum içinden bir iki şey yanmıştır diyor açılınca gitmiyor sadece pc yi kapatınca açarken sorun yaşıyorum bügün sabahtan beri uraştım açılmadı tamamen gitti sanırım
  • tamamen gitmiş de olabilir, biraz dinlenince kendine gelebilir de. bir gün dinlenirse falan, sonra bi dene.

garanti yoksa servise yine sorabilirsin ücretli tamir edebilirler, ama çok tutabilir. çok tutarsa arayıp sorarlar tamir edelim mi diye. yok dersen tamir etmeden geri verirler.
    çevrede tamirci varsa onlar da yapabilir belki.
  • Aynı sorun bende de var. 1 hafta falan oldu baslayalı. dıp dıp diye ses geliyor monitorden , epey vakit geçince acılıyor. açıldıktan sonra sorun yok. pc kapatıp açınca da sorun yok. ama kapatıp 1-2 saat bekleyince gene aynı sorun.
  • Bi tanidik vardi 80 lirayami ne yaptirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.