Şimdi Ara

monitörümde video izlerken,kırmızı,mavi yeşil noktalar çıkması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bir kaç senedir LG D42P Serisi 3D Monitör kullanıyorum, son bir kaç aydır şimdiye kadar hiç olmamış bir sorunla karşılaşıyorum, sorunun yazılım ile ilgili olduğunu düşünüyorum, windows 10 ve amd nin en son ekran katı sürücüsü güncelli. fakat son 2-3 aydır özellikle internetten video izlerken ekranın bazı yerlerinde kımızı renkler çıkıyor, videoyu kapattığım zaman hiç bir sorun gözükmüyor, aynı şey steam de oyun indirirken de oluyor başka yerlerde farklı renk noktalar çıkıyor, sinirimi çok bozmaya başladılar sorun tam olarak nedir ? yardım ederseniz çok sevinirim resimleri yükledim kırmızı kare içine baktığınızda renkleri göreceksiniz. işin garibi masaüstü açıkken de resim çektim hiç bir şey gözükmüyor. ne yapmam gerekir.

masa üstü resmi için buraya ,
    steamde oyun indirirken burdan bakın
    video izlerken noktalar renk değiştiriyor ve yerleri aşağı kayıyor buyrun

Çözdüm: ekran kartını çıkartıp taktım, monitör kablosunu da aynı şekilde ve hdmı kablomu değiştirdim sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barmanbek -- 13 Ocak 2016; 2:29:22 >

• bu sorunu yaşayan yok mu arkadaşlar yada benzerini ?
  • Bilgisayarının özelliklerini yazabilir misin?

Eğer ekran kartını yeni aldıysan arızalı olabilir.

Güç kaynağının stabil bir çıkış sağlamıyor olabilir.
    Nemli bir şehirde yaşıyorsan, monitör kablosunda oksitlenme sonucu bu durumla karşılaşabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartından yada kasadan çıkan manitör kablosunun 1-2 tane pinde temassızlık varsa ondandır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.