Şimdi Ara

MONITORLERLE ILE ILGILI SORUSU OLAN ? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
18
Favori
33.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.akakce.com/p/?40710009 bu monitörde güzel Samsung'un quantum DOT va panel kullanıyor 144 hz 1ms tepki süresi AMD fresync curved eğimli ekran avantajı ise görüntü kalitesi vieesonic ten daha iyi bu arada dış görüntüsü önemli ama önemli olan özellikleri size onerdigim hp monitör görüntü kalitesi bakımından vieesonic o monitorunden daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki monitör arasında seçim yapın biri Samsung va panel olduğu için daha iyi biri de Asus mg248gr de çok güzel monitör özellikleri bakımından ama Samsung bir adım önde panel açısından işlemciniz çok iyi ekran kartını ileride yukseltin GTX 1070 1080 veya RX 580 8gb alın.Sisteminiz denk olsun oyunlarda daha yüksek FPS alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 17 Şubat 2018; 12:10:0 >
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/monitor/karsilastir/93436-96452-101290/aoc-g2460pf_asus-mg248qr_viewsonic-xg2402/

Bu 3 monitör arasında kaldım. 3 üde tasarım olarak çok hoş. Genel özellikleri de altta belirtiliyor. Sanırım 3 ünüde tercih etsem üzülmem
  • Baktığımızda dinamik renk kontrast oranı vieesonic tek daha yüksek ama panel 6 bit Asus ta 8bit renk geçişi var Asusu tercih edin.aoc düşük kalıyor.

1500 zorlarsak kafama uyarsa 2000 liraya kadar çıkabilirim. benim için önemli olan 144 hz olması ekranda yırtılmalar olmasın akıcı oynayayım yeter.
  • Teşekkürler hocam 144hzlik monitörün gücünü karşılıyabilirmiyim fps konusunda ekran kartınıda komple sistem değiştirmek istemedigimden sormak istedim boşa almış olmayalım monitörü ve monitör yabancı sitelerden başka bir yerde göremedim malesef

• kraldeadly kullanıcısına yanıt
    O dediğim monitörü alın geri kalan parayı ya işlemciye yatırım yapın ekran kartınız olmasaydı ekran kartına yatırım yapın derdim.en düşük i5 işlemci alın.Monitor full HD olduğu için sorun olmayacaktır.

• frknkoca2 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartiniz en düşük r9 285 olsun rx 570 4gb veya GTX 970 uygun fiyata bulursanız alın.144 h almanız sizin avantajiniza olacaktır işlemciniz de gayet yeterli 3570k daha önce kullanan biri olarak GTX 1080 i bile rahat kaldıracak güçte ileride Rami dualar yapın aynı ramden 8 GB daha alıp 16 GB ya yukseltin.

• Teşekkür ediyorum hocam 1000 lira civarında çok monitör varmış 144hz 3 tane monitör tavsiye edebilirmisiniz yurt içi almak daha mantıklı geliyor şuan bana freesync de olursa tadından yenmez dediklerinizden birisini alacağım

• frknkoca2 kullanıcısına yanıt
    Biraz daha çıkın bu fiyata en iyisi bu fiyat performans ürünü 24 inç 144 hz tn panel ama renk derinliği yüksek bu fiyata birkaç 144 hz monitör var ama içlerinde en iyisi bu hocam sunduğu özellik bakımından sizin sisteme de gidecek olan bu monitör.cok kez belirttim konuda

https://m.akakce.com/p/?95452280

ayriyeten yeni binada olduğumdan internet altyapısı yeni geldi 1 haftaya kadar bağlanırsa konuyu resimli gorsel şekilde bütçeye uygun sistem ve monitör konuya eklenip konuyu genisletecegim.İnternetin baglanmasini bekliyorum.Youtub üzerinden de yardımcı olacağım.

hocam ben mi kaçırdım yoksa, bir monitör söylemediniz :) ilk önce monitörü çıkartmak istiyorum aradan kısmak istemiyorum paradan bir daha düşünmeyeyim monitörü diye. işlemci bir sonraki hedefim. sonra üst model ekran kartı. 2-3 ay ara ile yapacağım umarım.

bir mesajda su monitörden bahsettiniz sanırım http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-27-lc27fg70fqmxuf-1ms-144-hz-freesync-gaming-curved-monitor.html bunu alabilirim belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraldeadly -- 17 Şubat 2018; 12:58:11 >
  • Hocam bende samsung syncmaster 2233sn var. Eski modellerden. 1080 p vga cikisi var sadece. Bende gt1030 var hdmi to vga donusturucu ile kullaniyorum. Ekran da koyu renklerde cok belli oluyor yukaridan asagiya yada asagidan yukariya dalgalar gidiyor surekli. Renkler canli parlaklik iyi ama o dalgalanmalar bazen cok belli oluyor ve rahatsiz ediyor bazende cok yakindan bakinca anca belli oluyor. Kablodan mi monitorden mi nasil anlariz ? Onceki monitorde 1600 a 900 du. Yine ayni donusturucu ama vgq kablosu farkliydi. Onda dalgalanma degilde cok yakindan bakinca kucuk kucuk karincalanmalar vardi rahatsiz etmezdi o. Yardimci olur musun ?

Teşekkürler hocam takipteyim

• Dell s2417dg nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

Dell s2417dg nasıldır?

Gtx 1070 için harikadırrr

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

quote:

Dell s2417dg nasıldır?

Hocam 3d olayının nasıl olduğunu biliyor musunuz? Nvidianın gözlüğü mü lazım illa yoksa şu sinemalarda verdikleri dandik gözlükler de olur mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

quote:

Dell s2417dg nasıldır?

Hocam 3d olayının nasıl olduğunu biliyor musunuz? Nvidianın gözlüğü mü lazım illa yoksa şu sinemalarda verdikleri dandik gözlükler de olur mu?

Dandikte olur ama kesin al kaçırma harika bir monitör o paraya göre

• Gunaydinlar bende aoc G2260VWQ6 monitor var yeni aldim 75 hz ile nasil kullanabilirim ? E.kartim gt 1030 yardimci olursaniz sevinirim.

• Emektar Samsung 2232bw den daha büyük (mümkünse 27" ancak 25" ve üzeri de olabilir) ve güzel görüntü kalitesi veren bir monitör arayışındayım.Kullanım amacı %80 online oyun(yaş itibarıyla casual oyuncuyum artık ) gerisi de video film vs.
    - Amd fx 6300
    - Amd Hd 7800 Serisi .Yakın gelecekte sistem yenileyeceğim.

Yazılıp çizilenleri okudum,Ips tn panel, 75 hz 144 hz vs derken kafam daha çok karıştı ve kendi isteğime yönelik bir tercih yapamadım. Bütçe 1500.Bunlar doğrultusunda 2-3 monitör tavsiyesi alabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.