Şimdi Ara

MONITORLERLE ILE ILGILI SORUSU OLAN ? (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.292
Cevap
18
Favori
33.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir yazılımcı veya yazılımcı adayı için hangi monitör ü tavsiye edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal2339

hocam merhabalar rtx 3070 için monitör tavsiyesi isteyecektim 2k 144hz 1ms ips veya va panel özellikle siyah kalitesi iyi olan

Pivot, yükseklik ve eğim ayarları yanında IPS ekran ve Flicker-Free ve Blue Light Filter desteği var.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vg2448-24-5ms-hdmi-display-full-hd-ips-ergonomik-monitor-p-HBV00000ANKCT?magaza=Emperor

• Aslında konu açmıştım ama sanırım gerek yokmuş buraya sormak istiyorum. İkinci monitör olarak şu arkadaş mantıklı bir seçim olur mu ?

https://www.trendyol.com/dell/s2421hs-1920x1080-75hz-23-8-hdmi-dp-4ms-ips-monitor-p-54512517?boutiqueId=566971&merchantId=106664

IPS olması yükseklik sağ sol hatta pivot. Özellikleri tam istediğim gibi ama paneli veya dell monitörler konusunda hiç bir bilgim yok.

• Arkadaşlar merhaba;

, Sıradan günlük işlerde ; arasıra film izlemek, grafik bakmak vs gibi genel kullanım için 27 inç monitöre ihtiyacım var. Ama bütçem Kısıtlı. 2bin civarı bakıyorum. Acil olarak bir monitör alacağım. Aciliyeti doların durmadan fiyatları yüksetmesinden dolayı.

Alışveriş sitelerinde 27 inç fiyat olarak sıralattığımda en düşük 1700₺ den başlayan monitörler var. Bir iki tane beğendiğim var ama Ucuz etin yahnisi olmuyor malesef.
    Bu yüzden en azından 2bin lira şuna vereceğine 200-300 daha ver şunu al, en azından bişeye benzer diyeceğiniz bir tavsiye var mı?

Eminim ki şu zamanlar benim gbi birçok kişi de arayış içerisindedir. düşük/giriş segment dahi olsa alınabilecek monitörler için tavsiye veyahut yönlendirme yapabilir misiniz?

Veyahut diğer bi deyişle, şu sıralar piyasada alınabilecek göze çarpan f/p monitör var mıdır? 27"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

4k 32 veya min 27 inç bir monitör arıyorum.

Kullanımı dizi film ve web de gezinme amaçlı olacak. Oyun amaçlı bir ürün aramıyorum.

4k 10 bit ve hdr bir ürün arıyorum en az hdr400 olmalı. Yüksek kaliteli 4k içerikler tüketeceğim 80 90 gb'lık dosyalar.

Git tv al demeyin bende biliyorum tv almayı ama koyacak yerim yok mecbur monitör ile devam edeceğiz :)

Bütçe de max 5.000 tl önerilere açığım. Bütçeyi çok aşmayan ürün önerileri de olabilir kara cuma da takibe alırım.

• Samsung LS27R350FHMXUF 27 model aldım bugun fakat ses çıkmıyor arkadaşlar detaylı yardım edecek var mıdır . playstation dayım şu an ses çıkmıyor. dahili hoparlör yok sanırım

• UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt
    Hocam

Bu urunle ilgili dusuncelerinizi merak ediyorum

Amacim ofiste kullanim oyun ile cok isim yok
    Macbook air m1 ile kullanicam

Tesekkurler

Samsung LS32AM700URXUF 32" 82 Ekran 4K Smart LED Monitör
    https://www.hepsiburada.com/samsung-ls32am700urxuf-32-82-ekran-4k-smart-led-monitor-p-HBCV00000JMSPR?magaza=Samsung+T%C3%BCrkiye&url_src=ios-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemeksioglu -- 8 Kasım 2021; 19:18:56 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cemeksioglu kullanıcısına yanıt

Merhaba. Bu monitoru aldiniz mi acaba?

• @UltrAslan_06Merhaba hocam Optix MAG274QRF ayarları nasıl olmalı? bu ürünü yeni aldım da dün aldım ve kullanıyorum ama hangi ayarları yapmam lazım bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı? Kullanan arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir, hangi ayarı açmam lazım ya da kapatmam lazım, bana bir yardımcı olur musunuz? Gaming OSD'yi de kurdum.

• asi3636 kullanıcısına yanıt

Dostum hayırlı uğurlu olsun inşallah msi candır ama monitörlerde bu kanıyı savunamam malesef ölü piksel ve ışık süzmesi,ghosting testi yaprın mı ? Sorun yaşamadıysan şansına iyi monitör denk gelmiştir

• UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt

ışık sızması ve ghosting için yapmadım ama ölü pixel yok

• şimdi yaptım da çok çok az bir ışık sızması var ghosting yok o da sağ üst ve sol da kenar da bile değil

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.