Şimdi Ara

Monitöre gerek yok sadece kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1400 civarı bir sistem kuruyorum.
    Anakart: Gigabyte Ep35 ds3r rev 2.1
    İşlemci: Intel Core2 Duo E8400
    Ekran Kartı: 8800 GT Sparkle Calibre P888 GDDR3 256 bit
    HD: 250 gb Segate
    Ram: 2 Gb DDr2 800 Mhz
    Cd ve Dvd sürücüler elimde olduğu için ihtiyaç duymuyorum. Şimdi soruma gelirsek, sizce bu sistem iyi mi yoksa önerebileceğiniz başka değişiklikler yapmalı mıyım ? Kasa konusunda pek bilgim yok sizce power içinde olan mı alayım yoksa powerla birlikte olan kasalardan mı, ayrıca bu sistem kaç watt'a ihtiyaç duyar ? İstanbul'da bu sistemi en ucuza nerden bulabilirim ? Ayrıca ben özellikle ekran kartı konusunda alternatif olarak Sonic 8800 GT'nin nasıl olduğunu merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares34 -- 5 Nisan 2008; 22:16:23 >

• http://www.inventus.com.tr/donanimliste.htm en kral satıcı bence!! meral hanım var hemen mailine teklif atar

kasa + psu teklifi : LIAN LI PC-G7B FSP BLUESTORM II 500W Sessiz ATX; Alüminyum; Kutulu; PCI-E 1adet 8pin,1adet 6pin; Siyah 169,99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 5 Nisan 2008; 22:33:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanke

http://www.inventus.com.tr/donanimliste.htm en kral satıcı bence!! meral hanım var hemen mailine teklif atar

kasa + psu teklifi : LIAN LI PC-G7B FSP BLUESTORM II 500W Sessiz ATX; Alüminyum; Kutulu; PCI-E 1adet 8pin,1adet 6pin; Siyah 169,99

Siteye baktım fakat ekran kartı olarak ilk söylediğim 8800 GT Sparkle Calibre P888 ellerinde yok sanırım ki donanim listesinde ismi yok. Diğer ekran kartı (Palit 8800 GT Sonic) var fakat ikisinin arasındaki performans farkı arasında da pek bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares34 -- 5 Nisan 2008; 22:50:44 >

• calibreden vaz geçmeyin plit yanında sönük kalır ram olarak ocz reaper 1066mhz lik modeli tercih edin
    bu sisteme 450 wat yeticekdir ancak siz yinede lc power 550 wat alın kullanıyorum çok memnunum
  • quote:

http://www.inventus.com.tr/donanimliste.htm en kral satıcı bence!! meral hanım var hemen mailine teklif atar

+1
    yalnız meral hanım değil meltem hanım

• Evet benimde ilk planımda calibre var ama işte sitede yok ne yazıkki Ama belki dediğiniz bayanla görüşürsem ellerinde olup olmadığını öğrenebilirim. Çünkü baktım birazda en iyi fiyatlar bu sitede eğer hizmeti de dediğiniz gibiyse çok iyi olur. Ama ellerinde ekran kartı yoksa nasıl yaparım onu bilmiyorum çünkü diğer kartları bir yerden alıpta ekran kartını başka yerden almak test etmeleri konusunda felan iyi olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kızılejder

quote:

+1
    yalnız meral hanım değil meltem hanım

unutmuşum alışveriş yapmayalı çok olcak

• Kasa + psu'yu LIAN LI PC-G7B FSP BLUESTORM II 500W Sessiz ATX; Alüminyum; Kutulu; PCI-E 1adet 8pin,1adet 6pin olarak ekledikten sonra hesapladım da (ekran kartı da 8800 GT Sparkle Calibre) yaklaşık 1000$ civarı bir hesap çıktı. Sormak istediğim yukarıda belirttiğim anakartta ses kartı dahil mi ? Eğer dahilse başka ses kartı alayım mı? Tavsiyeleriniz nelerdir ? (Logitech Z 5500 bağlamak için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares34 -- 6 Nisan 2008; 20:01:18 >
  • anakartta onboard ses kartı varki Z-5500 için sönük kalır..
    Creative X-Fi extremme music modelini al çok memnun olursun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.