Şimdi Ara

Monitör laptopa uyar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,şu anda kullanıdğım laptop olan hp pavilion marka laptopum var.Laptopun ekranı küçük geldiğinden monitör almaya karar verdim.
    sorun şu : ben bu monitörü aldıktan sonra laptopa takınca sorun oluşturur mu ? yani görüntü kalitesinde ya da ekranın gelmemesi gibi sorunlar karşılaşır mıyım? oynadığım oyunda (lol) fps düşüklüğü veya renklerle iligili bir problem çıkar mı ?

monitör :http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-23-vg236h-lcd-2ms-3d-dvi-hdmi-parlak-siyah-97575397

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestrox -- 1 Ocak 2014; 1:37:19 >

• Pc de ve monitörde hdm giriş ve çıkış görüntü var ise olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

Pc de ve monitörde hdm giriş ve çıkış görüntü var ise olur.

başka başlık açmadan bende sormak istiyorum;

dell var hdmi ve vga çıkışım var nerden bağlamam daha uygun olur? çift monitör kullanmak istiyorum.

hem monitör önerisinde bulunup hem de çift ekran için yapmam gerekenleri yazarmısınız rica etsem?

çift ekran varken iki program açıp ikisini farklı yerde oynatabilir miyim? mesela java yazılımı + chrome

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestrox

Merhaba,şu anda kullanıdğım laptop olan hp pavilion marka laptopum var.Laptopun ekranı küçük geldiğinden monitör almaya karar verdim.
    sorun şu : ben bu monitörü aldıktan sonra laptopa takınca sorun oluşturur mu ? yani görüntü kalitesinde ya da ekranın gelmemesi gibi sorunlar karşılaşır mıyım? oynadığım oyunda (lol) fps düşüklüğü veya renklerle iligili bir problem çıkar mı ?

monitör :http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-23-vg236h-lcd-2ms-3d-dvi-hdmi-parlak-siyah-97575397

Şimdi kullanmakta olduğunuz laptop çözünürlüğü atıyorum 1280x1024 ise, ve alacağınız monitör 1920x1080 ise ( yada bu ayarda çalıştırmaya kalkarsanız) fps düşüklüğü olur. Laptop'un çözünürlüğü ile ekranın çözünürlüğünü aynı yaparsanız mantıken fps düşüşü yaşamazsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.