Şimdi Ara

monitör konstast oynaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gündür ekran konstrastı ara sıra kendine kendine oynama yapıyor biraz kararıyor biraz açılıyor.Alalı 2 sene oldu sıfır makina tüpün bitme ihtimali ne kadar olabilir... Kablolardan mı kaynaklanıyor anlayamadım.Yardım ederseniz sevinirim...Teşekkürler

Vestel tüplü 17''

• 2 senede tüp bitmez ama eger hala garanti kapsamındaysa (2yıl diyorsun) gönder yoksa çok masraf çıkarırlar tabi başka bir makinede ve sende başka bir monıtör ile denemeden bişey denemez kabloyla biraz oyna bakalım bişey degişmiyorsa ....

edit/ imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 11 Mayıs 2007; 22:43:11 >
  • pc toplama zannediyorum ki buranın voltaj sorunu var
  • voltajla değişeceğini sanmıyorum.
    kabloda sorun olabilir, belki de ekran kartı konektöründe sorun olabilir. deneme yanılma yöntemiyle sorunun kaynağı tespit edilebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 11 Mayıs 2007; 22:59:52 >
  • Monitör ün yanından manyetik bir cihaz vs nedne olabilir. Kablolar iyi yerleşmemiş olabilir
    Monitör ün tulşarında AUTO diye bir seçenek varsa kontrasta tıkla- sonra AUTO de ayarlamalrı otomatik olarak yapacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.