Şimdi Ara

MONİTÖR,KLAVYE VE FARE ÇALIŞMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı çalıştırdığımda bazen açılmıyordu. Monitör, klavye ve fare çalışmıyor fakat bilgisayar çalışıyor fanlar dönüyor anakart ışıkları vs yanıyor. Böyle olduğunda bilgisayarı kapatıp tekrar açmayı deniyordum ve 3-5 denemeden sonra görüntü vs geliyor bilgisayar çalışıyordu. Yaklaşık 2 gündür defalarca denesem de bilgisayar dediğim şekilde kalıyor monitör klavye ve fare çalışmıyor. İşin garibi mouse ve klavye ye elektrik geliyor. RGB li Farem sol tıklamada kırmızı sağ tıklamada yeşil renk alıyor. Power Supply 'ı değiştirdim, İşlemciyi değiştirdim, BIOS pilini değiştirdim. Ramleri değiştirdim. Fakat sorun hala aynı. Sanırım anakarttaki güney köprüsü ile ilgili bir problem olabilir. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada faremde normalde sağ ve sol tıklamada o tarz ışık yanmıyordu. Öyle bir özelliği yok yani farenin. Sağ ve sola aynı anda tıkladığımda mesela kırmızı ve yeşilin karışımı bir renk veriyor. (Normalde ben istesem dahi o rengi verme özelliği yok)

• Bir fikri olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.