Şimdi Ara

Monitör'e elektrik gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün elektrik kesintisiden sonra monitore elektrik gelmiyor güç kablosunu kontrol ettim elektrik var ama panelde hiç bir tepki yok ışık yanmıyor açılmıyor. Kasayı tv ye bağlayıp kontrol ettim bir problem gözükmüyor. Monitörün markası AOC e2343fs yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar tamir olur mu yoksa yeni bir monitör mu alıcaz.

• Yardım edebilecek kimse yok mu arkadaşlar bir el atın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka pc le denermisin dostumm
  • quote:

Orijinalden alıntı: webb45

başka pc le denermisin dostumm

Başka bir pc de denedim yine aynı şekilde tepki yok.
  • -10uR- kullanıcısına yanıt
    hocam monitöre hiç mi elektrık gelmıyor
  • gümlemiş olması cok yüksek eger varsa garantısı yolla garantıye yoksada cevren de tamirci veya pc ile ilgilenenler belkı yapabılır oda yoksa yenısını almak zorunda kalırsın
  • quote:

gümlemiş olması cok yüksek eger varsa garantısı yolla garantıye yoksada cevren de tamirci veya pc ile ilgilenenler belkı yapabılır oda yoksa yenısını almak zorunda kalırsın

Aynen hocam hiç elektrik gelmiyor. Mahallede bilgisayar tamircisi var kardeşim verdi monitörü ondan haber bekliyoruz problemin ne olduğunu öğrenip haber vericekmis. Bakalım ne olacak garanti bitti bu arada

• ee ozaman bekleyelım inş olur büyük bir ihtimal ya sigorta patladı yada esd diyotlar gümledi

monitörün powerına baktınımız mı sonradan aklıma geldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C21F93AF -- 20 Mart 2017; 16:57:53 >
  • quote:

ee ozaman bekleyelım inş olur büyük bir ihtimal ya sigorta patladı yada esd diyotlar gümledi

monitörün powerına baktınımız mı sonradan aklıma geldı

Monitörün adaptörüne baktım onda elektrik var ama dediğim gibi panelde elektrik yok umarım tamir olur önümüzdeki yaz yeni sistem toplamayı düşünüyordum eğer gümlediyse hesaplarım değişecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -10uR- -- 20 Mart 2017; 17:4:36 >
  • umarım ufak bir sorun vardır da yapar tamırcı gecmıs olsun kardesım sımdıden herseyı göz önüne al :D ya gümledi ya calışcak
  • quote:

umarım ufak bir sorun vardır da yapar tamırcı gecmıs olsun kardesım sımdıden herseyı göz önüne al :D ya gümledi ya calışcak

Sağolasın umarım olur ama ben gitti gözüyle bakıyorum dönerse ne mutlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -10uR- -- 20 Mart 2017; 17:13:19 >
  • Az önce bilgisayarcıdan monitörü aldım panelde sıkıntı olmadığını kartta problem olduğunu söyledi araştırmış parça bulamamış yurt dışı sitelerine de baktım dedi ordada yok dedi sordum fiyat olarak ne olur diye 100-120 tl gibi bir fiyat olurdu parçanın fiyatı diye son olarak voltaj bir yere kadar geliyor daha sonra gelmiyormuş başka adaptörlede deneme yapmış yine bir sonuç yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: -10uR-

Az önce bilgisayarcıdan monitörü aldım panelde sıkıntı olmadığını kartta problem olduğunu söyledi araştırmış parça bulamamış yurt dışı sitelerine de baktım dedi ordada yok dedi sordum fiyat olarak ne olur diye 100-120 tl gibi bir fiyat olurdu parçanın fiyatı diye son olarak voltaj bir yere kadar geliyor daha sonra gelmiyormuş başka adaptörlede deneme yapmış yine bir sonuç yok

100 120 lirami yuh 2. El yenisini al daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.