Şimdi Ara

Monitör ( Çizim>Dizi>Oyun ) 300-600TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir ekran alıp elimdeki CRTden kurtulmak istiyorum. Önceliğim çizim ve dizi olduğu için IPS ekran üzerine yoğunlaştım ve fiyat limitim olarak 600'e Dell P2414H LED Monitör bulabildim. ( TN panellerin görüş açısının düşüklüğünden pek fazla tercih etmedim ama bir kaç modelde yüksek görüş açısı sunduklarını gördüm. ) Bu ekran ile ilgili en büyük sorunum HDMI girişinin olmaması ve Ses çıkışının olup olmadığını bilmiyorum. Acaba bu konuda yardım edermisiniz. Display port'u çevirici ile HDMI yaparsam üzerindeki USBler ile ses alabilir miyim? Bunu sorma nedenim ilerde bir konsol alırsam veya birisinden ödünç alırsam bu ekranda oynayabilir miyim? Oynayabilirsem nasıl oynaya bilirim?
    Aradığım ekrana gelecek olursak 300-600 bandında 1080p mümkünse 21.5 - 24 inc arası İlerde rahatça konsol vb araçları bağlayabilceğim geniş açılı bir ekran. Piyasada bu tarz ürünler pek fazla değil ama aklımdaki bazı modeller: VIEWSONIC 23" VX2363Smhl-W LED IPS MONİTÖR - ASUS VX229H - Aoc I2367FM IPS Monitör. Konsol işinden pek anlamadığım için ses giriş çıkışları var mı yok mu pek bilmiyorum. Bu konuda yardım edebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0netw0 -- 17 Aralık 2014; 1:38:21 >

• 0netw0 0 kullanıcısına yanıt
    Sorduğun P2414H iyi tercih olur ama imkânın varsa, U2414H alırsan daha iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.