Şimdi Ara

Monitör askı aparatı (monitor mount) ** TAVSİYE EDİYORUM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
85
Cevap
8
Favori
4.120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Monitör askı aparatı (monitor mount) ** TAVSİYE EDİYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    292 Mesaj
    bu iki kollulardan alacağınıza 2 adet tek kollu lamanız daha iyi masada kavrama gücünüz artıyor ve monitör çapıda çoğalıyor
    |
    |

F160 modelini ali'den söylemye calisiyorum. Türkiye cikisli olmasina ragmen 63$ kargo ücreti cikiyor, böyle bir sorunla karsilasan oldu mu?

Merhaba, bende f160 ve f80 aldım bugün. Daha öncesinde satıcı ile iletişime geçtim kargo ücreti için. Söyledikleri şu oldu " Kargo ücreti olarak görünen tutarın içinde Çin'den Türkiye'ye gönderim ücreti, gümrük ve diğer vergilerin yanısıra depodan size ulaşım ücretide bulunduğundan fiyatlar yükseliyor." Ben yinede satın aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ugurkoysuren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ugurkoysuren

Merhabalar,

F160 modelini ali'den söylemye calisiyorum. Türkiye cikisli olmasina ragmen 63$ kargo ücreti cikiyor, böyle bir sorunla karsilasan oldu mu?

Uğur Bey;

Mesaj atmışsınız ama sms onay mecburiyeti yüzünden cevaplayamıyorum.O yüzden buradan cevaplayayım.

Sizin mesaj gelince sipariş bilgilerime baktım durum şu ürün ücreti:12.8 dolar / kargo ücreti:10.55 dolar / toplam ücret:23.35 dolar.

Lakin şöyle bir durum var.Biz daha sonra başka bir arkadaşa da aynı üründen satın almak istedik ama Türkiye deposunda mal kalmadığı için Türkiye kaynaklı gönderim yapamayıp gönderim yeri Çin olarak gözüküyordu ve kargo ücreti belirttiğiniz miktarlardaydı.

Dolayısı ile ürünün bu kadar pahalı olmasının sebebi Çin'den gelmekte oluşu.Eğer tekrardan Türkiye deposuna girerse o zaman kargo ücreti ve gönderim süresi (4 günde elime geçmişti) makul düzeye iner.Yoksa Çin'den geldiği sürece ucuzlamasını beklememek lazım.

EDİT: Şimdi ürünü aldığım yere baktım. Link şu:
    https://tr.aliexpress.com/item/32584453984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d6OrESE

Ürün fiyatı:90.88 TL Kargo ücreti 74.90 TL Toplam ücret: 165.78 TL (dolar değil) Bunun için siyahı seçmeniz lazım.Gümüş rengi yok anladığım kadarı ile.Bu fiyata da kaçırmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKTeknisyen -- 23 Mayıs 2020; 12:0:26 >

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AKTeknisyen

Uğur Bey;

Mesaj atmışsınız ama sms onay mecburiyeti yüzünden cevaplayamıyorum.O yüzden buradan cevaplayayım.

Sizin mesaj gelince sipariş bilgilerime baktım durum şu ürün ücreti:12.8 dolar / kargo ücreti:10.55 dolar / toplam ücret:23.35 dolar.

Lakin şöyle bir durum var.Biz daha sonra başka bir arkadaşa da aynı üründen satın almak istedik ama Türkiye deposunda mal kalmadığı için Türkiye kaynaklı gönderim yapamayıp gönderim yeri Çin olarak gözüküyordu ve kargo ücreti belirttiğiniz miktarlardaydı.

Dolayısı ile ürünün bu kadar pahalı olmasının sebebi Çin'den gelmekte oluşu.Eğer tekrardan Türkiye deposuna girerse o zaman kargo ücreti ve gönderim süresi (4 günde elime geçmişti) makul düzeye iner.Yoksa Çin'den geldiği sürece ucuzlamasını beklememek lazım.

EDİT: Şimdi ürünü aldığım yere baktım. Link şu:
    https://tr.aliexpress.com/item/32584453984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d6OrESE

Ürün fiyatı:90.88 TL Kargo ücreti 74.90 TL Toplam ücret: 165.78 TL (dolar değil) Bunun için siyahı seçmeniz lazım.Gümüş rengi yok anladığım kadarı ile.Bu fiyata da kaçırmayın derim.

Alıntıları Göster
    AKTeknisyen Bey,

Cok tesekkür ediyorum tavsiyeniz icin, gercekten de inanilmaz bir fiyat. Lakin ben cift kollu olani ariyorum, bu ürünün cift kollu olup Türkiye'den gönderim yapanini bulamadim. Sizin de kontrol etmeniz mümkün mü?
    https://tr.aliexpress.com/item/4000237920525.html?gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.122102.0&scm_id=1007.22922.122102.0&scm-url=1007.22922.122102.0&pvid=cd6615ff-876c-48a7-9687-89c3a7ce613d&spm=a2g0o.store_home.smartLeaderboard_513612726.4000237920525

Bu ürün veya benzerine bakiyorum.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,167
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.