Şimdi Ara

Monitör askı aparatı (monitor mount) ** TAVSİYE EDİYORUM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
85
Cevap
8
Favori
4.120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Monitör askı aparatı (monitor mount) ** TAVSİYE EDİYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    959 Mesaj

Aslında monitör askılarının ölçüleri standarttır. Genel olarak VESA 75x75mm yada 100x100mm oluyor. Uymamasını anlayamadım gerçekten..
    |
    |
    Sanal Dilenci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Araç: Egea HB, 1.6 multijet, Lounge Plus Desktop: Ryzen3 2200mhz, 2GB RX550, 16GB Ram, Samsung C24F396 GSM: Xiaomi Mi6, DSLR: Nikon D80, 5.1.2 Cinema System Setup ; AVR: Denon x2500h, Hoparlör: Magnat MS 802 – 202 -102 - C252 set, Subwoofer: Magnat 8010701, Stereo: FX-Audio FX502a, DAC-x6, Polk Audio RTIa1 Projektör: Optoma HD142x, Media: Zidoo x9s, Amazon Fire TV Stick, Humax HD Nano Ağ: Zyxel NAS326, Xiaomi Mi Router 3 AC, Super Online Fiber, Cat7 Ethernet Cable Eğlence: Logitech Harmony 650, Logitech Driver Force GT Ham Radio:: Yaesu 8900r, Kenwood TM-v71a, Alinco DJ-MD5, Retevis RT84 DMR, UV3r, MMDVM, Diamond X510n Bisiklet Carraro Sportive 330
  • Çavuş
    54 Mesaj

Dediğin gibi, askıda o iki ölçünün de desteği var. Gördüğüm kadarıyla sorun şu:

Bazı monitörlerde vesa delikleri monitörün arka yüzeyinde biraz daha çukur bir bölmenin içinde oluyor (Sanal Dilenci'nin monitör o monitörlerden biri). Askının monitöre takılan kısmı da oraya sığmamış. Sanal Dilenci de oraya sığdırmak için kenarlarını taşlayarak küçültmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z-SABER -- 31 Temmuz 2019; 20:56:18 >
    |
    |
    kokanche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Z-SABER

Çok sağol

var ya bunlardan 3-4 senedir almak istiyordum ama bir türlü fırsatım olmamıştı, sonunda artık alıyorum
    Arkadaşlar merhaba bu ürünlerin satışlarını 2 yıldır çalıştığım firma n11 üzerinden yapıyor f100 modeli üretimden kalktığı için f80 ve f100a orjinal nb ürünlerini
    https://urun.n11.com/aski-aparati/amortisorlu-22-35-vesa-arm-monitor-f100a-aski-aparati-P289257447
    https://urun.n11.com/projeksiyon-aski-aparati/amortisorlu-vesa-arm-mount-monitor-f80-aski-aparati-P241361272

yurt dışından geldiğinde kargosu ve gümrüğü bizim sattığımızdan daha pahalıya gleiyor ayrıca bu ürünlere maalesef ki ekstra damping uygulanıyor haziranda değişen yasalar maalesef ki bu ürünleride vurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    322 Mesaj

2 Temmuz'da ali'den Türkiye depo çıkışlı F100 USB 3.0 olan modelini 37.55$ almışım.
    Aras ile göndermişlerdi.
    Şu an Türkiye Depoda yok gözüken ALİ'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 20 Kasım 2019; 15:14:58 >
    |
    |
    Nehars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ney69

2 Temmuz'da ali'den Türkiye depo çıkışlı F100 USB 3.0 olan modelini 37.55$ almışım.
    Aras ile göndermişlerdi.
    Şu an Türkiye Depoda yok gözüken ALİ'de.
    f100 üretimi durdurulmuş şuan çin piyasasında çok sahte f100 dolaşıyor güzel bir modeldi kendimde kullanıyordum yeni versiyonunu çıkartırlar tahmini
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: trn

Burada alışveriş yapan arkadaşlara sorum bu satıcıdan alış yaptım 3 gündür kargo bekliyor ayrıca satıcı mesajları da okumamış gördüğüm kadarıyla. Bu normal mi ?
    Nereden satın aldınız? Link var mı?
    Araç: Egea HB, 1.6 multijet, Lounge Plus Desktop: Ryzen3 2200mhz, 2GB RX550, 16GB Ram, Samsung C24F396 GSM: Xiaomi Mi6, DSLR: Nikon D80, 5.1.2 Cinema System Setup ; AVR: Denon x2500h, Hoparlör: Magnat MS 802 – 202 -102 - C252 set, Subwoofer: Magnat 8010701, Stereo: FX-Audio FX502a, DAC-x6, Polk Audio RTIa1 Projektör: Optoma HD142x, Media: Zidoo x9s, Amazon Fire TV Stick, Humax HD Nano Ağ: Zyxel NAS326, Xiaomi Mi Router 3 AC, Super Online Fiber, Cat7 Ethernet Cable Eğlence: Logitech Harmony 650, Logitech Driver Force GT Ham Radio:: Yaesu 8900r, Kenwood TM-v71a, Alinco DJ-MD5, Retevis RT84 DMR, UV3r, MMDVM, Diamond X510n Bisiklet Carraro Sportive 330
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Nereden satın aldınız? Link var mı?

Alıntıları Göster
    Hocam geldi ertesi gün :) Son gün kargoya verdik yazdılar sabahına geldi aras ile. Ben f300 modelini aldım gerçekten harika bir alışveriş oldu. Fırsatınız varken kaçırmayın ilgilenenler bir daha gelmez bu kadar ucuza...
    |
    |
    Konuyu açan arkadaş...

Allah razı olsun...Bir haftadır tırmalıyordum 360° rotasyona sakip haraketli bir mönitör aparatı bulmak için.Türkiye'de satılanlar pahalı derken senin konuyu gördüm.Aliexpresse bakayım derken baktım ki Türkiye depaları varmış.

Sayende hem muadillerinden daha çok harekat kabiliyeti olan ,hem estetik hemde ucuz şekilde aradığımı buldum.Sağolasın.

Orijinalden alıntı: AKTeknisyen

Konuyu açan arkadaş...

Allah razı olsun...Bir haftadır tırmalıyordum 360° rotasyona sakip haraketli bir mönitör aparatı bulmak için.Türkiye'de satılanlar pahalı derken senin konuyu gördüm.Aliexpresse bakayım derken baktım ki Türkiye depaları varmış.

Sayende hem muadillerinden daha çok harekat kabiliyeti olan ,hem estetik hemde ucuz şekilde aradığımı buldum.Sağolasın.
    Sizde sağolun, iyi günlerde kullanın ;-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj

Ben de "Easy-Living" adli saticidan siparis ettim bekliyorum bakalim gonderecekler mi (4-5 gun oldu)? @Nehars bunlar sahte mi bir bakar misin? Sizin fiyatin yarisina Turkiyeden geliyormus.
    |
    |
    Bahsedilenler: Nehars , AKTeknisyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba, şuan 25 ve 17 inch monitörler kullanıyorum ama kısa zamanda 32 inch bir monitör almayı düşünmekteyim. Ülkemizde satılan modellerden Dark VM22 modelini düşündüm.https://www.teknobiyotik.com/dark-dk-ac-vm22-2-adet-monitor-takilaben-amortisorlu-masa-monte-monitor-kolu.html
    ancak kullanan arkadaş da varsa birkaç sorum olacak,
    - ikea micke köşe masa kullnıyorum bu sebeple sırttan böyle bir modeli bağlayamam. masa üzerinde sadece 7 cm çapında bir kabloluk var. bu modeli aparatı ile kabloluktan mengenesi ile bağlayabilir miyim ?
    - monitör olarak max 27 inch destekliyor ancak kilo açısından kol başına 8 kg kaldırabildiğine göre 6 kg vs lik bir 32 inch monitörü de böyle bir modele bağlayabilir miyim ?
    - özellikle kullanan arkadaş varsa bu modelden monitör bağlantı noktası çift kollu mu yani yükseltme aparatı üzerinde her iki kolu da ayrı ayrı hareket ettirebilir miyim ? ürün açıklamalarında fotograflar farklı bütünleşik olarak ancak ürün tanıtımında ayrı ayrı olarak da takılabilineceği belirtilmekte ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SysAdam

Ben de "Easy-Living" adli saticidan siparis ettim bekliyorum bakalim gonderecekler mi (4-5 gun oldu)? @Nehars bunlar sahte mi bir bakar misin? Sizin fiyatin yarisina Turkiyeden geliyormus.
    Arkadaşlar bu ürünlere %60 damping vergi uygulanıyor bizim firma ithal ederken ödüyor yani ama aliden gelenler kaçak göçek mi sokuyorlar anlamıyorum :) bu arada etiketi sarkıksa sahte oluyor genelde yan sanayi bildiğiniz umarım erkenden elinize geçer

Sahtesini bilemem ama ben son derece memnunum.Hatta bir iki tane daha alma durumu oldu bir arkadaşa ama bulamadık.Zan ederim Türkiye deposunda ürün bitti ve diğer ülkelerden de gönderim ya yok ya çok pahalı...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nehars

Arkadaşlar bu ürünlere %60 damping vergi uygulanıyor bizim firma ithal ederken ödüyor yani ama aliden gelenler kaçak göçek mi sokuyorlar anlamıyorum :) bu arada etiketi sarkıksa sahte oluyor genelde yan sanayi bildiğiniz umarım erkenden elinize geçer

Alıntıları Göster
    2 kollu önericeğiniz bir model var mı ?

Orijinalden alıntı: mertdalokay

2 kollu önericeğiniz bir model var mı ?

Alıntıları Göster
    monitör boyutları nedir ?

şimdilik elimde 24 inch var ama 32 inclik curved modellerden düşünüyorum. bunların kolları 8 kg kadar destekliyor diyor. merak ettiğim maks 27 inch destekli siyah Dark modelin bir koluna 32 inch (standsız yaklaşık 8-9 kglık) takılabilinir mi ? 27 inch üzerine çıkılabilinir mi ?
    bir de iki kollu olup bir platformda kolları birbirinden bağımsız bağlanan bir model göremedim. VM22 de özelliklerinde bu şekil olabilir gibi gösteriliyor ancak tek hazneden iki kol çıkıyor inceleme videolarında. Kol için önericeğiniz bir marka var mı ?
    |
    |
    Nehars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mertdalokay

şimdilik elimde 24 inch var ama 32 inclik curved modellerden düşünüyorum. bunların kolları 8 kg kadar destekliyor diyor. merak ettiğim maks 27 inch destekli siyah Dark modelin bir koluna 32 inch (standsız yaklaşık 8-9 kglık) takılabilinir mi ? 27 inch üzerine çıkılabilinir mi ?
    bir de iki kollu olup bir platformda kolları birbirinden bağımsız bağlanan bir model göremedim. VM22 de özelliklerinde bu şekil olabilir gibi gösteriliyor ancak tek hazneden iki kol çıkıyor inceleme videolarında. Kol için önericeğiniz bir marka var mı ?
    ben dark kullanmadım ama incelediğim kadarıyla f80 ayarında onlar yani küçük modeller onu alacağınıza f100A gibi büyük inç destekleyen çift kollu modeller var 2 kollu olan aliden onları alabilirsiniz vergisini iyi hesaplamanız iyi olur f80 f100 f100a satmış bir kişi olarak söylüyorum uzun alırsnaız ve güçlü modellere yatırım yaparsanız ileriiye dönük çok memnun kalırsınız giriş modelleri dediğimiz kollar bazen çok küçük kalabiliyor haa 29" kullanan müşterilerimde oldu f80 gibi kollarda sorun yaşamıyorlar ama ne istediğinize bağlı
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    |
    |
    mertdalokay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,382
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.