Şimdi Ara

Monitör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu konuda sizlere Monitör alırken nelere dikkat etmeniz gerekir ve en iyi monitör seçimi nasıl yapılır bunlardan kısa kısa bahsetmeye çalışacağım ve kendi monitör alma hikayemi de sizlerle paylaşacağım.

Monitör incelemesi yapmadan önce monitör önerisi veren videolara göz atabilirsiniz.
    Monitör seçimi yapmadan önce monitör bilgisayarınız için en iyi monitör mü araştırma yapmalısınız.
    Monitör inceleme ucuz pahalı ya da 600 tl 100 tl gibi değil de, benim için en iyisi mi diye düşünülmelidir.
    Oyuncu monitörü mü istiyorsunuz iş için mi kullanacaksınız ayırt etmelisiniz.

Aklınızda soruları şekillendirdiğinizde ve cevapları vermeye başladığınızda işin yarısını aşmış olacaksınız. 2. Aşamada

Bütçenizi belirleyin.
    Kasanıza uyumlu olması gereken monitör nasıl olmalı bunu belirleyin.
    Sizden önce alan kullanıcıların almak istediğiniz monitörler hakkında görüşlerini okuyun.
    Karar kıldığınız monitörler için farklı kaynaklarda ne kadar şeklinde fiyat analizi yapın.

Bu kadar arkadaşlar gördüğünüz gibi fazla bir kelime okumadan neler yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz. Benim hikayeme gelecek olursak;

Ben de üstteki adımları izledim bütçemi düşündüm, kasamın istediği monitör özelliklerine baktım, monitörleri belirledim ve fiyat karşılaştırması yaptım. Bu iş bu kadar kolay her kafadan bir sese aldırış etmeyin en doğru kararı bu şekilde aklınızda soru işareti kalmadan kendiniz verebilirsiniz.

Benim aldığım monitör aşağıdaki kod adı ile satıştadır. Dilerseniz inceleme videosunu da konunun altına ekleyebilirim. Göz atabilirsiniz. Sorunuz olursa konu altında cevap olarak yazmaktan çekinmeyin.

SAMSUNG 23.5" LS24F350FHMXUF GAMING FREESYNC 4MS/60 Hz PLS MONİTÖR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.