Şimdi Ara

monitör...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar..monitörüm ups'e bağlı, voltajlar çok sorunlu bizim semtte. 3 gün önce titremeye başladı. kabloları kontrol ettim, yanında magnetik bişey yok. sonra düzeldi. ertesi gün ekran bulanııklaştı, bikaç saat sonra düzeldi yine. bu sabah açtığımda bulanıktı, 15dk sonra falan görüntü gitti. şimdi açmaya çalışınca, ekrana elektrik gidiyor, normal açılıyor. örneğin windows xp yazısı geldiği zaman ekran simsiyah deil, açık gri.. sonra masaüstüne geliyor ama görüntü hiç yok. başka ekran denedim çalışıyor. tamirciye götüreceğim ancak ne olduğu hakkında bana bi fikir verir misiniz, kazıklanmayalım bilmioruz diye. teşekkür ederim

• Monitörden direk prize giden bi kablo alıp dene.
  • evet sorun belkide ups de dir
  • Sanki monitör bozuk gibi geldi bana... Bemin eski Lg T710Bh monitörümde görüntü ve renk bozulmuştu. Bende başka sebep olabilirmi diye baktım. Fakat monitörün bozuk olduğu anlaşıldı. Umarım önemli bir arıza değildir. Tabii arkadaşların dediği gibi Ups de olabilir. Direk elektriğe bağlayarak kolayca anlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falpay -- 4 Ağustos 2005, 20:42:59 >
  • benim monitörüm de lg t710bh.. verdim tamirciye bakalım nolcak.. upsi denedim direk duvara sokunca bişey deişmedi. ama belki de ups zaten bozmuştur. umarım çok kabarık bi fatura çıkmaz bekliyoruz artık teşekkürler
  • Allah sana sabır ve kolaylık versin. O monitörü başımdan atana kadar canım çıktı...
    Lg T710BH

• Ben de LG T710BH kullanıyorum nolcak şimdi?
    Benim monitör de mi bozulacak?

Bence o sorun monitörün içindeki ayarların bozulmasından kaynaklanıyor.
    Fazla bi miktar tutacağını sanmıyorum. Sadece bir kaç potansiyometre ayarlayacak.
    Ama en az 10YTL alır zaten hiç bir sorunu olmasa da....
  • oh rahatladım biraz..ya çıkıp da şu yanmış bu yanmış diyip 100ytl fatura koycak önüme diye bekliyorum da. bilmiorz diye tamirciler yapıor böyle. tüh lg almasaydım keşke
  • eger urunun ıcısını acmadıysan garantıde tamır edebılırler urunu...demıncek keske lg almasaydım demıssın lg nın ne sucu var ben anlamadım sen degılmıydın bızım voltajlar bozuk dıyen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.