Şimdi Ara

Money Gold çıkmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
15
Favori
15.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Migrostan beklenmeyen bir tuhaflık

madem Money Gold diye çıktın dillere destan bir lansman ve hiç görülmemiş cazip kampanya yap ki

aylık 10 tl aidatını da verebilelim MoneyGold abonesi olabilelim

bu haliyle çok sönük

zaten Migrosta fiyatlar hergün zamlanırken money kazandıracak cazip ürün kampanyaları da her geçen gün çok daha azaldı; bitme noktasında

Money Gold çok zamansız çıkmış hiç de üye olmaya değmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 11 Haziran 2021; 11:3:58 >
  • Yeni kampanyalarda en başta dayatılan "paralı üyeliklerin" hepsine karşıyım.

Önce müşteriye denesin diye 1 ay ücretsiz sunarsın, beğenirse zaten sende kalır gerekirse para öder.

Ama daha en baştan paralı üyelik dayatırsan 1 TL bile vermem ekstra.

Yanlış strateji.

• Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama gelmiş buraya kuru sıkı sıkıyorsunuz yok ben buna para vermem, yok gereksiz olmuş bilmem ne vs. Adamlar 10 liralık kod dağıtıyor da millet nasıl kapışıyor. Bunda da aynısı olacak. 10 lira verip de minimum 20 lira getirisi olduktan sonra (ki daha fazla olacağını iddia ediyorlar) yine ilk üye olacak olanlar bu lüzumsuz, gereksiz, ben buna para vermem diyenler olacak.

Ha bizim gibi de olmayın ama. Gidip koşa koşa para verdik hala ortada bir hizmet yok. Saçmalığın daniskasını yaşıyoruz şu an. Aradık şikayet kaydı oluşturdular zaten genel bir problem var size özel değil diyor bir de telefondaki görevli. Sadece benim değil de bütün milletin parasını boşuna aldıklarını duyunca çok içim rahatladı!

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama gelmiş buraya kuru sıkı sıkıyorsunuz yok ben buna para vermem, yok gereksiz olmuş bilmem ne vs. Adamlar 10 liralık kod dağıtıyor da millet nasıl kapışıyor. Bunda da aynısı olacak. 10 lira verip de minimum 20 lira getirisi olduktan sonra (ki daha fazla olacağını iddia ediyorlar) yine ilk üye olacak olanlar bu lüzumsuz, gereksiz, ben buna para vermem diyenler olacak.

Ha bizim gibi de olmayın ama. Gidip koşa koşa para verdik hala ortada bir hizmet yok. Saçmalığın daniskasını yaşıyoruz şu an. Aradık şikayet kaydı oluşturdular zaten genel bir problem var size özel değil diyor bir de telefondaki görevli. Sadece benim değil de bütün milletin parasını boşuna aldıklarını duyunca çok içim rahatladı!

bu tarz yeni oluşumlara hemen üye olmam. bi bekler bakarım sistem oturunca cazipse üye olurum o zaman.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Zaten öyle yapmak lazım. Bizim gibi tufaya düşenler sanal market getirme ücretinin üzerine birkaç lira daha vereyim nasıl olsa getirme ücreti ödenmeyecek diye düşünenler oldu zaten çoğunlukla. Ama şu an maalesef getirme ücreti düşmüyor ödeme aşamasında. Migrosun bunu bir şekilde telafi etmesi lazım kaç gün oldu çünkü düzeltecekler diye bekliyoruz.

• den D kullanıcısına yanıt
    ben üye olmadım ama.uygulamadan teslimat ücretinin geçmiş indirim olarak tanımlanmasını talep edin migros bu teslimat ücretini geçmiş indirim olarak tanımlayacaktır diye düşünüyorum.(bende daha önce yapılmayan indirimler veya fazla alınan ücretler talebim üzerine geçmiş indirim olarak money karta tanımlandı)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Millet 100 tl alışverişe 25-30 tl indirim yaparken çok gereksiz olmuş. İban da versinler bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakılıç S kullanıcısına yanıt

Getirme ücreti çıkınca ben de inat ettim vermedim siparişi :)

• ölü doğmuş money gold  

• Kayıtla ilgili hala dönen yok. Ne yapacağız iade etsinler bari ücreti de sistemi halledince yapsınlar reklamı beceriksizler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çöp gold

• Üye arkadaşlar: var mı bir gelişme? Su sıcaksa gelelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daddario_tel kullanıcısına yanıt
    şu anlık hir şey yok hocam.sanal market ücretsiz teslimat ta hikaye.diğer 2 hesabımda zaten ücretsiz teslimat .

boşa verdik 10 lirayı gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

şu anlık hir şey yok hocam.sanal market ücretsiz teslimat ta hikaye.diğer 2 hesabımda zaten ücretsiz teslimat .

boşa verdik 10 lirayı gibi.

beim de bi hesabımda anlam vermediğmi bi şekilde hep ücretsiz teslimat çıkıyor. anlamadım gitti

• migros'un daha çoook yol var gitmesi gereken.. mesela;

• migrosun ücretsiz teslimat sınırını artık 50 liraya çekmesi gerekiyor..
    • sanal market alışverişlerinde poşet ücreti kesmemesi gerekiyor..
    • sanal market fiyatlarının marketteki raf fiyatından bir tık daha düşük olması gerekiyor..
    • gece verilen siparişte mesela 10 liradan sattığı bir ürünün fiyatını sabah 8 lira yaptıysa, öğlen ürünü kasadan geçirirken 8 liradan geçirmesi gerekiyor ama yüksek fiyattan geçiyor..
  • bu migros kendi kendini yiyor galiba

ekonomi iyice sakata gelince

vatandaşın alım gücü iyice düşünce

migros da çeşitli taklalar atıyor ama

eskisinden daha kötü kampanya veya girişimler!

money Gold olsa ne olur? doğuştan sakat.cebimizdeki 10 tl.yi yemek için yapmışlar

diğer girişim moneypay zaten 150/25 iadeyi vermemek için kırk takla attı kendi geri zekalılıklarını müşteriye mağduriyet olarak yansıtıyor

migros eskisi gibi dürüst olsa bari. ne yapayım telefonla money club lu bedava olurken senin money gold kartını

zaten bundan sonra alabilecek ürün yok son yaptığınız zamlardan sonra money club bile kullanamıyacağız. al goldunu başına çal migros

• antique kullanıcısına yanıt

haklısınız en çok poşet olayına sinir oluyorum , adamlar sanki poşetten para kazansınlar diye 2 poşete sığacak ürünü 5 poşete koyuyorlar oda yırtılmış olarak geliyor nasıl beceriyorlarsa artık :)

Bunun dışında 50 tl altlimit bile çok bence. şunu yapabilirler tutara ve bölgeye göre teslimat günü ve sevkiyatı olsun daha iyi.

• vitriol kullanıcısına yanıt

Valla 10 lirayı 2 kampanya da çıkarırım deyip sazan gibi atlayıp aldım.Gelen TBG ler bile anlamsız saçma oranları varken sanmıyorum bu ay 10 lirayı çıkartayım :)

• meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam, kampanya metni zaten onu ima etmiyor muydu? Bu şekilde yapmanız çok normal. Umarım hatayı kapatacak aksiyon alırlar, yoksa rekabet yüksekken ilk ay üyelerinin çoğu kaçacak ve yeni müşteri kazanımları kısıtlı olacak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.