Şimdi Ara

Molex fan kablosu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar. kasamda üç tane fan var ve bunların üçünün de kablosu molex. şimdi ben bunlardan bir tanesini psuda bulunan kablolardan biriyle anakarta bağladım, kendi dönüştürücüsü vardı yani. öndeki iki fanı anakarta bağlama şansım var mı? psudan gelen molex kabloya takabiliyorum anca. bu sefer de psuya bağlandığı için fan kontrolü olmayacak, hızlı dönüp ses yapacak.

şimdi sorum şu; acaba 4 pin olan anakarta bağladığımız kablonun ucu molex olan dönüştürücü veya aparat var mı? yani ucunda üç tane molex kablo olacak fanları bağlayacağım ve diğer ucunda da 4 pin anakart sys fan kısmına takılacak giriş olacak. var mı böyle bir şey?

şu resimdekinin ucu molex olanı; https://n11scdn.akamaized.net/a1/1024/16/08/31/77/89/24/94/99/02/27/52/49/86923889580058196720.jpg

Edit: tam olarak istediğim şu. eğer bundan bulursam sorunum çözülmüş olacak.

acaba Türkiye'de var mı bundan satan? aliexpress'de gördüm sadece.
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1SG2GKhSYBuNjSsphq6zGvVXaU.jpgMolex fan kablosu yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukgns -- 10 Mayıs 2020; 13:48:26 >

• Aynı kabloyu bende kullandım anakarta bu kabloyu bağla 3 fan bağla kullan bak keyfine. Molex yapmana ne gerek var anakart ta bu cogalticidan bağla kullan bende 1 tane var ama kargosu tuzluya gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 9 Mayıs 2020; 10:4:13 >
  • hocam ne demek istediğinizi anlamadım. benim fanlarımın üçünün de ucu molex, üçünü anakarta bağlayabilir miyim? sadece tek bir sys fan girişi var.
  • selcukgns kullanıcısına yanıt
    quote:

Edit: tam olarak istediğim şu
    diyerek sonradan eklediğiniz fotoğraftaki görüntü, "edit"ten önce tasvir ettiğiniz kablo değil. İlk mesajınız kendi içinde çelişmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.