Şimdi Ara

MODUS DH CLUB MODUS KULANANLAR BURAYA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
15.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MODUS 1,4 16V DYN KULLANICISIYIM
    SIKINTISI OLANLAR VEYA KULLANIRKEN KARŞILAN PROBLEMLER
    BEN KENDİ ADIMA KONUŞAYIM
    KÜÇÜCÜK BÜNYEYE GENİŞ İÇ HACİM HİÇ BEKLEMEDİĞİM BİR ÖZELLİKTİ.

• anlaşılan modus kullanan yok
  • Olmaz mı sayın buludag2001... Burada denk gelmemiştir
    2005 Model 1.4 16V Authentique kullanıcısıyım. Birkaç ay öncesine kadar çok memnun idim.3 ay önce kalorifer peteği patladı. Servise gittim baktılar değişmesi gerek dediler. Kalorifer kutusu ile beraber satıldığı için 2 bin lira masraf çıktı. Bir kısmını servis karşıladı ama 3 yıllık bi arcın (hele ki renault) 2 bin lira masaf çıkarması beni bayaa üzdü. Neyse o bitti derken geçen hafta emniyet kemeri sıkıştı. Açılmıyor. Servise gittim baktılar "kemer sıkışmış değişmesi gerek" dediler. Tamam değiştirelim ne kadar dedim, 480 lira sadece kemer dediler(işçilik hariç). Sanayi de bi oto elektirik ustasına götürdüm kemeri söktürdüm, sökülürken kendiliğinden açıldı(oksitlenmiş) tekrar yerine taktık. Usta 20( sadece yirmi) lira aldı. Bir kaç gün önce ekranım bozuldu. Geldimi üstüste gelirmiş ya. Ekranda değişik bi şekil oluştu ağaca benzer. Sanki ekran akmış gibi. Soğuk havalarda yoğunlaşıyor, araç ısınınca biraz kayboluyor gibi. Tekrar servise götürdüm, "ekranın bozulmuş değişmesi gerek" dediler. Fiyatını sormadan teşekkür edip ayrıldım. Şu an öylece kullanıyorum. Yavaş yavaş şekil büyüyor gibi sanki. Gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. Ama yine de arabamdan memnunum. Saygılar...

• oh hele şükür hoş geldiniz.
    2005 1,416v dynamıc
    emniyet kemeri sorunu bende yaşadım sürücü kısmında kendiliğinden düzeldi başta lamba yandı ikaz kesildi birkaç zaman sonra kemeri kullanmadığımda düzelmiş aslında genel olarak sorunlu değil sanırım benim çok olmadı alalı dışarıdan bakıldığında tipsizlik abidesi ama içi saray:)
  • Aslında haklısınız. Zaten bende bu zamana kadar bi sıkıntı yaşamamıştım. Ama üstüste gelince biraz soğudum. Şuan bulunduğum yerin yolları düzgün olsa kesin değiştirirdim. Ama yollar çok kötü. Yenisine kıyamıyorum. En azından buradan gidene kadar kullanıcam. Vede hakkatten içine binen herkes dışarıdan bakıldığından çok daha büyük olduğunu söylüyor. Tabii bide sürüş konforu var. Biraz yüksek olması müthiş rahatlık...
  • bende scenic II var ben çok memnunum.. bu aracı alamasaydım modus alacaktım.. ama alabildim allaha şükür.. neyse kardeşime bitane modus aldık.. ilk başlarda irenç araba diyordu.. ama şuanda bayıla bayıla kullanıyor.. peki sizce pazarlamacılara iki araç daha alıp pazarlamacılara versem çok mu masraf çıkartır?
  • Sevgili LahanaSever arkadaş!
    Masraf çıkartır diyemeyiz. Bu güne kadar da bana bi sıkıntı çıkarmadı. Ama yinede belli olmaz. Sürekli uzun yolculuklar için çok ideal olduğu söylenebilir,çünkü çok rahat bir araba...
  • sizde hız sabitleyici var alulu kardeşim
  • pardon varmıdır a ulu kardeşim nasıl kullanılır hiç kullanmak nasip olmadı zaten uzun yol haricide zor gibi
  • Hız sınrlama ve sabitleme sadece dinamik modelinde var...
  • bende var ama kullanmak nasip olmadı uzun yolda kullanılır herhalde yaza inşallah
  • MODUS UN TÜM ÇIKMA PARÇASINDA YARDIMCI OLABİLİRİZ
    GENİŞ ÜRÜN AĞIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ
    LEVENT RENNAULT ÇIKMA
  • Zaten "www.renaultcikma.com" u bu forum sayfalarından öğrendim. İnşaallah olmaz ama ihtiyacım olursa mutlaka arıyacağım. Şu an ekranım bozuk ama bi müddet gittiği yere kadar böyle kullanmayı düşünüyorum...
  • Klübünüz hayırlı olsun arkadaşlar
  • İNŞALLAH BÜYÜK ÇAPTA İHTİYAÇ MEYDANA GELMEZ BU İŞİ YAPSAKTA BİZDE ARAÇ KULLANIYORUZ KİMSENİN BÜYÜK ÇAPTA HASAR GÖRMESİNİ DİLEMEYİZ SONUÇTA 4 CİVATANAIN ÜSTÜNDE GİDİYORUZ ALLAH HERKESE YARDIMCI OLSUN DİYORUZ.TABİİ Kİ ÖNCELİKLE KENDİMİZ DE DİKKAT EDECEĞİZ.SAYGILARIMLA
    quote:

Orjinalden alıntı: aulu

Zaten "www.renaultcikma.com" u bu forum sayfalarından öğrendim. İnşaallah olmaz ama ihtiyacım olursa mutlaka arıyacağım. Şu an ekranım bozuk ama bi müddet gittiği yere kadar böyle kullanmayı düşünüyorum...

• inşallah olmaz
  • Teşekkür ederiz xradiancex arkadaş....
  • TEŞEKKÜR EDERİZ
    quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

Klübünüz hayırlı olsun arkadaşlar
  • SIK SIK DEĞİL AMA ARADA EMSYON KONUSUNDA ALARM VERİYOR ÖZELLİKLE İLK ÇALIŞTIRMALARDA NEDENİ NE OLABİLİR
  • Benimde aldığımdan beri 2 yada 3 kere ikaz lambası yandı. Egzost'a bişeyler tıkandı sandım ama bişey yoktu. Zaten bikaç saniye sonra ikaz söndü.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.