Şimdi Ara

Modnation Racers

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar böyle bir başlık oldugunu görmedim valla varsada silebilirsinizde ben hem Modnation oynayanlar kimler seviyeleri nelerdir, yaratımları nelerdir onları konusalım paylasalım beraber oynayalım diye açtım başlığı, hemde nette dolaşırken Modnation Racersda arabanızın başına Little Big Planetten Sackboyu oturtabileceğiniz bir şifre buldum onu paylaşayım dedim(Şifreyi kullandım gerçi oyunun içersinde bulamadımda kullanan olursa banada yardım edersiniz xD). Ben yeni başladım Modnationı oynamaya , burdan sohbetini yapalım :)

Edit : Şifrede 85T6-EMB6-HLL8 ve Redeem Code bölümünden kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi im an 8 bit gamer -- 1 Eylül 2010; 21:38:51 >

• Bu konunun ana konusu bı yerlerde vardı da sunu sorayım senı bulmusken.
    Yukleme surelerı cok uzun denılıyordu ve guncelleme ıle bu sorun duzeltılecek falan dendı. Yuklseme surelerı nasıl ?
  • O paylaşılan kod 3 ay önce paylaşılmış ve iptal olmuş. Demin bende denedim, download ekranı geliyor ama download etmiyor malesef.

Ayrıca oyuna yama geldi ama değişen pek birşey olmadı. Loading süreleri yine uzun.

edit:

Ben zamanında indirmişim o kodla o free içeriği ondan hata veriyor sanırım. Farkında değilmişim benim oyunda varmı yokmu diye. Varmış. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 1 Eylül 2010; 21:56:24 >
  • Hadi ya bende bulamadım diyordum, indirmişti çünkü xD
    Ayrıca ben şeyi sorucam ya bulamadım bir türlü, nasıl geriye saldırı yapabiliyoruz, herşeyi denedim gamepadde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefdron

Hadi ya bende bulamadım diyordum, indirmişti çünkü xD
    Ayrıca ben şeyi sorucam ya bulamadım bir türlü, nasıl geriye saldırı yapabiliyoruz, herşeyi denedim gamepadde.

Konunun son sayfsında yazıyor. Burdada söylüyeyim tuşuna basılı tut bombanın veya ne aldıysan onun resmi değişince elini çek
  • Ciddimisin, sanırım tek denemediğim bu kalmış, sağol valla xD
  • Anakonuyu bırak forumda özel kategorisi bile var.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_664/tt.htm

Ama tutmadı maalesef kategori.
  • valla oyunun büyük bi fanı olarak kategoriyi ilk defa görüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.