Şimdi Ara

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
443.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsi çok güzel elinize saglık bende az kullanmadım efsanedir toros
  • BEnde de 74 model MEtal mavi 12 var Yürüyen aksamı sağlam boyası da ufak macunlar haricinde iyi fakat boyatmak istiyorum ve alt bölmeye koruyucu oluyormuş plastik gibi ondan yaptırmak istiyorum ne kadara mal olur bilen war mı acaba
  • Alta atilan seye meges veya putur deniyor. 100-150 YTL civarina atilmasi lazim. Boya ise isciligine ve kaportanin durumuna gore 500-1000 YTL arasi birsey tutar. Tabi bastan sona hertarafi boyansin isterseniz dosemeler motor v.s. cikarilarak o zaman 1.500 YTL yi bulur.

Bu arada araciniz orijinal tek farli boynuzlu tamponlu olanlardan mi?
  • Renault 12 ye cevabımdır : 4. kişi benim, kliması orjinal, soğutması çok iyi klimasının bakımını bizzat ben yapıyorum. Model 86 nın sonu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkartalz -- 21 Mart 2008; 15:37:52 >
  • Evet tek farlı olanlardan bluetoth olmadığı için ataadım telefondan resimleri bir sorum daha olucak arabam daha önce çok dik yokuşlardan rahat 2. viteste bile çıkarken şu anda az eğimli yolda bile tekliyo neden olabilir acaba
  • Arabaniz LPG li mi yoksa benzinli mi ona gre cevap vereyim.
  • Bugün 77 model ilk arabamı alıyorum inşallah. Artık burdan size bolca sorum olur
  • bu da bizden yalnız photoshop la yapıldı şahsen bizzat kendim ben tarafından...

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

•  Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

•  Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)
  • Güncel.
  • tşkkr
  • slm arkadaşlar bende de 90 model var istanbulda yaşıyorum 4 bijona çevirebilecek yer varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim
  • arkadaşlar bana yardımcı olacak biri varmı 4 bijon için istanbul veya çevresi olabilir bana mail atarmısınız matbaa makina tamircisiyim tamircilerin sayesinde reno tamircisi oldum orjinal jantlar aracımın bozuk bende 4 bijon yapmak istiyorum ekrem demirkaya34@hotmail.com
  • Yine güncel.
  • tüm renault 12 ci kardeşlerime selamlarımı sunarım.bende 88 model var bid e2001 laguna var ama hiç bbir araba gozumde sal renault 12 i tutmaz.sıfırından beri bizzde çok hayramnım bu 12 lere
  • uzun zamandır okuduğum en keyifli konu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.