Şimdi Ara

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
443.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •  Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

Yapım aşamasında Renault 12 TX (Kıbrıstan)

Fotoğraftaki araç bana aittir...

• yaa arkadaslar bende de 86 renult 12 var tx ya celık jant taktırmak ıstıyorum ama orjınaller 3 bıjonlu dort bıjonluya nasıl cevırebılırım??
  • arkadaş herkesin beğenisi farklı farklı ama ben bu araçları orjinal tam anlamıyla fabrika çıkışı ve boyası pırıl pırıl görmeyi daha çok arzuluyorum

bu arada bu araçlara yaptırdığınız nikelajları nerelerde yaptırabiliyorsunuz ben farların içini nikelajlatmak ve stopların içini nikelajını yenilemek istiyorum bu konuda bilgisi olan varmı yardımcı olabilirmisiniz
  • ben de var 84 model renault 12 bi sorum olacak ben aracıma plastik tampon takmak istiyorum bunu yine renault un plastik tamponlarından kullanmak istiyorum sizce bu yapılabilirmi ben bir kaç yere sordum sanayide tamponcular vb. takılmaz yapılamaz gibi cvplar aldım arabamın görünümünü değiştirmek istiyorum nasıl our sizce önerilerinizi almak değerlendirmeye çalışmak isterim cvplar için şimdiden tşkler
  • 1500-2000 TL civarına Renault 12 bakan bir arkadaşım var.

İyi durumda, muayeneli aracı olan varsa bilgi versin.
  • şöyle derli toplu bir renault 12 bulabilirsem almayı planlıyorum
  • ben 1986 model aldım topladım
    alt kompile çürükten arındırıldı pütür atıldı
    siyah halı fileks le döşendi
    deri koltuklar
    boyası
    tamponlar yeni alındı
    kapı kolları
    cam kolları
    cantlar nikalaj yapıldı
    motor sıfırlandı
    baskı balata deyişti
    arka bagaj halısı yeni alındı
    lpg yeni takıldı
    arka stop lambaları deyişti
    öntakım yapıldı
    alarm takıldı
    camlar siyah 2 numara filim takıldı
    ekso z başlığı takıldı
  • ilgilenen yok galiba reno 12 ile
     Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

• cantları deyiştiremedim 4 bijon olsaydı daha iyiydi ama hayırlısı baska neler yapabilirim arkadaslar yardım edin ne yapsam daha güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.