Şimdi Ara

MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
44
Favori
367.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: menzil25

iyi günler bende e39 530 bmw var 231 beygir 100km 15 litre benzin yakıyor buna hangi işlem yapmak lazım hem gücü yükselsin hemde yakıt tasarufu olsun böyle işlem ne kadar maliyet olur ve motora zararı varmı

Aracınızı programlatarak yakıt tüketiminizi %5 kadar düşürebilirsiniz. 18-20hp kadar güç elde ederiz. 750tl tutar. 3 saat sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetcilesiz

Nasip olursa yarin ilk arabami alicam.2012 model focus 3 benzinli(1.6 motor 125hp)bunlara chip oluyormu acaba?ayrica aracin garantisi devam ediyor bu chip uygulamasi garantiyi devre disi birakirmi?

Evet bu araclar programlanabiliyorlar.

Garantiniz etkilenmez.
  • Aklında soru olanlara; ben Mehmet kardeşime 3. Arabamı chiplettim 1.6 tdi dsg. Chip öncesi uzun yolda klima kapalı ortalamam 4.4lt/100km. Chip sonrası bayramda uzun yol yaptım. 1585km yolda ortalama 4.2lt/100km. Klima açık.

Rampada 2.0 araçlarla çekişmek de bonusu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.mutlu

Aklında soru olanlara; ben Mehmet kardeşime 3. Arabamı chiplettim 1.6 tdi dsg. Chip öncesi uzun yolda klima kapalı ortalamam 4.4lt/100km. Chip sonrası bayramda uzun yol yaptım. 1585km yolda ortalama 4.2lt/100km. Klima açık.

Teşekkürler Sn.Mutlu..

MaşAllah diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

Orijinalden alıntı: e.mutlu

Aklında soru olanlara; ben Mehmet kardeşime 3. Arabamı chiplettim 1.6 tdi dsg. Chip öncesi uzun yolda klima kapalı ortalamam 4.4lt/100km. Chip sonrası bayramda uzun yol yaptım. 1585km yolda ortalama 4.2lt/100km. Klima açık.

Teşekkürler Sn.Mutlu..

MaşAllah diyelim.

Arabayı değiştirdim Mehmet kardeşim. Yeniden görüşmemiz lazım.

• İyi akşamlar
    1-Ben Konya'da ikamet ediyorum.Burada uygulama yapabilecek bayiniz varmı?
    2-Aracım LPG'li bahsettiğiniz güç artışı sadece benzinli kullanımda mı geçerli? Yoksa LPG'de de güç artışı olacak mı?
    3-Aracım da zaten LPG olduğu için olabilecek ekonomiyi yapıyorum bir beklentim yok.Güç artışı ne kadar olur?
    Araç 2001 Volvo S40 T4 200 hp 300 nm.236 binde ama motor turbo sorunsuz

Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asoline777

İyi akşamlar
    1-Ben Konya'da ikamet ediyorum.Burada uygulama yapabilecek bayiniz varmı?
    2-Aracım LPG'li bahsettiğiniz güç artışı sadece benzinli kullanımda mı geçerli? Yoksa LPG'de de güç artışı olacak mı?
    3-Aracım da zaten LPG olduğu için olabilecek ekonomiyi yapıyorum bir beklentim yok.Güç artışı ne kadar olur?
    Araç 2001 Volvo S40 T4 200 hp 300 nm.236 binde ama motor turbo sorunsuz

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

1-size En yakın temsilcim Ankarada.
    2-LPG de de güç artar.
    3-%18 dolaylarında ortalama güç ve tork artışı mümkündür.
  • Corollamida yaptirdim atess :)

• 126.000 km de 2008 model Ford S-max aldım. 2.0 TDCI otomatik ama 130 hp mi 140 hp mi anlamadım hala :) Ruhsata göre 130'luk gibi duruyor.
    Bu araç için uygulamanız oldu mu?
    126.000 km de olması chip tuning için engel teşkil eder mi?
    Daha çok yakıt tüketimi amaçlı bir yazılım ile tüketim-hp-tork ne olur ?
    Fiyat?
    İlave tavsiyeleriniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Corollamida yaptirdim atess :)

Hayırlı Uğurlu Olsun..

Kime yaptırdın ?

Güle Güle Kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

126.000 km de 2008 model Ford S-max aldım. 2.0 TDCI otomatik ama 130 hp mi 140 hp mi anlamadım hala :) Ruhsata göre 130'luk gibi duruyor.
    Bu araç için uygulamanız oldu mu?
    126.000 km de olması chip tuning için engel teşkil eder mi?
    Daha çok yakıt tüketimi amaçlı bir yazılım ile tüketim-hp-tork ne olur ?
    Fiyat?
    İlave tavsiyeleriniz var mıdır?

Merhaba

Evet ilgili araca ve motora çok sayıda uygulamamız oldu.

126k km çok yüksek bi km değil. Önerilerimiz Doğrultusunda Bazı koruyucu bakımlarınızı yaptırırsanız çok uzun km ler problemsiz seyahat edersiniz.

bu motor için isteğiniz üzre ideal gördüğüm rakamlar +25hp +50nm dir. Gayet tatminkar olacaktır. Tüketim ideal kullanım şartlarında %12 kadar düşer.

Ücret 750tl dir.

• ChipTuning Uzmanı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Maslak şubede olduğunuz bir Cumartesi günü gelip görüşmek isterim.
    Gerçi şimdi sitenizden baktığımda Maslak şubesi gibi bir şey göremedim, bir aralar bahsediyordunuz sanki, yanlış mı hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forever1907 -- 25 Eylül 2014; 12:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

Teşekkürler, Maslak şubede olduğunuz bir Cumartesi günü gelip görüşmek isterim.
    Gerçi şimdi sitenizden baktığımda Maslak şubesi gibi bir şey göremedim, bir aralar bahsediyordunuz sanki, yanlış mı hatırlıyorum

Ben devamlı Ataşehir Garajdayım.

Maslakda Acil Durumlar İçin Bir Yükleme Merkezi Oluşturduk. O tarafa herzaman geçemiyorum. Geçsemde acilen geri dönmem icab ediyor.

öğlen saati 15dk da maslaktan ataşehire gelinebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Corollamida yaptirdim atess :)

Hayırlı Uğurlu Olsun..

Kime yaptırdın ?

Güle Güle Kullan..

Size yaptirdim ya Mehmet Abi :) 48 plaka . Batucan yapti.

• Ee kimse chipletmiyor mu ?

• 1.2 TSI 105 Bg Beetle.
    Sadece tasarruf yapmak istiyoruz, en ideal yazılım ne olabilir bu araç için? %10lara falan çıkarabilir miyiz tasarrufu? Güç artışı vs önemli değil..
  • 1.9 jtd dobloya egr iptali kat iptali egzoz yazılım ve filtre ile kaç hp artış sağlarız ustam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet bey iyi günler,

1.6 dizel giulietta aracıma yazılım attırmak istiyorum

ısparta şubenize gitmeyi düşünüyorum fakat aklıma takılan soru şu

ıspartada yaptırmakla sizin yaptırmanız arasında fark var mı ? motor zarar görmeyecek şekilde yazılım yapılmasını istiyorum
    her hafta sonu şehir dışına gidip geliyorum(150+150=300km). aracım 105hp 320tork benim için önem sırası
    1-)Tork
    2-)Yakıt Tasarrufu
    3-)HP

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim
  • Mehmet abi carsamba gunu 1.4 hdi yapicaz ins.

• polo bluemotion 1.2 tdi 75 bg 180 tork aracım var sanırım yazılım yapılamıyor box takılabiliyor . Aracı 4 yıl daha kullanacağım , şuan 18 binde ve 60 70 bin km arası yol yapacak araç 4 yılda , eğer box uygulanırsa bana 4 yılda periyodik bakımların dışında masraf çıkartır mı , turboya yada diğer basınç ekipmanlarına zarar vermek istemiyorum tek isteğim biraz daha çekiş gücü . Son olarak eğer uygulanırsa nekadar ps ve nm artışı sağlanır. Metmet usta cevap verirseniz çok memnun olurum , beni ikna ederseniz yakın zamanda istanbul ataşehirdeki merkezinizde yaptırmayı düşünüorum fiyatı da söylerseniz sevinirim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.