Şimdi Ara

Moderna aşısı oldum soruları alayım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
3.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Avustralya eyalet başkanı Andrews bugünkü açıklamasında

"Biliyorsunuz, önümüzdeki yılın ilk yarısında göstereceğiniz şey aşı pasaportu olmayacak, 3. dozajı olduğunuzu gösteren destek aşısı pasaportu olacak"

dedi. Türkiye yada AB üyesi ülkelerde böyle birşey olur mu sence? Oldu diyelim, 3. doz aşıyı olur musun yoksa 2 doz aşı ile antikorum tam, başka dozaja gerek yok diyerek olmaz mısın :)

Belge: (1MB video)

https://disk.yandex.com/i/9_olS5Hxl_U8Vw

(İng But y’know, arguably, it won’t be a vaccine passport you’ll be showing in the first half of next year, it’ll be your booster passport, to show that you’ve been to have your third jab)

En son haziran ayında başında olmuştum aşıyı antikor seviyemi de paylaşmıştım ..

Son günlerde bazı karmaşık detaylar ortaya çıktı (içeriği değişmeyen aynı aşı varyantlara etkisi tartışılır oldu aklımda soru işareti oluşturdu güya normal grip aşıları her yıl güncellenirdi ama covid aşıları güncel değil sanırım delta,mu vs)

Bazı durumlarda kendime prensip kararı aldım esas konu doğru yoldamıyım değilmiyim?

Aklıma 3,doz aşılarda en büyük hata antikor seviyesine bakılmaksızın dayatma problemi yaşanacağı konusunda olacağını düşünüyorum

Şimdi ben haziran ayına baz alınca en erken 8 ayın sonunda ocak-şubat antikor seviyeme bakacağım dedikleri gibi düşme olacak mı aynı mı olacağı konusunda şüpheliyim

Mrna aşıları kalıcı antikor seviyesini koruyacağı konusunda aklımda kalmıştı en büyük soruşturmayı ocak-şubat ayında burada paylaşacağım antikor seviyesini burada hep beraber tartışabiliriz

Dediğin gibi var olan koruyuculuğu devam eden antikor üstüne aşı olmanın anlamı yok bence.)

Yoksa antikor üstüne ilave doz aşı olmakla bir art niyet ararım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 20 Eylül 2021; 19:46:46 >

• dephyr kullanıcısına yanıt
    "3,doz aşılarda antikor seviyesine bakılmaksızın dayatma problemi yaşanacağı konusunda olacağını düşünüyorum"

Bu düşünce gerçekte uygulanırsa, sözün kısası antikor seviyesine bakılmaksızın 3. aşı ol yoksa pasaport geçersiz olur denilirse, o durumda bu aşı olayının aşı karşıtlarının öne sürdüğü gibi sağlık dışında başka türlü amaçlarının da olduğunu sen de düşünmeye başlar mısın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

"3,doz aşılarda antikor seviyesine bakılmaksızın dayatma problemi yaşanacağı konusunda olacağını düşünüyorum"

Bu düşünce gerçekte uygulanırsa, sözün kısası antikor seviyesine bakılmaksızın 3. aşı ol yoksa pasaport geçersiz olur denilirse, o durumda bu aşı olayının aşı karşıtlarının öne sürdüğü gibi sağlık dışında başka türlü amaçlarının da olduğunu sen de düşünmeye başlar mısın ?

sağlık dışına çıkarsa tabii ki art niyet arayıp reddederim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.