Şimdi Ara

Modern Warfare 3'ün Çıkış Videosu Karşınızda! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
8.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu player'ı değiştirelim ya. Takıla takıla gidiyoz
  • Ya arkadaş niye hemen bf3 ü karıştırıyorsunuz amacınız ne ?
  • Vallaha bıktırdınız. Tamam benim de hayatta Cod oynamışlığım yoktur ve yıllardır da BF oynarım. Ama her BF haberinde '' Ayyy sadece grafik bu oyun'', her Cod haberinde de '' BF'nin senaryosu daha iyi'' şeklinde yorumlar görmekten artık bıkkınlık geldi.
    En sevdiğim oyun serilerinden biridir BF ama sizin sayenizde soğuyacağım.

ultra_storm efendi BF3'ün senaryosunu nerede gördün, oynadın da örnek alsınlar diyorsun. Senaryo dediğin şey bir fragmandan anlaşılmaz. Senaryonun içinde çekim açılarına kadar her şey vardır. Onu geçtim hayatında senaryo taslağı gördün mü de senaryo senaryo diyorsun? Nerede oynadın da gördün BF'nin senaryosunu? Oyunu mu bitirdin çıkmadan? Şu oyunların senaryosunu karşılaştırmayı bırakın. Daha oynamadığınız oyunların senaryosunu nasıl karşılaştırıyorsunuz cidden hayret ediyorum.
    Sırf ortalığı germek için otistikvari yorumlar yapmayı bırakın artık. Dün de birbirinize kafa göz dalıyordunuz. YUH!

• http://www.youtube.com/watch?v=Iyk1aER6UXk
    Örnek al activision sadece 5 saniye izle yeter !
  • quote:

Orijinalden alıntı: x.InfecteD.x

İnsanı gaza getirmeyi çok iyi biliolar

sen bu oyunda gaza geliyorsan BF3'ün videosunu hiç izlememişsin galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

battlefield 3 ezer desem daha etkiledi desem kimse katılmaz herhalde bana

bunu söyleyen adam mactavish nickli düşünün yani

nick-mesaj uyumsuzluğu buna denir

kalite multi olarak ezerde senaryo olarak battlefield 3 te tehlikeli geliyor ama cod un senaryosunduan şüphem yok mactavish captain price falan sırf o yüzden alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 22 Ekim 2011; 20:15:42 >

• Çıkış videosu olarak BF3 daha etkileyici olmuş bence, ama Senaryo modundan daha çok MP benim saatlerimi çaldığı için iki oyunda çokca zamanımı hakediyor :)
  • BF3'den sonra bu videodan pek etkilenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 22 Ekim 2011; 23:52:03 >
  • BF ve CoD fanboyları,iki taraftan da bıktık.Ne anlıyorsunuz tartışmaktan,al ikisini de oyna ya.Oyun bu sonuçta.
  • single player'daki satırları bilmem ama aksiyon animasyonlar graifkler sesler vs saymadıgım birçok detay BF3'te daha iyi...sırf senaryo iyi olucak diye de mw3 iyi diyemem...eminim mw3'e yakın kalitede senaryo olucak...Böyle olursa da bf3 açık ara önde olur...

mw3 hikaye

bf3 hikaye +MP....
  • Wayward Son
    Codcular bf 3'ün videosunda bizi battlefield 3 senaryosu iyi dedik diye anaokulluya benzetmeyi biliyorlar ama onlar yapıyor bizde onlara aynısını yapınca biz suçlu oluyoruz az açın gözünüzü !
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnT0ucHabLe

Ya arkadaş niye hemen bf3 ü karıştırıyorsunuz amacınız ne ?

Konu altında editör sormuş bizde cevaplıyoruz çok mu enteresan.
  • ultra_storm
    Delinin biri sokakta gelip suratına tükürünce ertesi gün gidip sen de onun suratına mı tükürürsün yoksa kaale almaz yürüyüp geçer misin? Her haberde aynı tartışma. Videoda Cpt. Price mı var Makarov mu var konuşan yok. Varsa yoksa BF vs. COD. İzmirliyim, Göztepe-Karşıyaka taraftarı bu kadar fazla kapışmıyor lan ne bu.
  • Wayward Son
    Gerçekleri söyleyincede suçlu oluyoruz !
  • Al işte bunu diyorum. Adam en sonunda küfretmiş. Buraya geldi olaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Al işte bunu diyorum. Adam en sonunda küfretmiş. Buraya geldi olaylar.

Ettiyse uyarısını alır oturur yerine herşeyin bir cezası var.
  • BF3 kesinlikle daha etkileyici .
  • Call Of Duty... Battlefield ve Need For Speed... Gelmiş geçmiş en gaza getirici trailerları yapan 3 seri...

Bu yılı oyun yılı seçmeliler
  • World War 3 => Modern Warfare 3 (bknz:00.50)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGEDK

Call Of Duty... Battlefield ve Need For Speed... Gelmiş geçmiş en gaza getirici trailerları yapan 3 seri...

Bu yılı oyun yılı seçmeliler

sonuna kadar katılıyorum bu yıl inanılmaz oyunlar çıktı,çıkıyor,çıkacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.