Şimdi Ara

Modern Warfare 2'de 32 Saniyede Nuke Atmak? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @BSC Misafiri

PS3'te bedavaya oynayabilirsin.Xbox'ta gold üye olmak gerekiyor diye biliyorum.Oda paralı...
  • Böyle adamlar yüzünden bu oyun bırakılır kardeşim.
  • GL düşmanlarına ben de düşmanım. mw1 de de vardı ve 2 de de var. Demek ki oyunda her zaman olacak. Alışın. Black Ops'ta da olacak.
  • bu herif çok iyi ya
  • Aslında zekice bir manevra.one man army ile sürekli yeni grenade alıyor.Ama biraz da beleşçilik bu xD
  • Bu video baya eski
  • bu haritada normal !
  • Baksanıza 100% hile uzak mesafeden bir bomba atıyor 7 kişiyi öldürüyor inanılmaz bi şey yani 100% hile chopper gunnerle diziyo adamları ama ondan önce bir bombayla yuh yani
  • Bune yaa abicim adam bi bomba atıyor 7 killstreak yapıyo inanılmaz bi şey yani 100% hile!
  • Yalnız üzülerek belirtmek isterim ki ben bu videoyu 4-5 ay kadar önce izledim :)

Ya da şöyle diyeyim, bu değilde bile birebir aynı taktikle 30 saniye civarında Nuke atan adamın bir videosunu izledim.

Her iki şekilde bu olay yeni birşey değil,
  • bu oyunu böyle oynayanlar yok mu... bulduğum yerde tatar ramazan sopası çekesim geliyor.
  • bu oyunun ilk ciktigindaki bug du sonradan update ile giderildi hatta bu sistedede bu konu ile ilgili bu video yayinlanmisti.
  • gl yask deil mi yaa XDD
  • çok feci hava atmış anlatırken sinirlendim
  • biz böyle adamlara başka şeyler diyoruz ama burda demem. banlıyorlar sora
  • CÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ OHA YUH YUH ADAM CALL OF DUTY YAPIMCISI GALBA :D
  • arkadaşlar hile olarak düşünenler kesinlikle yanlış düşünüyor.Bu adamın yaptığı hile veya onun gibi birşey değil.gl ile ortalığı süpürüyor.bu haritada zate genellikle oyuncuların toplandıkları yerler var.Bu adam harita üzerinde uzman.Adamların sanırım baseine ama o tünel gibi yerlere atıyor.Sonuçta hile değil.Ama Nuke için bir eziklik gibi birşey...
  • arkadaşlar adamın nereye bomba attığına dikkatli bakın ''A'' bayrağının oraya atıyor nede olsa herkes ''A'' bölgesini ele geçirmeye çalışıyor tam bölgeye düştüğü için 7 kişi öldürebiliyor hile değil bu taktiği bundan başka 1-2 videoda da gördüm. Yapmanız gereken (Task Force 141 iseniz) oyuna başladığınızda yıkılmış bir araç olcak önünüzde dibine girin ve TELLERİN ÜZERİNDEN ''A'' bölgesini hedefleyin belki 7 kişi ölmez ama ''A'' yı ele geçiren biri varsa %100 garanti (perk 1'e One Man Army koymanızı öneririm bomba atarı yenilemek için).
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.