Şimdi Ara

Modern Combat 5 ..???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM arkadaşlar.oyun çıkar çıkmaz hemen apk+data internetten indirdim(param yoktu :D ).sorun şu arkadaşlar: oyuna her girdiğimde oyun internete bağlanmak istiyor.dosyaları kontrol etmek için.bunu her seferinde yapıyor. oyun esnasında da bazı bölümler için birşeyler indiriyor anlamadım. tamam bu sorun değil indirsin de. her girerken dosya kontrolü için internet istemesine gıcık oldum. veri olmasa wifi de bulamasam ne halt etcem. internete bağlayınca hemen dosyalar kontrol ediliyor diyo. sonra oyun açılıyo her oyuna girerken dosya kontrol etmek nedir arkadaş. :D hani apk falan değiştirsem sorun çözülür mü daha kariyere başlamadım. sizin eğer indirip böyle sorun yaşamadığınız bir site varsa atarsanız çok memnun olurum arkadaşlar. HAYIRLII BAYRAMLAR :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayKaradamak -- 29 Temmuz 2014; 19:43:38 >

• MC4 de ilk çıktığında böyleymiş galiba ilerde güncelleme gelir dediler
    Ben oynamıyorum tabi bu tarz oyunlar sorun yok
    Sana da iyi bayramlar
  • thestell kullanıcısına yanıt
    işallah düzelir hocam :D saolasın.
  • Bekliyeceğiz :) Bu internet olayı bir nevi lisans kontrolü için ama işe yaramıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onceden sadece mp modu icin internet gerekiyordu. 5. oyunda ise hem sp hem mp icin internet gerekiyor. yani senin internet baglantin olmasa, bir sekilde acilirkenki kontrolu gecsen bile zaten oyunu oynayamayacagin icin o kadar takma onu

• Yakında güncellemeyle offline olur.

• du riechst so gut kullanıcısına yanıt
    evet internet bağlantısı olmadan oyun oynanmıyor.Offine versiyonu çıkana kadar oyuna başlamamayı düşünüyorum.Böyle işgence gibi oluyor. saten oyun telefonu yoruyo bide wifi falan açık olunca hem ısınıyo hemde pili sömürüyo.gıcık bi durum.CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER. arkadaşlar bu offine versiyonun çıktığını nerden haberim olacak benim versiyon numarası mı değişir ??
  • Teşekkürler hocam.iyi bayramlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayKaradamak

SELAM arkadaşlar.oyun çıkar çıkmaz hemen apk+data internetten indirdim(param yoktu :D ).sorun şu arkadaşlar: oyuna her girdiğimde oyun internete bağlanmak istiyor.dosyaları kontrol etmek için.bunu her seferinde yapıyor. oyun esnasında da bazı bölümler için birşeyler indiriyor anlamadım. tamam bu sorun değil indirsin de. her girerken dosya kontrolü için internet istemesine gıcık oldum. veri olmasa wifi de bulamasam ne halt etcem. internete bağlayınca hemen dosyalar kontrol ediliyor diyo. sonra oyun açılıyo her oyuna girerken dosya kontrol etmek nedir arkadaş. :D hani apk falan değiştirsem sorun çözülür mü daha kariyere başlamadım. sizin eğer indirip böyle sorun yaşamadığınız bir site varsa atarsanız çok memnun olurum arkadaşlar. HAYIRLII BAYRAMLAR :D

Sana bu söylediklerimi iyi dinle oyunun hep internet istemesinin nedeni oyunun bulut sistemiyle çalışıyor olması bulut sistemin bu oyundaki işlevi oyunun korsan oynanmamasını sağlıyor ama korsan oynayan çok dimi merak etme o korsan çarlar bir süre sonra banlanıyor veya yeni güncellemeleri yükleyemiyorlar öle boşa gidiyor o çarlar hadi iyi oyunlar

• http://forum.donanimhaber.com/m_99975578/tm.htm

cevapı burda bulabilirsin bu konuya mesaj at
  • hocam bende mc4 vardı böyle bir sorun yaşamıştım. güncelleme gelince düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.