Şimdi Ara

MODERN COMBAT 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modern Combat 4 apk + sd indirdim apkyı yükledim oyunu açmadan sd dosyasını obbnin içine attım ama oyun açılacak gibi oluyor açılıp açılıp kapanıyor bunun sebebi nedir ?

• 3g ıle wifi yi kapatıp acmayı denedınızmı?
  • muzhiwan programıyla indirirseniz sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42muzo42

muzhiwan programıyla indirirseniz sorun yaşamazsınız.

Onu nereden bulabirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PeaxeL kullanıcısına yanıt
    Google da ara bulursun bendeki apk yı sildim silmeseydim gönderirdim.

• Hocam indirdigin yerde sıkıntı vardır dosya falan bozuktur
  • Ben apkmania dan indirmiştim sıkıntı çıkmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

Ben apkmania dan indirmiştim sıkıntı çıkmamıştı.

Hocam kurulumunu anlatır mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip bende de olmadı.
  • Güvenilir sitelerden indirin, apkmania'dan indirirseniz büyük ihtimalle olacaktır.

Kurulum;

1. Apk dosyasını, DATA dosyasını (Tüm partları) indirin. (DATA dosyalarının aynı klasöre indiğinden emin olun.)
    2. DATA dosyalarını .rar'dan çıkarın. ( Part 1'e sağ tıklayın "Buraya Çıkart/ Exact Here" deyin.
    3. .rar'dan çıkarmış olduğunuz "com"'la başlayan klasörü telefonunuzun hafıza kartı(SD card) içindeki Android/obb klasörünün içine atın.
    4. APK dosyasını yükleyin.
    5. Oyunu çalıştırın.
  • hacı ben gta sa indirdim ama bilmiyorum neyi nere atcam ne yapcam
    sen bana bi yardımcı olur musun? internettende baktım bulamadım doğru bi kaynak

hocam yorumunu şu an gördüm data dosyasını falan nasıl anlıcaz? benim çorba oldu resmen çoğu yere kopyaladım gelen dosyaları ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 2 Şubat 2014; 13:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

hacı ben gta sa indirdim ama bilmiyorum neyi nere atcam ne yapcam
    sen bana bi yardımcı olur musun? internettende baktım bulamadım doğru bi kaynak

hocam yorumunu şu an gördüm data dosyasını falan nasıl anlıcaz? benim çorba oldu resmen çoğu yere kopyaladım gelen dosyaları ne yapayım?

APK dosyası zaten bir tane, sonu .apk ile biter.
    DATA dosyası, belirli partlarla indirdiğin dosyalardır. part1, part2, part3.. diye gider.
    Bu indirdiğin partları aynı dosyaya at. Ordan dediğim gibi part1'e basıp buraya çıkart de. Sonra diğer adımları uygula.
  • ayrakass kullanıcısına yanıt
    hocam rarda 2 dosya var ss leri atıyım şimdi şimdi bunları diğerine mi kopyalacağım

ss

MODERN COMBAT 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 2 Şubat 2014; 14:09:41 >
  • quote:

hocam rarda 2 dosya var ss leri atıyım şimdi şimdi bunları diğerine mi kopyalacağım

ss

MODERN COMBAT 4

Dostum bu iki dosya da senin çıkarttığın DATA dosyasının içindeki .obb'dosyaları. Yani sen part part indirip onu part1'den çıkartmadın mı? O çıkan dosyayı direk olarak Android/obb'ye atacaktın.

• evet bro part 1 den çıktı bunlar .obb dosyası ikisidi.
    tamam ben şimdi bunların ikisinide android/obb yollayıp seni haberdar edeyim
  • quote:

evet bro part 1 den çıktı bunlar .obb dosyası ikisidi.
    tamam ben şimdi bunların ikisinide android/obb yollayıp seni haberdar edeyim

Öyle yapma, bu ikisini bir dosyaya koy, adını com.rockstargames.gtasa diye adlandır, öyle obb'ye at.
    Yok olmadı,dediğini yaptım oyuna girdim offline bastım(üyelık almadım)bıraz bekletti sonra oyundan attı.

• Ben Muzhiwan'dan MC4 indirdim. GPK'yı açamadım. Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Yok olmadı,dediğini yaptım oyuna girdim offline bastım(üyelık almadım)bıraz bekletti sonra oyundan attı.

Evet yeni sürümu öyle yapıyor çünkü, eski sürümü indir. Bende de öyle olmuştu eski sürüm indirince girdi.

Kaçı indireyim mesela?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.