Şimdi Ara

Modem Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TT’nin ADSL’ini bağlatıcam arkadaşlar. İlerde VDSL altyapısı olursa diye hem ADSL hem VDSL destekleyen modem tavsiyesi istiyorum. 2 kere modeme para vermeyelim bir kere alalım. Ya da TT’nin modemini mi kullanayım ? Bütçe 300-400 TL’yi geçmezse sevinirim ne kadar uygun o kadar iyi. Ev 120 m2 modem evin merkezinde olucak. PC, 2 telefon, TV olucak sadece. Herkese teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://www.hepsiburada.com/zyxel-vmg3625-t20a-dual-band-ac-1200-mbps-wireless-4-port-gigabit-vdsl2-adsl2-modem-router-pm-HB00000RVCE8?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-ag-modem&gclid=EAIaIQobChMIqpXi1fuP6QIVROaaCh17eA4pEAAYASAAEgKJPvD_BwE

Tüm portları gigabit 1200 mbps veri aktarım hızı var g.vectoring parazit engelleyici teknolojiye sahip. Şuan fiyatıda oldukça iyi tavsiye ederim. Bu ozelliklerde bu fiyata alabileceğin en iyi modem

• gamze2205 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ürün uzun vadede götürür di mi ? Bizim için wi-fi’si bile çok çok mühim değil muhtemelen ethernet kablosu ile bağlanıcaz. Telekom’unkinden iyidir herhalde bu ürün. ADSL ve VDSL ikisine de uyumludur değil mi ?

• Turk telekomun verdigi cihazlardan cok daha iyi bu cihaz isinizi gorur. Kablosuz hizida iyi 1200 mbps kablolu hizida iyi cunku portlari gigabit yani 1000 mbps hizinda. Isinizi gorcektir tavsiye ederim :) hem vdsl hem adsl destegi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamze2205 -- 30 Nisan 2020; 15:16:55 >
  • gamze2205 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cihazı inceledim dediğiniz gibi ürün çok iyi ve fiyatı da şu an çok iyi muhtemelen alırım bunu geçerim diğer sitelerde 420-430 TL gayet uygun şu an çok sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 30 Nisan 2020; 15:23:17 >
  • Rica ederim :)

• Zyxel Vmg36 modelini ben evimde kullanıyorum gayet memnunum. Baya arastirdim ozelliklerine gore en uygun fiyatlı modem. Evde 4 kişi baglaniyoruz eski modemimde oyundayken benim disimda baska biri baglaninca ping sorunu oluyordu bu modemde o sorun ortadan kalkti gayet stabil calisiyor. Cekim gucude oldukca iyi tavsiye ederim

• Keenetic ExtraDSL

Anteni harici olan model tavsiye ederim her zaman.
  • bu modem de dikkatimi çekti ben de de Keenetic tarafı ağır basıyor şu an ama araştıramaya devam ediyorum. "YENİ" alanlar olursa yorum yaparsa sevinirim.
  • Arkadaşın tavsiye ettiği modemi aldım arkadaşlar sağolun test edemedim daha umarım memnun kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 8 Mayıs 2020; 4:3:43 >
  • 4 gündür bende VMG3625 aldım tereddütteydim bende alırken şuan sıkıntısız kullanıyorum ping im sabit 16mbt ADSL kulkanıyorum 2.4Ghz de 12 mbt 5Ghz de 13-14 arası alıyorum.Kablolu bağlantı denemedim pc olmadığı için fakat akıllı smart tv de 16 ve üstü net geldiği gözüküyodu.Kısaca tavsiye ediyorum mükemmel bi cihaz şimdilik bir sııkıntı yok.Şiddetle tavsiye ederi 369 TL HB dan aldım.Bankartın varsa 250 tl ve üzeri e ticaret işleminde 25 Tl alıyosun modem 334 TL ye gelmiş oluyor. 👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musa.ozpolat M kullanıcısına yanıt
    Aynı işlemleri yapmışız hocam bana da bonus verdi :) Sağolasın.

• Arkadaşım Keenetic Omni DSL veya Extra DSL al, bambaşka bir cihaz. Çok araştırdım ben de, diğerleri gerçekten donanım içi bomboş, yazılım olarak on sene önce neyse o. ayrıca harici antenli al. Acele etme, iyice araştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythBuster34 -- 9 Mayıs 2020; 2:57:15 >
  • Telekom verdiği modem bes para etmez tavsiye etmem kimseye
    5 diş çekmesine rağmen Arada bağlantılar kopuyor
    Mesafenin önemi yok.
    Kanal değiştirerek sorunu aşmaya calısıyorum
    Şimdilik ikinci el dual band modem bakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 9 Mayıs 2020; 4:32:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.