Şimdi Ara

Modem tavsiye ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kullandığım modemde Ping özellikle de loss yükseliyor.word off Tanks oyununu oynuyorum. Kopmalar da mevcut, modem alacağım özellik istemiyorum.
    Tp link td 9970. 270tl
    Asus dsl n16 244 tl
    Tenda v300 yada d301 150-200 tl civarı
    O kadar yorum okudum kötü yorum olmayan ütün yok
    Sizin tavsiyeleriniz nedir. teşekkürler

• Tenda V300 e bakabilirsin bu arada kopmaların modem kaynaklı oldugunu nerden biliyorsun belkide bina içi tesisatında yada modem ile pc arasında kullandıgın ara kabloda sorun vardır
  • AirJET A kullanıcısına yanıt
    Oyunu telefondan oynuyorum Ping ve loss wirelees de yaşıyorum.duvardan Modeme gelen kabloyu bi kaç kez değiştirdim. Bina 2011 model tesisatına baktırmadım.
  • ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    Telefondan oynuyorsanız belliki kablosuz bağlantı kullanıyorsunuz eğer kablosuz bağlantıda kayıp yaşamak istemiyorsanız ya mevcut modemin yanına 5 ghz destekli bir router alın yada 5ghz lık bir modem tercih edin bu sorunuzu çözücektir
    Router:https://www.n11.com/bilgisayar/modem-ve-ag-urunleri/access-point-router

Modem:https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr1200-ac-1200-mbps-wireless-dual-band-gigabit-vdsl-adsl-modem-router-pm-HB00000F59F8?fbclid=IwAR1Ey3Ybm54aCL35DzjwRZOraLaAsZO-VAGBP0Ruva-he0LOKrCpKG-QqXI

Ben şahsen routerı tercih etmeni öneririm çünkü routera openwrt veya padavan gibi yazılımlar kurup ağındaki cihazlardaki hızı düzgün bir şekilde kontrol edebilirsin ve reklam engelleyici gibi özelliklerini kullanıp herhangi bir cihazda reklam görmemek gibi şeylerden faydalanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirJET -- 20 Ocak 2019; 20:32:10 >

• Xiaomi pro sinyal genişletici kullanıyorum. Modemim tplink td 854,iPhone 6 telefon 5 ghz destekliyor mu
    iphone 6 baktığım kadarıyla destekliyor 5 ghz yi
  • AirJET A kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler

Bu konulardan çoğu kişi muzdarip alt yapıların yetersizliği başlıca faktör olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.