Şimdi Ara

Modem tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar şuanda 35 mb hız internet kullanıyorum 130 m2 evdeyim arka odadan salonu çekmiyor hatta şöyle söyleyeyim xiaomi mi wifi sinyal arttırıcı aldım tam olarak modemden 5.5metre uzaklığa takıyorum onda bile -60-65 sinyal kaybı yaşıyorum oda menzili salona kadar tam arttıramıyor arttırsada internet kopuyor suan elimde ttnet zyxel VMG3312-B10B model modem bulunmakta bana daha iyi en azından salona kadar çekecek (sinyal arttırıcı ile birlikte) bir kaç modem önerebilirseniz sevinirim.

Bütçe: 200-400 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7TheSopranoS -- 23 Kasım 2020; 14:27:41 >

• Bende malesef Huawei HG255s kullanıcısı olarak wifi sorunu yüzünden yeni bi modem almak istiyorum. Superonline 100Mbit + tvPlus kullanıcısıyım önerilerinizi bekliyorum.

• Anlayan arkadaşlar tavsiyede bulunursa sevinirim

• upupup

• Elindeki modemin yanına router alırsan çok daha iyi performans alırsın ve bütçene uygun en iyi seçenek Keenetic Viva ama bence Aliexpress'den AX destekli Global sürüm Huawei AX3 Pro alman daha iyi olucaktır kapsama alanı ve aktarım hızı çok daha fazla.

https://www.n11.com/urun/keenetic-viva-kn-1910-01tr-1300-mbps-5-ghz-access-point-router-1426918?magaza=adeksstore&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.56.2

https://tr.aliexpress.com/item/4001165403699.html?mp=1&spm=a2g0o.cart.0.0.10883c00bgb3LE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirJET -- 24 Kasım 2020; 17:47:42 >

• AirJET A kullanıcısına yanıt

Modem yanımda olacağı için routerida yanıma kurmak zorunda kalacağım o şekilde routerden iyi bir performans alabilirmiyim? şuan sinyal arttırıcı var oda işe yaramıyor

• 7TheSopranoS 7 kullanıcısına yanıt

Evet iyi performans alırsın ve sinyal güçlendiriciler ac yada ax destekli değilse pek işe yaramaz.

• AirJET A kullanıcısına yanıt

• 7TheSopranoS 7 kullanıcısına yanıt

Benim attığım o cihazdan donanım olarak kat ve kat daha iyi ama yazılım olarak keenetic biraz daha iyi ayarları daha detaylı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirJET -- 24 Kasım 2020; 21:1:14 >
  • Ne yapmalıyım hala karar veremedim yeni bir modem mi almaliyim yoksa acces point mi yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: 7TheSopranoS

Ne yapmalıyım hala karar veremedim yeni bir modem mi almaliyim yoksa acces point mi yapmalıyım

Xiaomi DVB4235GL Mi Wifi Pro sinyal dağıtıcı alıyorsun, modemin yakın olduğu bir odaya kurup takıyorsun ve sonra ona bağlanıyorsun. Bneim evde 140 metrekare çekmiyordu bundan aldım çözdüm sorunu. modem normal superonline nin modemi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.