Şimdi Ara

Modem şifremi unuttum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar modem şifremi unuttum nasıl sıfırlıya bilirim yada öğrene bilirim marka model.

- Airties RT-206v4TT

Edit: 192.168.2.1 'deki şifreyi ve idyi unuttum modemi resetlersem id ve şifre ne olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakedStick -- 28 Ocak 2013; 17:57:52 >

• şifre olarak default : admin,ttnet,root,1234,12345 olarak dene baktın olmadı reset atıcaksın :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: agasar_ts61

şifre olarak default : admin,ttnet,root,1234,12345 olarak dene baktın olmadı reset atıcaksın :(

denedim olmadı reset attıktan sonra kablosuz olarak şifre ne olucak peki ve reset yani fabrika ayarlarına nasıl getiririm?

Edit: Reset attıkkan yani fabrika ayarlarına geri döndüğü zaman modemin ayarları yapılımı olucak yoksa benmi yapmak zorundayım 192.168.2.1'de bir sürü ayar bölümü oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakedStick -- 27 Ocak 2013; 21:16:53 >
  • yokmu beyler cevaplıcak modem modelini belirttim reset atarsam tüm ayarlar sıfırlanırmı tekrar ayarlarım yapmam yani yapamamda ttnet görevlisini mi çağırmam gerekir yoksa ayarlar yapılımı olur ?
  • reset atarsan şayet modemin ayarları sıfırlanır ve @ttnet gibi bilgileri tekrar girerek modemini kullanabilirsin.modem şifrende marka modeline göre efault şifresi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: agasar_ts61

reset atarsan şayet modemin ayarları sıfırlanır ve @ttnet gibi bilgileri tekrar girerek modemini kullanabilirsin.modem şifrende marka modeline göre efault şifresi olur

Ama ayarlarını bilmiyorum, yani reset atarsam belirli bir ayar varmı yoksa direk kullanabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakedStick -- 28 Ocak 2013; 17:56:01 >
  • google'a modem reset atmak resimli anlatım yazarsan tüm sorularının yanıtını bulabilirsin.
  • Buraya da bakabilirsiniz. Umarım faydası olur. modem şifremi unuttum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.