Şimdi Ara

Modem arayüzüne bağlanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
54
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar tp link td9970v3 modemim var yavasliktan dolayı modem arayüzünde kanal ayarlaması yapmaya çalışırken kanal genisligini bilmeyerek 40 MHz yaptım lakin modemim 5 GHz yi desteklemediği için wifi kayboldu sadece telefondan bağlanabiliyor un bilgisayarım yok bu başka zamanda başıma gelmisti ama modem üretici firmayı arayarak uzaktan haledebilmistim lakin modemim in garanti süresi dolduğu için artık yardımcı olamayacaklarını söylediler şimdi ben ne yapmalıyım yollarım nelerdir modemi çöpe mi atıyım yoksa bir hal çaresi var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöpe atmak bir durum yok

Telefonun wifiye bağlanıyor demişsiniz. Modem arayüzüne tekrar girip ( genelde 192.168.1.1 olur ) sol menüden kablosuz ayarları > temel ayarlar sekmesinden kanal genişliğini oto seçeneğine alın.

+++

En kötü ihtimalle cihazın arkasındaki reset tuşundan cihazı fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurulum yaparsınız..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle cevap için teşekkürler ama wifi yok bulamıyorum o yüzden bir işlem yapamadım sadece telefon var derken bağlantı olarak yani ethernet kablosuyla bağlanarak yapılabilir diye cevap yazan arkadaşlar olmuştu o yüzden bilgisayarımin olmadığını sadece telefonumun olduğunu belirtmek için öyle yazmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.