Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.811
Cevap
94
Favori
251.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih dnr

merhaba 2009 model 1.4 honda city otamatik aracima hangi lpg kiti uygundur fiyat bilgisi paylasir misiniz tesekkur ederim
    Sayın Fatih Dir,

Prins Technomax kitimiz aracınız için son derece uyumludur.

Uygulama fiyatı özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOCAN OTOGAZ -- 26 Haziran 2018; 0:32:38 >
  • Merhaba, 2009 model Opel Corsa 1.4 Twinport Enjoy aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. Lpg sistemi aracı olumsuz etkiler mi 1.4 olmasından dolayı? Hangi markayı tavsiye edersiniz? Fiyat bilgisi de paylaşabilmeniz mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puredistance -- 27 Mayıs 2018; 22:16:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puredistance

Merhaba, 2009 model Opel Corsa 1.4 Twinport Enjoy aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. Lpg sistemi aracı olumsuz etkiler mi 1.4 olmasından dolayı? Hangi markayı tavsiye edersiniz? Fiyat bilgisi de paylaşabilmeniz mümkün mü?
    Sayın Puredistance,

Aracınız 1400 cc olsa da Prins Lpg Sistemi ile çekiş kaybı yaşamazsınız.
    Aracınıza Prins Technomax Lpg kitini önermekteyiz.
    Fiyat Bilgisini Özel Mesajla tarafınıza gönderiyoruz.

Saygılarımızla.
  • Clio 0.9tce hangi kit uyumludur?

Dıştan simit tank oluyor mu?

Fiyat bilgisi alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar. toyota chr 1.2 turbo benzinli için kitiniz varmıdır? birde fiyatı ne kadar
  • Mayıs ayının başında mocanda BRC seguent 32 obd li sistem kiti taktırdım...İşçilikte Musa usta çok titiz vede her konuyu bize anlatarak samimi bir şekilde montajı gerceklestirdi..İşletme sahibi övünç beyin ilgi ve alakası da çok güzeldi...Gercekden Ankara'da gözü kapalı gidilebilecek bir işletme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talikam -- 30 Mayıs 2018; 23:39:30 >
  • Merhaba

Clio 4 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum stepne yerine dıştan simit tank uygulamanız varmı? Dolum yeri depo kapağında olacak şekilde ? Tüpün dışarda olması güvenlik zafiyeti oluşturur mu? ve kafama takılan bir husus bu durum muayene de sıkıntı yaratır mı ? Uyumlu kit ve güncel fiyat bilgisi alabilirsem sevinirim

Saygılar

• 2013 focus 1.6 ti-vct aracıma lpg taktıracağım.
    hangi markayı önerirsiniz?
    çekişte herhangi farklılık olur mu?
    motorum lpgye uyumlu mudur?
    fiyat bilgisini özelden atar mısınız?
    teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  • Renault Megane 4 1.6 joy Aracıma Teknomaks uygun mudur? Motor garantisi var mıdır ? Ayrıca Teknomaks 'da OBD var mı acaba?
  • Geçen hafta mocan otogaz da LPG dönüşümü yaptırdım. Oldukça yoğundular. Buna rağmen alelacele iş yapmadılar. Montaj olsun, elektrik tesisatı ve kablolaması olsun güzel işçilik yapıyorlar. Toyota corolla aracıma Prins technomax kiti montajı yapıldı. Kullanılan kit mavi ecu olan yani Obd li. Buradan cevap alamayan arkadaşlar iş yoğunluğu çok fazla olduğundan zaman bulup buraya cevap yazmaya fırsatları olmuyordur. Benzin fiyatları ve dolardaki hareketlilikten sonra LPG dönüşümü artış gösterdi diye düşünüyorum. Ayrıca ruhsata işletmek de eskisi gibi karmaşık değil. Projeleri alıp egsoz ve genel muayene yaptırıp, noterden yeni ruhsat alıyorsunuz. Emniyete gitmek, ek1 belgesi, kaçak kontrol raporu için makine mühendisleri odası vs.artık uğraşılmıyor. Gönül rahatlığı ile mocan a gidebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

Clio 0.9tce hangi kit uyumludur?

Dıştan simit tank oluyor mu?

Fiyat bilgisi alabilirmiyim
    Sayın Korsan58,

Aracınıza uygun kitimiz Prins Technomax modelidir.
    Aracınıza dıştan lpg tankı uygulayabiliriz.

Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprc

merhabalar. toyota chr 1.2 turbo benzinli için kitiniz varmıdır? birde fiyatı ne kadar
    Sayın Pprc,

Aracınıza lpg takılmasını tavsiye etmiyoruz.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenjuro

Merhaba

Clio 4 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum stepne yerine dıştan simit tank uygulamanız varmı? Dolum yeri depo kapağında olacak şekilde ? Tüpün dışarda olması güvenlik zafiyeti oluşturur mu? ve kafama takılan bir husus bu durum muayene de sıkıntı yaratır mı ? Uyumlu kit ve güncel fiyat bilgisi alabilirsem sevinirim

Saygılar
    Sayın Kenjuro,

Aracınıza dıştan lpg tankı uygulanabilir.Dolum yeri benzin kapağının içine konulabilir. istekleriniz güvenlik zaafiyeti oluşturmaz.

Uygulama fiyatı özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: umgaca

2013 focus 1.6 ti-vct aracıma lpg taktıracağım.
    hangi markayı önerirsiniz?
    çekişte herhangi farklılık olur mu?
    motorum lpgye uyumlu mudur?
    fiyat bilgisini özelden atar mısınız?
    teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
    Sayın Ucatar,

Aracınıza Prins Technomax modelimiz son derece uyumludur.
    Çekiş kaybınız %2-3 mertebesinde olacaktır.
    Tasarrufunuz %45 olacaktır.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkanaga

Renault Megane 4 1.6 joy Aracıma Teknomaks uygun mudur? Motor garantisi var mıdır ? Ayrıca Teknomaks 'da OBD var mı acaba?
    Sayın Alkanaga,

Aracınıza Prins Technomax kitimiz son derece uyumludur. Technomax modelimizde OBD mevcuttur.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: veemre

Geçen hafta mocan otogaz da LPG dönüşümü yaptırdım. Oldukça yoğundular. Buna rağmen alelacele iş yapmadılar. Montaj olsun, elektrik tesisatı ve kablolaması olsun güzel işçilik yapıyorlar. Toyota corolla aracıma Prins technomax kiti montajı yapıldı. Kullanılan kit mavi ecu olan yani Obd li. Buradan cevap alamayan arkadaşlar iş yoğunluğu çok fazla olduğundan zaman bulup buraya cevap yazmaya fırsatları olmuyordur. Benzin fiyatları ve dolardaki hareketlilikten sonra LPG dönüşümü artış gösterdi diye düşünüyorum. Ayrıca ruhsata işletmek de eskisi gibi karmaşık değil. Projeleri alıp egsoz ve genel muayene yaptırıp, noterden yeni ruhsat alıyorsunuz. Emniyete gitmek, ek1 belgesi, kaçak kontrol raporu için makine mühendisleri odası vs.artık uğraşılmıyor. Gönül rahatlığı ile mocan a gidebilirsiniz.
    Sayın Veemre,

Değerlendirmeleriniz , güzel görüşleriniz ve bilgilendirmeniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Aracınızı güle güle kullanın.

Saygılarımızla,

Mocan Otogaz
    Prins Ankara Bayisi

• Ben Mayıs ayında BRC seguent 32 kitini mocanda taktırdım 1000 km olunca 1000 bakımına gelin demiştiniz ama yorumlara baktığımız zaman BRC yetkili servis hizmetiniz sona ermiş gözüküyor...Nasıl bir yol izlememiz gerekli bakım için mocana gelmek isterim BRC kiti takımını birakmaniz sizin gibi büyük bir firma için kayıp değil bizim için bir kayiptir...Bileydim biraz daha bekler prins taktirirdim benim düşüncem her konuda sizin firmanıza gelmekdi..Bu konuda msj bekliyorum sizden lutfen

• Sayın Talikam,

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Aracınızdaki ürünü sorunsuz kullanırsınız. Bakım ve kontroller için sizi bize yakın Brc Bayi arkadaşlara yönlendirip gerekli kontrol ve bakımları yaptırırız. Sonuçta ürününüz Garanti kapsamında.

Saygılarımızla
  • Tüm dost ve müşterilerimizin bayramlarını kutlarız.

Mocan Otogaz Makina Mühendislik Ltd Şti.

www.mocanotogaz.com.tr

• Merhaba aracımı yeni sattım ve yeni bir araç alacağım. Çevreci biriyim ve bu yüzden lpg düşünüyorum. Yurt dışında bazı ülkelerde araçlara lpg takılması için büyük teşvikler var. 3 araba arasında karasız kaldım. bu 3 araçtan hangisini (sorunsuzluk-verim ve bagajda yer kaplamadan bagaj altı simit tank montajına uygunluk) açısından önerirsiniz. alacağım aracı bu öneriye göre belirleyeceğim

1. Mercedes C 180 1.6 lt benzinli 4 silindirli motor (156 bg)
    2. Audi A5 1.4 lt TFSI benzinli 4 silindirli motor (150 bg)
    3. BMW 4.18i GC 1.5 lt 3 silindirli motor (136 bg)

Araçlar tahmini 2016/2017 model olacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.