Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.812
Cevap
94
Favori
251.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2006'da İzmir'de çok bilinmeyen bir markanın LPGsi takıldı.

Arabayı değiştiremeyeceğim,
    bakım-onarım-değişiklik(LPG tankının da ömrü doldu),
    ya da tamamen yenileme...

Fiyat, öneri verebilirseniz sevinirim.
  • Aracim 2018 corolla 1.6

Lpg montaji icin bayi taktirmamda sakinca olmadigini soyledi. 10000 km bakimini beklemem gerekiyor mu? Sizlerinde gorusunu almak istedim. Suan 3500 km de aracim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Merhaba,

Aracınıza Prins Technomax lpg kitimiz son derece uyumludur.kitin dışında ilave parça takılmasına gerek bulunmamaktadır.

Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

Alıntıları Göster
    merhaba

aracım 2013 1.4 TSI TIGUAN 150 hp otomatik.

acaba hangi kiti önerirsiniz..kaışık kullanım mı oluyor yoksa sıtralı gibi lpg kullanımı şeklinde mi

motor codu CTH07..

ANKARA VE ADANA bayileri tercihim olacaktır.

iyi çalışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

Ford 1,6lt Focus 2000model.
    2006'da İzmir'de çok bilinmeyen bir markanın LPGsi takıldı.

Arabayı değiştiremeyeceğim,
    bakım-onarım-değişiklik(LPG tankının da ömrü doldu),
    ya da tamamen yenileme...

Fiyat, öneri verebilirseniz sevinirim.
    Merhaba,
    Aracınıza Prins Technomax lpg sistemi son derece uyumludur. muhtelif kartlara taksit yapılabilmektedir.

Saygılarımızla,

Mocan Otogaz Ltd Şti.

0312- 394 72 22

www.mocanotogaz.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: 44poturgeli

Aracim 2018 corolla 1.6

Lpg montaji icin bayi taktirmamda sakinca olmadigini soyledi. 10000 km bakimini beklemem gerekiyor mu? Sizlerinde gorusunu almak istedim. Suan 3500 km de aracim.
    Merhaba,

Aracınıza lpg dönüşümü için beklemenize gerek bulunmamaktadır. Çoğu Toyota araca ilk 1.000 Km içinde lpg kiti uygulanmaktadır.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: allicante

merhaba

aracım 2013 1.4 TSI TIGUAN 150 hp otomatik.

acaba hangi kiti önerirsiniz..kaışık kullanım mı oluyor yoksa sıtralı gibi lpg kullanımı şeklinde mi

motor codu CTH07..

ANKARA VE ADANA bayileri tercihim olacaktır.

iyi çalışmalar.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Aracınıza Prins Vsi2 - DI lpg kitimiz son derece uyumludur.

Toplamda benzin tüketiminiz sadece %3 olup kullanıcı olarak farkedemeyeceğiniz kadar düşüktür.

Prins Sisteminde Motor Kodunuza uygun özel yazılımınız mevcuttur.

Saygılarımızla,

• MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Merhaba,

Aracınıza Prins Vsi2 - DI lpg kitimiz son derece uyumludur.

Toplamda benzin tüketiminiz sadece %3 olup kullanıcı olarak farkedemeyeceğiniz kadar düşüktür.

Prins Sisteminde Motor Kodunuza uygun özel yazılımınız mevcuttur.

Saygılarımızla,

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler. fiyat bilgisini dm den atmanız mümkün mü..

saygılarımla.
  • Merhaba. Yeni Opel Astra 1.6 115 beygir J kasa 0 araç satın aldım. Bu araç için siboplara zarar vermeyecek en uygun olan LPG kiti hangisidir? Fiyatı nedir?
  • merhaba. su an focus 1.6 benzinli araç alma aşamasındayım. aracın lpg sistemine uyumu nasıl, tavsiye eder misiniz ? önceki aracım toyota corolla 1.6 idi. ona prins silvrline taktırmıştım. 3 yıl kullandım. ev aldığım için satmıştım. lpg filtresini haziran 2018'de 270 tl'ye değiştirmiştim. filtre 20 bim km'de değişiyor ama arkadaşlar 10 bin km'de 50 tl'ye bilinen markaların filtrelerini değiştiriyorlardı. tamam araç sorunsuz, çekişi iyi ama bakım masrafları çoktu. siz hangi ürünü tavsiye edersiniz, brc'yi bıraktınız mı? iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplanmesut

Merhaba. Yeni Opel Astra 1.6 115 beygir J kasa 0 araç satın aldım. Bu araç için siboplara zarar vermeyecek en uygun olan LPG kiti hangisidir? Fiyatı nedir?
    Sayın Kaplanmesut,

Aracınıza uygun lpg kitimiz Prins Technomax modelidir. Uygulama fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkafkas

merhaba. su an focus 1.6 benzinli araç alma aşamasındayım. aracın lpg sistemine uyumu nasıl, tavsiye eder misiniz ? önceki aracım toyota corolla 1.6 idi. ona prins silvrline taktırmıştım. 3 yıl kullandım. ev aldığım için satmıştım. lpg filtresini haziran 2018'de 270 tl'ye değiştirmiştim. filtre 20 bim km'de değişiyor ama arkadaşlar 10 bin km'de 50 tl'ye bilinen markaların filtrelerini değiştiriyorlardı. tamam araç sorunsuz, çekişi iyi ama bakım masrafları çoktu. siz hangi ürünü tavsiye edersiniz, brc'yi bıraktınız mı? iyi çalışmalar.
    Sayın tkafkas,

Aracınız Prins Technomax modelimiz ile son derece uyumludur.

Aracınızda Arıza lambası yanmadan çekiş kaybı yaşamadan kullanırsınız.

Montaj fiyatı tarafınıza özel mesajla gönderilmiştir.

Saygılarımızla,

• 10 gün önce 0km aldığım Corolla aracıma cumartesi günü 1.000 km de LPG dönüşümü yapıldı Daha önce de mocan da yaptırdığım araçlarım vardı Yine orayı tercih ettim ve memnunum Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

insignia 1.4 turbo 140 için hangi kit uygundur,fiyatı ne kadardır?
    sübaplarda erime olursa kaç km sonra olur?

2012-2013-2014 model yılı 1.4 insignialar için farklı durum söz konusu mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: llvrsn

Merhaba,

insignia 1.4 turbo 140 için hangi kit uygundur,fiyatı ne kadardır?
    sübaplarda erime olursa kaç km sonra olur?

2012-2013-2014 model yılı 1.4 insignialar için farklı durum söz konusu mudur?
    Sayın llvrsn,

İnsignia 1,4 Turbo motorda saymış olduğunuz yıllarda motor değişikliği yoktur, aynıdır.

Kısa vadede subap problemi yaşatan bir araç değildir.

Aracınıza Prins Silverline Lpg kitimizi öneririz.

Saygılarımızla,
  • Arkadaşlar i20 sahibiyim.

Ecomax technomax ve silverline arasındaki farkı biraz anlaşılır bir şekilde anlatabilir misiniz?
  • Honda CRV 2011 model aracım var. Malum 2000 motor 150 beygir vs. BRC ve Prins arasında kaldım. Prins'e vereceğim fazla para ve sonrasındaki daha pahalı olan servis ve yedek parça maliyetine karşılık bana vereceği ekstra bir konfor vb var mıdır? BRC'ye yakınım esasen ama kafam karışık biraz. Çok ayrıntılı bilgim de yok LPG sistemleri hakkında. Etrafımda Honda CRV kullanan ve BRC sistemli LPG'si olan arkadaş ta var memnun olduğunu söylüyor. Prins daha sessiz hatta daha az yakıyor vs diyenler var. Bir önderiniz var mıdır? Montaj yapan usta da mutlaka önemli. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

Honda CRV 2011 model aracım var. Malum 2000 motor 150 beygir vs. BRC ve Prins arasında kaldım. Prins'e vereceğim fazla para ve sonrasındaki daha pahalı olan servis ve yedek parça maliyetine karşılık bana vereceği ekstra bir konfor vb var mıdır? BRC'ye yakınım esasen ama kafam karışık biraz. Çok ayrıntılı bilgim de yok LPG sistemleri hakkında. Etrafımda Honda CRV kullanan ve BRC sistemli LPG'si olan arkadaş ta var memnun olduğunu söylüyor. Prins daha sessiz hatta daha az yakıyor vs diyenler var. Bir önderiniz var mıdır? Montaj yapan usta da mutlaka önemli. Teşekkürler
    Bu arada Anlara'dayım ben de
  • Merhaba,

2015 astra 1.6 115 hp için hangi kit uygundur,fiyatı ne kadardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

10 gün önce 0km aldığım Corolla aracıma cumartesi günü 1.000 km de LPG dönüşümü yapıldı Daha önce de mocan da yaptırdığım araçlarım vardı Yine orayı tercih ettim ve memnunum Teşekkürler
    Sayın Ozay06,

Aracınızı güle güle kullanmanızı temenni ederiz.

Saygılarımızla,
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.