Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.811
Cevap
94
Favori
251.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Toyotaların Brc uyumu malumunuz. Toyota Yetkili servislerindeki Yetkili arkadaşların başka markalarla anlaşması sadece ticari sebeple olmaktadır. Bugün x marka olur, yarın y marka takılır. Sadece ticari sebepler...
    Saygılarımızla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • duru2013 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Aracınızda manifold delinmeden montaj yapılabilme imkanı mevcuttur. Simit lpg tankı tavsiye etmekteyiz. Çekiş kaybınız %3 , tasarruf oranınız %45 olacaktır.

Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

• Merhaba, 2012 model nissan juke 1.6 cvt araca lpg taktırmak istiyoruz. Fiyat bilgisi ve marka tavsiyesi alabilir miyiz? Atiker ve prins düşünüyorduk.

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Aracınıza brc Sequent 32 modelini öneriyoruz.

Uygulama fiyatı özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler, 2012 yılında sıfır Golf aracıma sizde LPG taktırdım ve 2 yıl sorunsuz binip satmıştım. Şimdi 2004 model Audi A6 2.0 araç aldım, bu araç için uygun kit ve fiyat bilgisi verir misiniz ?
    Hayırlı işler.
  • hocam hayırlı işler. siz montajlarınızda devir sinyalini nereden alıyorsunuz? bende 2004 model lada vega 1.5 16 v araç var. aracımda hiç sorun yok atiker takılı çok da uyumlu fakat her sene bi bobin değişiyorum. sizce ne yapmalıyım? tavsiye ve fikirleriniz benim için çok önemli.
  • 2004 Elantra 1,6 gls sedan için uyumlu kit nedir? Fiyat nedir? Manifolt delinmeden takılması mümkün mü? Tavsiyeniz OBD li sistem mi? Karabükteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczemre

İyi günler, 2012 yılında sıfır Golf aracıma sizde LPG taktırdım ve 2 yıl sorunsuz binip satmıştım. Şimdi 2004 model Audi A6 2.0 araç aldım, bu araç için uygun kit ve fiyat bilgisi verir misiniz ?
    Hayırlı işler.

Sayın Eczemre,

Aracınıza uygun lpg kitimiz BRC Sequent 32 - 1500 mbar regülatörlü modelimizdir. Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
  • Sayın Mocan Otogaz,
    2004 elantra için fiyat ve öneri verebilir misiniz?
  • Focus 2004 aracımıza lpg taktırmayı düşünüyoruz fakat yorumlarınızda %3 çekiş kaybı olur demişsiniz. Hissedilir bir biçimde mi çekiş kaybı olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: carli

Sayın Mocan Otogaz,
    2004 elantra için fiyat ve öneri verebilir misiniz?

Sayın Carli,

Aracınıza uygun lpg kitimiz BRC Sequent 32 modelimizdir. Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: temelreiss

Focus 2004 aracımıza lpg taktırmayı düşünüyoruz fakat yorumlarınızda %3 çekiş kaybı olur demişsiniz. Hissedilir bir biçimde mi çekiş kaybı olur ?

Sayın Temelreiss,

aracınızdaki %3 kaybı kullanıcı olarak hissedemezsiniz.

Saygılarımızla,
  • by_bulls kullanıcısına yanıt
    Aracınıza uygun lpg kitimiz brc Sequent 32 modelidir. Uygulama fiyatımız 12 taksitte 2200 TL dir.

Saygılarımızla

• MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    merhaba biraz indiriminiz olursa aynı araçtan ben de getireceğim.
  • hocam 2001 - 2002 model toyota avensis 2.0 d4 motorlara lpg takıyor musunuz? yani bu araç lpg de sıkıntılı olduğu için sorunsuz bir lpg takılıyor mu eğer takılıyorsa neye maal olur ortalama yakıt yüzde kaç düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: darktemplar42

2012 Cruze Hb 1.6 araç için nakit ve taksitli fiyatınızı özelden gönderebilir misiniz?
    Birde aracım 40000 km'de motor ve subap garantisi yapıyor musunuz?

Merhabalar sorumu yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darktemplar42 -- 28 Mart 2017; 23:34:4 >
  • quote:

quote:

2012 Cruze Hb 1.6 araç için nakit ve taksitli fiyatınızı özelden gönderebilir misiniz?
    Birde aracım 40000 km'de motor ve subap garantisi yapıyor musunuz?

Merhabalar sorumu yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Merhaba ,

Fiyat bilgisi özel mesajla gönderilmiştir.
    Motor ve subap için "motor sigortası" yapabiliyoruz.

Saygılarımızla
  • Merhaba, BRC kitini 2012 1.4 accent blue aracımda 100 000 km'ye yakın sorunsuz/arıza lambası yakmadan kullanmıştım. Subap problemi tespit edilmeden önce yapılan lpg ayarı bana arıza lambası hediye etti. Subapları değiştirttim, son 10 000 kmde 10'dan fazla kez yetkili BRC servislerince ayar yapıldı ama bir türlü arıza lambasından kurtulamıyorum. İlk montajı ve ayarı yapan hyundai bayisi sektörü bıraktı ve gittiğim BRC servisleri de çözemediler bu sorunu. 300-400 km gittikten sonra yanıyor. P2192 Zengin karışım hatası alıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?
  • Sayin Mocan yetkilisi,

Toyota Corolla 1.33 motor aracıma lpg taktırmak istiyorum. Lakin aracım yeni olduğu için lpg donusumunde, en az 1000 km beklememin, diğer bir ifadeyle rodaj safhasının tamamlanmasının daha doğru olacağı soyleniyor. Evvela bunun haklilik ya da doğruluk payi var midir? Beklemeli miyim ya da beklememin bir anlami var mi? Bir diger husus, aracin cekic gucuyle alakali. Kucuk motor oldugu icin, aracin cekicinde hissedilir bir düşüş olur mu? Ilgi ve alakaniz icin simdiden mutesekkirim.

Lpg taktiracak arkadaslara bir kucuk not; bundan onceki arabam 2009 model seat ibiza 1.4 referance olup 80 binde Mocan'da Brc kiti takilmistir. 230.000 km yol yaptim ve lpg ile ilgili kucuk capli ayarlar disinda herhangi bir problem yasamadim. Mocan'i tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyucel86

Sayin Mocan yetkilisi,

Toyota Corolla 1.33 motor aracıma lpg taktırmak istiyorum. Lakin aracım yeni olduğu için lpg donusumunde, en az 1000 km beklememin, diğer bir ifadeyle rodaj safhasının tamamlanmasının daha doğru olacağı soyleniyor. Evvela bunun haklilik ya da doğruluk payi var midir? Beklemeli miyim ya da beklememin bir anlami var mi? Bir diger husus, aracin cekic gucuyle alakali. Kucuk motor oldugu icin, aracin cekicinde hissedilir bir düşüş olur mu? Ilgi ve alakaniz icin simdiden mutesekkirim.

Lpg taktiracak arkadaslara bir kucuk not; bundan onceki arabam 2009 model seat ibiza 1.4 referance olup 80 binde Mocan'da Brc kiti takilmistir. 230.000 km yol yaptim ve lpg ile ilgili kucuk capli ayarlar disinda herhangi bir problem yasamadim. Mocan'i tavsiye ederim.

Günümüzde motor üretim teknolojisi , insan işgücü yerine makina işgücüne kendisini bırakmıştır . ( eskiden elle yapılan taşlama, freze işlemlerini şimdi makinalar yapmaktadır)
    Bu sebeple hata payı minimuma inmiştir .
    İlk 1.000 km’de motor rodajından ziyade “fren rodajı, lastik rodajı “ ön plana çıkmıştır.
    Tam yükte kullanılmadığı sürece motor rodajı gibi bir hususa gerek yoktur.
    Aracınız 1.33 olmasına rağmen muadili araçlara göre torku yüksektir. Bu sebeple lpg takıldığında hissedeceğiniz güç kaybı maksimum %3 mertebesindedir.
    1000 km dolmasını beklemeden BRC lpg sisteminizi taktırarak tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.
    Firmamız hakkında diğer kullanıcıları da bilgilendiren mesajınız için de ayrıca teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.