Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.812
Cevap
94
Favori
251.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MecEngineer

Merhaba, BRC kitini 2012 1.4 accent blue aracımda 100 000 km'ye yakın sorunsuz/arıza lambası yakmadan kullanmıştım. Subap problemi tespit edilmeden önce yapılan lpg ayarı bana arıza lambası hediye etti. Subapları değiştirttim, son 10 000 kmde 10'dan fazla kez yetkili BRC servislerince ayar yapıldı ama bir türlü arıza lambasından kurtulamıyorum. İlk montajı ve ayarı yapan hyundai bayisi sektörü bıraktı ve gittiğim BRC servisleri de çözemediler bu sorunu. 300-400 km gittikten sonra yanıyor. P2192 Zengin karışım hatası alıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba ,

Aracınıza yolda ayar yapılması gerekmekte. müsait olduğunuz zaman gelin, yardımcı olalım.

Saygılarımızla,
  • Renault Clio 4 1.2 motor (75 bg) için uygun kit ve fiyatı nedir acaba ?
  • Merhaba;

Hyundai 2012 Model 1.2 D-CVVT marka aracıma LPG taktırmak istiyorum. Uygun kit ve fiyat bilgisi verirmisiniz.
  • Merhaba,
    megane 4 1.6 benzinli aracım nasipse haziran da elime geçecek. söylenen 4 silindir 8 enjektörlü bir motormuş. buna en uygun kit hangisidir fiyatı nedir teşekkürler..
  • Zaman Ötesi kullanıcısına yanıt
    Aracınıza uygun lpg kitimiz brc Sequent 32 modelidir. Montaj fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esem01 E kullanıcısına yanıt
    Aracınıza uygun lpg kitimiz brc Sequent 32 modelidir. Montaj fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

• etejenaro E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Megane 4 lerin hepsi 4 enjektörlü . Sorunsuz kullanabileceğiniz bir araçtır. Brc Sequent 32 modelimiz ile son derece uyumludur.

Saygılarımızla

• Hocam merhaba, Bosch veya NGK nın LPG bujileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fabrika çıkışı 4 tırnak buji kullanan bir araçta tek tırnak 0.7mm iridyum buji kullanmak doğru bir hamle midir?(Araç E87 1.16i Prins LPG)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Merhaba,

Megane 4 lerin hepsi 4 enjektörlü . Sorunsuz kullanabileceğiniz bir araçtır. Brc Sequent 32 modelimiz ile son derece uyumludur.

Saygılarımızla

İşinize karışmak gibi olmasın ama ya siz yanlış biliyorsunuz ya da burada ki usta yanlış biliyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=xcoFn3RSkT8 (30. saniye)

Ben de gerçeği öğrenmek istiyorum.

Ayrıca BRC Sequent 32 kaç enjektörlü bir kit?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etejenaro -- 5 Nisan 2017; 20:28:18 >

• Megane 4 araçlar 4 enjektörlü . Atölyemizde 30dan fazla Megane 4 yaptık, 8 enjektörlü olana rastlamadık.

Megane 3 lerde 8 enjektörlü modeller var ( otomatik viteslilerinde)

Brc Sequent 32 kitimiz 4 enjektörlüdür.

Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Hocam merhaba, Bosch veya NGK nın LPG bujileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fabrika çıkışı 4 tırnak buji kullanan bir araçta tek tırnak 0.7mm iridyum buji kullanmak doğru bir hamle midir?(Araç E87 1.16i Prins LPG)

Fabrikanın kullandığı buji tipini değiştirmemenizi tavsiye ederim . Çünkü her bujinin yanma nüvesi farklıdır, haliyle tepkileri de farklıdır.

Saygılarımızla

• 2005 corollam var lpg taktırmak için uygun kit ve fiyat bilgisi istiyorum
  • MErhaba 2000 peugeot 206 1.4 75hp için uygun kitiniz var mı ? İleride herhangi bir problem oluşturur mu ?
  • Sayın MOCAN yetkilisi,

2012 toyota auris 124bg otomatik aracım için uyumlu hangi kiti önerirsiniz, karttan veya nakit ücreti ne kadar olur?

@MOCAN OTOGAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: romerohp

2005 corollam var lpg taktırmak için uygun kit ve fiyat bilgisi istiyorum

Sayın Romeohp,

Aracınıza uygun lpg kitimiz brc sequent 32 modelidir.

Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsufrankwoli

MErhaba 2000 peugeot 206 1.4 75hp için uygun kitiniz var mı ? İleride herhangi bir problem oluşturur mu ?

Sayın tsufrankwoli ,

Saygılarımızla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOCAN OTOGAZ -- 13 Nisan 2017; 13:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimimaro

Sayın MOCAN yetkilisi,

2012 toyota auris 124bg otomatik aracım için uyumlu hangi kiti önerirsiniz, karttan veya nakit ücreti ne kadar olur?

@MOCAN OTOGAZ

Sayın Kimimaro,

Saygılarımızla,
  • merhaba, 2017 corolla 1.6 için en uygun Lpg kiti nedir maliyeti ne olur ayrıca Lpg taktırmak için ne kadar beklenmeli 0 araç için motor garantisi veriliyor mu?
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Aracınız için uygun lpg kitimiz Brc Sequent 32 modelimizdir. İsterseniz 126 Tl karşılığında motor kaskosu yapabiliyoruz.

Montaj süresi yaklaşık 6,5 saattir.

Montaj fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

• MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    Maalesef gelen kutumda mesajınızı göremedim .
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.