Şimdi Ara

Mobilya ile ilgili Herşey... (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MOBİLYA KONUSUNDA LAKE BOYALI ÜRÜNLERDE KAPI VE MUTFAK KONSUNDA YARDIMCI OLABİLİRİM. GÜN İÇİNDE ELİMDEN GELDİĞİNCE SORULARINIZI YANITLAMAYA ÇALIŞIRIM. TÜRKİYE ÇAPINDA BAYİLERİMİZ ARACILIĞIYLA HİZMET VERMEKTEYİZ.

İYİ GÜNLER.
  • Bellona nın golden salon koltuk takımını veya kelebek mobilyanın pria koltuk takımını birebir olarak yaptırmak isteyen var ise benimle iletisime geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar asagıda resmini eklediğim ray kapaklı gardolaptan yaptırmak ıstıyorum eve.komple butun duvarı kaplayacak olçüleri en 320 yükseklik tavana kadar 270 derinlik 65 cm olacak .resimde bronz ayna denilen bir ayna kullanılmış.aynı aynadan kullanılmasını ve goruntusunun aynı sekilde olmasını istiyorum.iç dizaynını kendim hazırlayacagım rafları falan. istanbul kağıthane de oturuyorum
    yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa özelden bana ulaşabilirler
    teşekkürler
    https://store.donanimhaber.com/ab/b0/f0/abb0f096c7d1d78fe79cc2da49f028b7.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariscapt -- 10 Temmuz 2015; 20:31:16 >

• selamlar
    ev odalarında kullanmak için satılan kapı kollarında hangi marka seçilmeli.bu işin markası var mı? ve de istanbul da nerelerden daha uygun fiyata bulabıilirim.
    teşekkürler
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    hocam kapı kollarında hafele güzel marka ancak fiyatları biraz yüksek. alternatif olarak kale marka kapı kollarıda işinizi görebilir. tabiki ürün yelpazesi çok dahada geniş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozz0087

hocam kapı kollarında hafele güzel marka ancak fiyatları biraz yüksek. alternatif olarak kale marka kapı kollarıda işinizi görebilir. tabiki ürün yelpazesi çok dahada geniş.

Teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

selamlar
    ev odalarında kullanmak için satılan kapı kollarında hangi marka seçilmeli.bu işin markası var mı? ve de istanbul da nerelerden daha uygun fiyata bulabıilirim.
    teşekkürler

İstanbul çağlayan bölgesinde mobilya aksesuarlari satan yerlerde zevkinize ve bütçenize göre kapi kollari bulabilirsiniz.

8-10 tl den başlayip 150-200 tl ye kadar kapi kolu bulunabilir.

Halen almadiysaniz orta yollu yada kaliteli kapi kolu satan yerlerin bilgilerini özel'den yollayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 9 Ağustos 2015; 15:42:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

selamlar
    teşekkürler

İstanbul çağlayan bölgesinde mobilya aksesuarlari satan yerlerde zevkinize ve bütçenize göre kapi kollari bulabilirsiniz.

8-10 tl den başlayip 150-200 tl ye kadar kapi kolu bulunabilir.

Halen almadiysaniz orta yollu yada kaliteli kapi kolu satan yerlerin bilgilerini özel'den yollayabilirim.

Teşekkürler
    Hallettim o işi .perşembe pazarı ndan aldım

• Merhaba arkadaşlar,
    Evime mutfak dolabı yaptırmaya karar verdim fakat seçilecek malzemeler konusunda çok kararsız kaldım. Bu işten anlayan arkadaşlar, mesela ahşap malzeme kalitesi ne olmalı, banko üzeri granit mi yoksa mermeritmi olmalı nelere dikkat etmem gerektiği hususunda bana yardımcı olursa çok memnun olurum.
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    Mutfak dolabinin govdesi mdf malzemeden olsun, kapaklar ise mebran hg pvc yada akrilik olabilir. Aksesuarlar frenli olsun. Kendi kendinr kapananlardan.

Tezgah icin cimstone tavsiye ederim. Fiyati biraz yuksek olabilir, renkleri ve kalitesi col iyidir.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Usta bana 3 çeşit malzeme gösterdi, isimlerini tam hatırlamıyorum ama bunlardan biri de mebran hg pvcydi galiba. Kartelalara baktım kimileri var aşırı derecede parlak, kimisi biraz daha mat, kimisi de hepten mat. Parlak yüzey şimdi modaymış, parlaklık yüzey kir leke çizilme gibi olumsuzlukları hemen belli eder gibi geliyor bana.

Bir de tezgah granit olursa ek yerleri saçaklar slikonla yapışacağı için buraların zamanla aşağıya su sızdıra bileceğini söyledi. Onun için bana komple blok halinde dökme mermeriti önerdi. Mermerite de pek sıcak bakmıyorum doğrusu, ne bileyim her hangi kızgın tava ızgara gibi şeyler konulursa hemen iz yapacakmış gibi geliyor bana pek emin değiim. Bir de sizin bahsetmiş olduğunuz cimstone ne tarz bir malzeme acaba, bu işlere yeni girdiğim için adını yeni duydum..

edit:Çimstone ile alakalı bilgiye google'den ulaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 15 Eylül 2015; 1:32:19 >
  • Koltuk takımı almak isteyipte fiyatı çok yüksek olduğu için alamayan ve bu takımı en az üreten firma kalitesinde veya bir tık daha kaliteli olarak direk imalatçısına çok daha uygun fiyata yaptırmak isteyen varsa hemen yardımcı olabilirim. Örnek veriyorum daha önce üzerinde çalıştığımız kelebek mobilyanın pria modelini mağazasında 3+3+1+1 olarak 8133 tl ye alabiliyorsunuz. Aynı takımı hatta daha kaliteli olarak 4000 tl ye uretebiliyoruz. Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak nakliyemiz vardır. Fiyat almak için herhangi bir ürün ismini veya resmini bana göndermeniz yeterlidir. Donanım haber deki uyelerimizi referans alabilirsiniz şu ana kadar yuzlerce arkadasimiza koltuk takimi yapıp gonderdik. Ürettiğimiz ve üreteceğimiz koltuk takımlarını görmek için sayfamızı beğenip takip edebilirsiniz.https://.facebook.com/profile.php?id=1505404253077448

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Parlak malzeme çabuk çizilir, temizlemesi sıkıntılı olabilir, mikro fiber bez mi deniliyor tam adını bilemedim, o bezlerle silinebilir.

Mermerit en ucuz tezgahdır, mermer tozu polyester karışımıyla kalıplara dökülür, L dönüşlü tezgahlarda da yek pare çıkar, kalitesi o kadar iyi değildir, zemeni çok kolay çizilebilir, çatlayabilir, lavabo içi sıcak ve soğuğa uzun süre maruz kalınca kararabilir.

Granit tezgahı L dönüşlü kısımları akemi denen malzemeyle yapıştırılır, bu da oldukça sağlamdır, alt dolaplar yerinde sağlam durdukca akemi çatlama yapmaz, üst dolaplara erişim için tezgahın üzerine basılırsa akemi çatlayabilir ve buradan su sızdırma yapabilir.

Benim çalıştığım mermerci ve sanıyorum ki diğer tüm mermerciler tezgahın süpürgeliklerini slikonla yapıştırıyor. Bu slikon özellikle lavabo kısmı zamanla kararabilir. Bunu önlemek için antibaktriyel slikon kullanılmalıdır. Siz alırsınız slikonu, "al usta bununda kullan" dersiniz.

Aklınıza takılan, sormak istediğiniz başka mevzular varsa yardımcı olabilirim.

selamlar bende yenı yaptırdım mutfak kapakları mebran yaptırdık dışbudak beyaz tezgah siparış verdik granit labrador hq cuma falan takacaklar kısmetse.çimstone granite gore daha uygun fıyatlı ama granıt en saglıklısı ve saglamı iye biliyorum labradorun m tülü 500 tl civarı bizim 4.2 metre gidiyor resmini ekledim çok şık durdu bence tavsiye ederim
  • Konfor Mobilya da 2014 Ağustos ayın da Konfor Mobilya dan fan köşe takımı aldım 4 bin TL üzerinde para ödedim. Yaklaşık 2 ay kullanmadan köşe takımının pencere ye yani ışık alan tarafları arka taraflar yastıklarının üst taraflarının tamamen rengi açıldı pembeleşti 1 sene boyunca defalarca aramama rağmen ilgilenmediler 1 sene sonra teknik servis gönderdiler ve sonucu kullanıcı hatası olarak saçma sapan bir şey söylediler aradım ve sorunun kullanıcı hatası olmadığını bildirdim orada kumaş bölümünde sibel diye birisi bana yardımcı olacağını söyleyeli yaklaşık 6 ay geçti defalarca aramama rağmen hala geri dönen yok. Kesinlikle berbat bir müşteri hizmetleri ve yalan dolan evime işık almamalıyım herhalde.
  • Odamıza uygun boyutlarda ve istediğimiz dizaynda mobilya bulmakta oldukça zorlanıyoruz. Özel üretimlerin de yapılabildiğini öğrenince bir de böyle deneyelim istedik.
    Yatak odası için mobilya ürettirmek istiyoruz. (160x200'lük karyola, 260 genişlikte kayar kapaklı dolap, 2 komidin, 1 şifonyer, 1 ayna)
    Bu konuda yardımcı olabilecek veya tavsiye verebilecek kimse var mı?
  • Mutfak örnekleriniz var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaty

Odamıza uygun boyutlarda ve istediğimiz dizaynda mobilya bulmakta oldukça zorlanıyoruz. Özel üretimlerin de yapılabildiğini öğrenince bir de böyle deneyelim istedik.
    Yatak odası için mobilya ürettirmek istiyoruz. (160x200'lük karyola, 260 genişlikte kayar kapaklı dolap, 2 komidin, 1 şifonyer, 1 ayna)
    Bu konuda yardımcı olabilecek veya tavsiye verebilecek kimse var mı?

Şehir neresi?

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    İstanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: HouseMax

İzmirde Mobilya ve Yapı Marketleri Online Satışi Mağazası;

MOBİLYA ÜRÜNLERİNDE Kampanya'nın Adresi HOUSEMAX

www.housemaxonline.com

aman dikkat arkadaşlar

2015-11-10 19:01:23 tarihinde 59.90 TL tutarında HOUSEMAX.com.tr adresinden sipariş yaptım numarası "PZAEYODOB" sitelerinde "iade sağlanmıştır" demesine rağmen halen kredi kartıma iade işlemi yapılmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.