Şimdi Ara

Mobilexpress den TTNET Visa Kartla Odemesine 10 TL İndirim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
11
Favori
9.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pepsi ve Mobilexpress sayesinde 29 ödedik bu ay . Eksik olmasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaww benim kredi kartından mobilexpress 2 kere para çekmiş tek bi fatura yatirmistim otomatik ödemem de yok

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Gecikmis Geçen ay ve bu ayın faturası vardı. Ikisinide 10tl indirimli ödedim. Haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

10+10 yani 20 lira indirimli mi ödediniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

quote:

Gecikmis Geçen ay ve bu ayın faturası vardı. Ikisinide 10tl indirimli ödedim. Haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

bir fatura için değil. Geçen ay ve bu ayın faturası için ayrı ayrı 10 tl indirimli ödedim.
  • quote:

quote:

quote:

bir fatura için değil. Geçen ay ve bu ayın faturası için ayrı ayrı 10 tl indirimli ödedim.

2 sini aynı anda işaretleyince düşmedide o yüzden sordum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2 sini aynı anda işaretleyince düşmedide o yüzden sordum

hayır bir eşimin üstüne bir de kendime mobilexpress açtım. Ama aynı kredi kartını kullandım.

• 5 tane pepsi kodu ekledim sonra ne yapıyoruz faturadan düşmesi için?
  • suatin kullanıcısına yanıt
    bi sonraki ayki faturadan düşücek kesilmiş faturadan düşmez
  • Maleguard kullanıcısına yanıt
    Boşuna uğraştım o zaman
  • kadro kullanıcısına yanıt
    info@mobilexpress.com.tr mail atın. Benim ttnet tarafından kaynaklı bir problemim olmuştu. Çok ilgilendiler, hallettik.
    Erhan die birisi ilgilendi çözdü problemimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parafcard gecerli mi acep denedim olmadi

• AKA87 A kullanıcısına yanıt
    dostum sagol mail attım beklıyorum bakalım.. 10 lira kar edelim dedik başımıza ne iş geldi..
  • biraz önce enpara kartım ile ödeyim dedim hata verdi baktım bi numara arıyor açtım mobilexpress'den arıyoruz kartınız bankamatik kartımı dedi evet dedim çat şarjım bitti tel kapandı kredi kartımı tanımladım bu sefer yine hata verdi 2 faturam var yeni gelen faturayı öderken hata alıyorum illa eski faturayı mı ödeyecez ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adeleks -- 11 Temmuz 2014; 16:19:16 >
  • Yeni geleni de ödersin ama bir kullanıcı bir kere yararlanabiliyor kampanyadan. O yüzden indirim vermiyordur. Es, abla kardes bisey varsa onu uye yapıp onun hesabından ödersen 2. faturayı o zaman onu da indirimli ödemis olursun.

• AKA87 A kullanıcısına yanıt
    eski faturayı seçmiyorum sadece yeni gelen faturayı ödemek isteyince hata alıyorum eski fatura duruyor yani niye böyle bişey yapıyorsun diye soracak olursanız da yeni gelen fatura 20 lira civarında olduğu için en azından onu ödeyim diyordum ödeyemedim
  • Hımm ilgincmis bnm basıma gelmedi hic. Sen de mail at abi o zaman ya da musteri hizmetlerini ara :)
    Doner onlar hemen info@mobilexpress.com.tr

• üye olurken gereksiz gibi gelmişti ama önceki aylarda 5tl indirdik faturadan, simdi de 1otl. iyi çalışıyorlar.
  • Arkadaşlar avea mobil jet modem var ayda 34 tl veriyorum ttnet'e bağlı sanırım avea
    pepsi 5 tl + 10 tl visa kullanabilirmiyim teşekkürler
  • Pepsi'nin sitesine üye olmak istediğmde doldurulacak alanlarda sadececinsiyet bölümünü görüyorum. Diğer kutular bomboş.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.