Şimdi Ara

Mobilexpress den TTNET Visa Kartla Odemesine 10 TL İndirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
11
Favori
9.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Orijinalden alıntı: mdf__18

farklı kullanıcı hesabı açın indirim oluyor denedım. 5 tl indirim veriyor bu ay.

Hocam olmadi anlamadim niye. Esimin mailine ve cebini vererek yeni hesap actim. Odeme ekraninda dustu ama kart benim adima oldugundanmidir anlamadim karttan almadi

başka kart dene.
  • mdf__18 M kullanıcısına yanıt
    Bakalim aksam deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Bakalim aksam deneyeceğim

Ben farklı kart, aynı Hesapla denedim. Sıkıntı olmadı. Ikisinde de indirim aldım..

• Gecen ay 5 TL indirim bu ay yeni hesapla 5 TL indirimli odedim. Master card. Bilseydim visayla oderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizjack

Gecen ay 5 TL indirim bu ay yeni hesapla 5 TL indirimli odedim. Master card. Bilseydim visayla oderdim.

Visayla ödeseniz bile 5 lira inecekti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden visa ya 10 lira indirim vermiyor mu ?

• 5 tl pepsi ile 5 tl de mobil ile 2 aydır 10 tl indirimli ödüyorum. master ile visa fark etmedi bu ay
  • paşalı kullanıcısına yanıt
    Visa kampanyası geçen ay sonu bitti.
  • Farklı hesapla aynı kartın sanalını denedim olmadı farklı hesaplara farklı kart denenmeli
  • Farklı hesapla aynı kredi kartı denedim oldu 5 tl.

• olmuyor artık arkadaslar 10 tl ındırım ılac gıbı olmustu .
  • Arkadaşlar aranızda kredi kartında fatura tutarının 2 kez çekilmesi sorunu ile karşılaşan oldu mu ? Ben de şu an hem geçmiş dönem hesap özetinde 55 TL çekilmiş hem de provizyonda bekleyen işlemler arasında 55 TL çekilmiş olarak görünüyor. Bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepe

Arkadaşlar aranızda kredi kartında fatura tutarının 2 kez çekilmesi sorunu ile karşılaşan oldu mu ? Ben de şu an hem geçmiş dönem hesap özetinde 55 TL çekilmiş hem de provizyonda bekleyen işlemler arasında 55 TL çekilmiş olarak görünüyor. Bilgisi olan var mı ?

bende daha farklı bir durum oldu..hem mobıl expresten kestıler ..hemde otomatık odemeden baska bankadan kesıldı..yani bu ay 2 defa odemıs olduk faturayı..
  • beytepe B kullanıcısına yanıt
    ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    TTnet'i arayıp durumu anlatın.

Otomatik ödeme talimatı olup son ödeme tarihine 10 günden az kalmışken mobil express ile ödeyenlerde mükerrir ödeme olabilir tarzında bir ibare vardı. Önümüzdeki ayın faturasından düşeceklerdir.@beytepe@ceramicer43

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U. -- 21 Ağustos 2014; 15:30:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

TTnet'i arayıp durumu anlatın.

Otomatik ödeme talimatı olup son ödeme tarihine 10 günden az kalmışken mobil express ile ödeyenlerde mükerrir ödeme olabilir tarzında bir ibare vardı. Önümüzdeki ayın faturasından düşeceklerdir.@beytepe@ceramicer43

üstadım ilgin için teşekkurler oncelıkle..aynen oyle yaptım..önumuzdekı aydan dusurulur dedi..))
  • İndirim alabilen var mı düşmüyo bi türlü 5 lira da 10 lira da
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Zaten 5 düşmesi lazım (başlıktaki 10, geçen aylardan kalma) da, yukardaki arkadaşların önerdiği gibi yeni hesapla düştü benden.
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler eşimin telefonuyla yeni hesap alıp bi 5 TL daha indirdim pepsinin üzerine iyi oluyo devam eder inşallah :)
  • 5 tl indirim yeni kampanya
  • bu ay acele edip normal ödeme yaptım (kampanya bitti göründüğünden)

gitti gül gibi 5 tl.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.