Şimdi Ara

Mobilden küçük çaplı para kazanma (kripto para ile) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: UçanFedai

quote:

Orijinalden alıntı: Nva Bx

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abocuk

duy ınanma :)
    usttekı yazımı dıkkatlıce oku ımkansız oldugunu anlarsın :P
    benım arkadaslar 10 adet pc 10 adet coın uretıcısı aldı ellernde patladı para getırmıyo odedıgı elektrık fatıurasda cabası

Duy inanmamı??

yav arkadaş bir insan bu kadarda bilgisiz olmazki yahu. Şuana kadar kaç foruma girdinde kripto paralarla ilgili yazı okudun kaç makale okudunda bu kanıya bu kadar kolay varabiliyorsun hiç coin alış satış yaptınmı?

Konu sahibi arkadaşa önerim bu elemanı dikkate almasın adamın her yeri bilgisizlik akıyor. Eğer illahi para kazanmak istiyorsa konu sahibi arkadaş. Alt coinlerden 100,200 tllik coin alıp 4,5 ay sonra satabilir. Önerdiğim coinler ripple,waves,monero

Hocam ben üretmek istiyodum sermayesiz ama uğraştığıma değmeyeceğini gördüm o arkadaş ondan bahsetti. Bahsettiğiniz altcoinlerden yatırım yapsam 5-6 ay sonra ne kadar kar veya zarar ederim sizce? Btc veya eth olmaz daha bu altcoinler ama ltc olma ihtimali varmi sizce?

Bahsettiğim coinler özellikle ripple ve waves baya düştüler almak için güzel fırsat bence. Şu aralar bu coinleri alsanız 5,6 ay içinde paranız minimum 3x olur çok rahat yani

Bu coinlerin fiyatı nedir ve nerden nasıl alınabiliyor hocam nedir durumlar?

Ripple şu aralar 17 cent waves 2,50 dolar

Dh de kripto formuna gir orda konular var ne şekilde alınır vs. Hepsi çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abocuk

duy ınanma :)
    usttekı yazımı dıkkatlıce oku ımkansız oldugunu anlarsın :P
    benım arkadaslar 10 adet pc 10 adet coın uretıcısı aldı ellernde patladı para getırmıyo odedıgı elektrık fatıurasda cabası

Duy inanmamı??

yav arkadaş bir insan bu kadarda bilgisiz olmazki yahu. Şuana kadar kaç foruma girdinde kripto paralarla ilgili yazı okudun kaç makale okudunda bu kanıya bu kadar kolay varabiliyorsun hiç coin alış satış yaptınmı?

Konu sahibi arkadaşa önerim bu elemanı dikkate almasın adamın her yeri bilgisizlik akıyor. Eğer illahi para kazanmak istiyorsa konu sahibi arkadaş. Alt coinlerden 100,200 tllik coin alıp 4,5 ay sonra satabilir. Önerdiğim coinler ripple,waves,monero

Hocam ben üretmek istiyodum sermayesiz ama uğraştığıma değmeyeceğini gördüm o arkadaş ondan bahsetti. Bahsettiğiniz altcoinlerden yatırım yapsam 5-6 ay sonra ne kadar kar veya zarar ederim sizce? Btc veya eth olmaz daha bu altcoinler ama ltc olma ihtimali varmi sizce?

Bahsettiğim coinler özellikle ripple ve waves baya düştüler almak için güzel fırsat bence. Şu aralar bu coinleri alsanız 5,6 ay içinde paranız minimum 3x olur çok rahat yani

Bu coinlerin fiyatı nedir ve nerden nasıl alınabiliyor hocam nedir durumlar?

Ripple şu aralar 17 cent waves 2,50 dolar

Dh de kripto formuna gir orda konular var ne şekilde alınır vs. Hepsi çıkıyor

Tamamdir hocam arastiracagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.