Şimdi Ara

Mobil Paketlerde AKN Kalkacak Mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
6.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi tarife

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S.E.Ç Full 2 GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ● 1 Ocak 2019 itibariyle her fatura döneminde 2 GB internet kullanım hakkı dolduktan sonra internet erişim hızınız 128 kbps'a düşürülmeyecek, yüksek hızda kullanımlara devam edilebilecektir.

Bkz. :http://www.avea.com.tr/web/tarifeler/secfull2gbtarifesimevcut

• RamazanSancar kullanıcısına yanıt
    Bi kac sat once kalkti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prime eksper 10 gb aşmayan hakkında bilgi var mı

• pttcell kapali beklenen tarife de hiz dusumsuz olur mu?

• Arkadaşlar ne oldu sınırsız kullanabiliyor musunuz ? Bir de birşey soracağım. Ben de S.E.Ç. Full Artı Full 500 Tarifesi"ni kullanıyorum. Benimkinde de 2 gb sonrası 128 kb ile devam ediyordu. 1 Ocak itibariyle denemedim. Bu durumu müşteri hizmetlerine sorduğumda hayır o kaldırıldı 128 kb olarak girilecektir dedi. Benimkinde de 128 kb var dedim sizinki farklı zaten olmaz dedi. Şimdi SEÇ FULL 2 gb kullananlar sınırsız mı artık ona göre ben de uğraşayım mı BTK ile falan ?
  • Konuyu Hortlatmak istemezdim fakat an itirabiyle tekrardan hattıma AKN uygulanmaya başlandı hızım 120 Kbps den yukarı cıkmıyor. Akn kaldırıldıyla ile alakalı iligi yönetmelik vb şeyleri nereden bulabilirim

• DxqLL kullanıcısına yanıt

btk ya ve hakem heyetine sikayette bulunun yasal degil bu durum

• snapdrgn S kullanıcısına yanıt
    Benim de hattıma AKN uygulaması başladı birkaç gündür. Türk Telekom'u aradığımda onlar da durumu anlamamış, 2023 itibariyle bu sorunu yaşıyormuş bazı kullanıcılar ve ne hikmetse çözümü bulamamışlar, uğraşıyorlarmış. Yani bilerek hızınızı düşürmedik diyorlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

btk ya sikayet edin akn diye bisey yok artik

• Devam ediyormu reis seninkisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sıkıntı yok hocam devam.

• Çok sevindim senin hızı kesmediklerine ☺️ 4 yıl önce ben bile sevmiştim senin internetin sınırsız olduğuna ,bazı arkadaşlar hızlarının düştüklerini yazdilar .Kac TL den kullanıyorsun şuanda reis.

• Eyvallah hocam adamsın. Çok uzun bir süre 60 küsürlerde ödedim. Son birkaç ayda 90 yapmışlar. Fiyata bakmadan devam, sormadan sürekli arttırıyorlar zaten  

• Turktelekom iyice kontrolden çıktı ,fahiş fiyatları üst üste bindiriyor .Aman size dokunmasın reis .90 TL yine iyi bir fiyat .Resim atarmisin güncel olarak sınırsız internet görelim 😁

• Resimler normal AKN'li hocam. Limit bitince mesaj da geliyor düşecektir diye ancak düşmüyor  

Ama fiyat konusunda gerçekten kontrolden çıktılar. Önceden 1-2 tl ekliyorlardı zamandan zamana. Birden bire 30 TL arttırmışlar.

• Tekrardan taahhüt vermeyi denedinmi hiç .Turktelekom şu akn li tarifelerin peşini artık bırakması gerekiyor .Zam yemeden sabit kalması gerekiyor .Ayıplı olarak satışını zamanında yaptı .Şimdi zam uygulayarak kaçırmaya çalışıyor .Turktelekom birde pttcell ikiside aynı zihniyet.Beklenen tarifenin de internetini kestiler.

• Denemedim hocam ama gerek yok. Fiyatı da oldukça uygun hizmeti düşünürsek   

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.