Şimdi Ara

Mobil Paketlerde AKN Kalkacak Mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
6.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen öyle hocam. 75 lira ve hız, kota olmadan mobil internet. bende ailece 15 gb kullanıyorum ek paketler sonrasında 128 e düşüyor. beni de kapsasın ek 90 lira daha her ay fatura öderim adam gibi mobili sınırsız kullanırım ama zor duruyor.
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    İnsallah kalkar bunu yapmalari demek yeni tarifelerin habercisi olabilr bende asimsiz 256kbps killaniyorum bunlarada bir ayar versinler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangisi

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Yok kapali o

Akn 4gb yazip 5555 e gonderince kapanmistir dio suan bitek acik olan avea jet wifi modem sinirsiz tarifesi yarin sabah gidip alcam kenarda dursun

• Bildiğim kadarıyla yurt dışında da mobil tarifeler kotalı.
  • Turkcell de var ya superbox 279 tl full sınırsız akn siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @uykusuzinsan @AppleFoni Hocalarım bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Sevinçten havalara uçtum sayfasına girip hızınız düşmeyecektir yazısını gördükten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 21 Ocak 2023; 23:19:16 >
  • Hadi yine iyisin😂😂😂

• Eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 14 Aralık 2018; 16:21:50 >
  • Reis bi resim cekte herkes gorsun sinirsiz interneti😂😂

• Hey maasallah 😂😂 bizim gibi fakirlerde kotali kullansin 😂😂 satmayi dusunursen şahinle takas yapalim😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Hey maasallah 😂😂 bizim gibi fakirlerde kotali kullansin 😂😂 satmayi dusunursen şahinle takas yapalim😂😂😂
  • Hocam aynı tarifeyi 4 yılı aşkın kullanıyorum ve 1 kira kesmişler son ayı yemin ederim gebertirim hocam 🤨

• Mobil Paketlerde AKN Kalkacak Mı?

• Yok hocam şimdi müşteri hizmetleri ile konuştum otomatik ödeme talimatı vermiştim onu unutmuşum hem öyle odeyince hemde kendim odeyince bir sonraki aydan düştüm bende katakulliye gelmiştim sandım sorun Yok ama müşteri hizmetleri de bizde akn nin kalkıp kalkmicani bilmiyor bilgileri yokmuş daha

• Evet beyler sonunda.İnternet sitesinde yazıyordu ama faturada görünce daha resmi oldu bundan sonra kaldırılırsa tüm yasal haklarımızı kullanabiliriz.Mobil Paketlerde AKN Kalkacak Mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdiikul -- 28 Aralık 2018; 12:58:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.