Şimdi Ara

MMORPG Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an oyun arayışındayım. WoW'a baktım aklıma yattı, Lost Ark, Tera da araştırıp aklıma yatanlar.

Lost Ark tarzı oyunları sevdiğim için başlayasım var ama oynayan var mı bilmiyorum.

Bu saydığım oyunlarda oynayan 23-25 yaş üzeri guildler ve arkadaş grupları varsa katılmak isterim.

Herkese iyi haftalar.

• pve odaklı ve endgame'i sonsuz olan (sürekli yeni içerik ve sürekli karakterini geliştirdiğin / geliştirmek zorunda olduğun bir sistem.) en iyi oyun şuan wow.

bunun dışında endgame'leri biraş şişiyor olsa da eso ve gw2 epey uzun süre güzel zamanlar yaşatacaktır. fakat uzun yıllar sabit bir oyun oynamak için wow öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 29 Ağustos 2020; 5:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

pve odaklı ve endgame'i sonsuz olan (sürekli yeni içerik ve sürekli karakterini geliştirdiğin / geliştirmek zorunda olduğun bir sistem.) en iyi oyun şuan wow.

bunun dışında endgame'leri biraş şişiyor olsa da eso ve gw2 epey uzun süre güzel zamanlar yaşatacaktır. fakat uzun yıllar sabit bir oyun oynamak için wow öneriyorum.

Üstad zarise katılıyorum eğer WoW'a ödeme konusunda sıkıntı yaşamam diyorsan, ama ben tera online'yi öneriyorum şiddetle kendine özgü skill ve kombat sistemi dünyada tek ve rakipsiz, PVE seven birisi isen tera seni tatmin edecektir, kostüm konusunda ise binlerce kostüm mevcut silah ve kıyafet üzerine. kısa bir süre denemekten zarar görmezsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.