Şimdi Ara

MMORPG Önerisi 2015-2016 Sağlam Türkçe. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
58.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlla turkce istemiyor ve o ortamları yakalamak istiyorsanız Nui Serverında Haranya tarafında yer alan klanımıza katılabilirsiniz.Hazır yaz geldi tum elimizden gelen destekleri yapıyoruz eksiksiz 7/24 Tsde online kisiler mevcuttur.Apex ve Patronluk sistemi basittir bu konuda yardımcı oluyoruz oyuna para falan yatırılmıyor bu konuya inanmayınız ben basladıgımdan beridir 1tl bile yatırmadım 2aydır oynuyorum ve 1 haftada 1 yıllık patronluk parasını cıkartıyorum.Taktik bol :)

TS : 185.26.145.145:222

Oyunda Warmace Jameika karakterlerine whisp atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drawmu19 -- 2 Haziran 2015; 0:00:34 >
  • Yeni konu açmak istemedim kirlilik olmasın diye. Ben de arkadaşlarımla oynayabileceğim güzel bi mmorpg arıyorum. Tabi sadece arkadaşlarımla değil ts ortamı falan da olursa çok iyi olur. Türkçe olmasına gerek yok ingilizcemiz var. Var mı bi tavsiyeniz? Ben aion indiriyorum ama bilmiyorum ts ortamı falan var mı. Hala önerilere açığım.
  • Aion skil yerleri knightaki gibimi çok fazla skill olan mmorpg leri sevmiyorum
  • Respect Paul kullanıcısına yanıt
    Oyunda otuz kirk skill olmakta birlikte yaklasik on bes kadari buff'tur.
    Bufflarin sure aralagi(colldown) 3-5-10 dakika arasinda degismektrir.
    Kalan 25 skillden 7-8 tanesi ana skilldir. Bir ana skill kullandiktan sonra zincir skill olarak kalani acilir ve savas sirasindaki duruma gore basarsin.

Knighttaki gibi item takan spike atarak adam oldurmuyor. Itemin olsa bile nerede neyi basacagini, eline ne takacagini bilmen lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • II. Aragorn kullanıcısına yanıt
    Aion tam arkadaslarinla oynayabilcegin bi sistemde yapabilceginiz bir cok gorev ve mahzen var. Hatta katalamda grup olusturup asmo veya elyos kovalayabilirsiniz

• hocam oyun 50gb mış indirmekten vazgeçtim başka oyun öneriniz var mı?
    Öyle bir sey yok oyun 20GB

Ve paket 2 yüklendikten sonra oyuna girip oynayabiliyosunuz.
    Dokuz adet paket var. Ilk iki paket sekiz GB kadar ondan sonra paketler yuklenirkrn oynamaya devam ediyorsunuz.
    Kaldiki 20GB bir oyun bir gecede inmis olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Globalrush1

Öyle bir sey yok oyun 20GB

Ve paket 2 yüklendikten sonra oyuna girip oynayabiliyosunuz.
    Dokuz adet paket var. Ilk iki paket sekiz GB kadar ondan sonra paketler yuklenirkrn oynamaya devam ediyorsunuz.
    Kaldiki 20GB bir oyun bir gecede inmis olur..

Paket 2nin 8gb olduğunu görünce gözüm korktu bi an sağolun hocam

Hayir merak etme yani maksimum 23GB olasi bir oyun kaldiki zaten paket ikiden sonra efektsiz bir sekilde oyunu oynayabiliyosunuz. Oyun siz oynarken alttan inmeye devam ediyor.
    Sana tavsiyem AION oynarken WTFast adli programi kullanman.
    Ping degeri +100 iken bu programla +60'a dusuruluyor oyundan cok daha zevk alirsin. Ücretsizdir

• çok sağolun hocam cs go da ping yüzünden akli dengemi yitiriyodum dün az daha. inş cs de de işe yarar
  • abi aiona başlamayın eğer ben her ay 25 tl yi böle seve seve veririm diyosanız başlayın free to play oyunda altın paket var bu paket olmadan neredeyse oyunda hiçbieşy yapamıyorsunuz 8 karakter açma imkanın var bu yoksa max 2 sonra birine itemmi vercen yoksa bok verirsin paramı vercen nah verirsin illa her ay altın paket alıcaksın bide oyunun kinah denen parasıyla alınıyor oda 90.000.000 kinah 1 aylık bunlar yani buna başlicağınıza teraya başlayın
  • piskobat52 P kullanıcısına yanıt
    Bir günde 250M para kasiyorum tovbe yarabbi, aglattin

Bir aylik gold pack fiyati; 90M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 4 Haziran 2015; 21:31:16 >
  • yeni başlık açmadan s.a arkadaşlar
  • Yeni konu acmadan as

• quote:

Bir günde 250M para kasiyorum tovbe yarabbi, aglattin

Bir aylik gold pack fiyati; 90M

Hocam Aion oynamayı denedim, açıkçası Gold Pack olayı beni soğuttu, Legion da bulamadım. 250M para nasıl kasıyorsunuz acaba?

• orgchack O kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an 48LvL'im üç gündür kasıyorum. Görevler sırasında ödüller veriliyor

Şu ana kadar bana 55 adet magic boost 25 ödülü verildi görevler sayesinde daha sonra ise Recovery Tea yani dinlenme çayı

3x Dinlenme çayı = 24M minimum
    55x Mag boost 25 = 55M

79M daha 48LvL'de çantamda 79M'lik item var.

Oyunda 65LvL olana kadar Gold Pack'e ihtiyacınız yok zaten 65LvL olduktan sonra günlük gireceğiniz 3-4Mahzen var. İşine yaramayan dropları alıp kırıyosun içinden L80-L130 arası taşlar atıyor.

Diyelim günde iki mahzen yapıyorsun Sauro ve TF olsun (PvE sete gerek yok herkes yapar bu mahzenleri)
    Minimum iki item düştüğünü var sayalım; Kırıyosun birinden 2 adet L90 diğerinden 1 adet L100 çıktı

L100 15M desek
    L90 8-9M x2 = 16-17M

Günlük mahzen getirisi minimum 30M ve üstüne üstlük bu mahzenlerde PvE setinizi dizipte başka mahzenlere girmek için kullanabilirsiniz; Katalamize, runadium gibi
    Yer altı görevlerine gelicek olur isek günlük kasacağınız baya bi antika sikke var
    Garnizon görevleri; haftada 360battlemedal yani dövüş madalyası kasabilirsiniz.
    20 Dövüş madalyası 30 antika sikkeye bedeldir
    360x 1.5 = 540 antika sikke
    minimum fiyat 50K 540x50 = 27-30M ve görevlerden düşen mana taşları..
    Ee bu adam 65LvL olmuş yer altında hiç mi farm yapmayacak?

Yer altı farmı 30 dakika = minimum 10-15M'lik drop ve item

Bunlar bilindik taktikler; bilinmedik taktiklerle 200-250M'e kadar kasabilirsin.
    Ben gülüyorum millet Gold Pack sorunu var dediğinde yahu hele sen gel bi 65LvL'e zaten bir günde bir aylık Gold pack parasını kasamazsan ben oyunu bırak diyeceğim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 9 Haziran 2015; 3:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceHD

Arkadaşlar ne kadar MMORPG oyunlarından kaçmaya çalışmak istesem bile yapamıyorum gerçekten klana katılıp o TS ortamı savaşlar en son Yulgang2 Savaşçı Kralı olarak zirvede bırakıp sattım hesabı 1. Savaşçı oyunun sonra kapandı oyun 7 ay beklettiler zaten dahada toparlanmaz o oyun Şimdi Meselemize gelelim. Gerçekten Türkçe Olup 2015 - 2016 Çok Sağlam oyuncu dolu aşırı para yatırması olmayan MMORPG önerisi Varmı ?

http://www.rfonlinetr.com/

gelişmiş quest sistemi. 3 ırk arasında kıyasıya rekabet ve savaşlar. kısacası aksiyonu bol bir oyun. oyun free to play şuanda bildiğim kadarıyla türkiye serverı yeni açıldı açık beta aşamasında bi bak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkomania -- 9 Haziran 2015; 12:56:30 >

• quote:

Hocam şu an 48LvL'im üç gündür kasıyorum. Görevler sırasında ödüller veriliyor

Şu ana kadar bana 55 adet magic boost 25 ödülü verildi görevler sayesinde daha sonra ise Recovery Tea yani dinlenme çayı

3x Dinlenme çayı = 24M minimum
    55x Mag boost 25 = 55M

79M daha 48LvL'de çantamda 79M'lik item var.

Oyunda 65LvL olana kadar Gold Pack'e ihtiyacınız yok zaten 65LvL olduktan sonra günlük gireceğiniz 3-4Mahzen var. İşine yaramayan dropları alıp kırıyosun içinden L80-L130 arası taşlar atıyor.

Diyelim günde iki mahzen yapıyorsun Sauro ve TF olsun (PvE sete gerek yok herkes yapar bu mahzenleri)
    Minimum iki item düştüğünü var sayalım; Kırıyosun birinden 2 adet L90 diğerinden 1 adet L100 çıktı

L100 15M desek
    L90 8-9M x2 = 16-17M

Günlük mahzen getirisi minimum 30M ve üstüne üstlük bu mahzenlerde PvE setinizi dizipte başka mahzenlere girmek için kullanabilirsiniz; Katalamize, runadium gibi
    Yer altı görevlerine gelicek olur isek günlük kasacağınız baya bi antika sikke var
    Garnizon görevleri; haftada 360battlemedal yani dövüş madalyası kasabilirsiniz.
    20 Dövüş madalyası 30 antika sikkeye bedeldir
    360x 1.5 = 540 antika sikke
    minimum fiyat 50K 540x50 = 27-30M ve görevlerden düşen mana taşları..
    Ee bu adam 65LvL olmuş yer altında hiç mi farm yapmayacak?

Yer altı farmı 30 dakika = minimum 10-15M'lik drop ve item

Bunlar bilindik taktikler; bilinmedik taktiklerle 200-250M'e kadar kasabilirsin.
    Ben gülüyorum millet Gold Pack sorunu var dediğinde yahu hele sen gel bi 65LvL'e zaten bir günde bir aylık Gold pack parasını kasamazsan ben oyunu bırak diyeceğim sana

En bilindik taktiklerdir bunlar dediğiniz gibi. En son 2 yıl önce oynamıştım Aion'u. Sanırım o zamanlar seviye sınırı 55'di. Aylık ödeme sistemi vardı ve serverlarda refah vardı. Gold pack denen saçma sapan parayla alınan eşyalar yoktu. O zamanlar tabi firma NCSofttu. Bugünkü Aiona göre oyun kat be kat zordu. Gün boyu Elyos avına çıkıp bir günü böyle yediğimizi bilirim. Şimdi her sistem daha kolay olmuş. Zindanlar kolay, para yapmak kolay, level sistemi kolay. Son seviyede 90M gold pack parası çıkaramayan adama da zaten gülerler.

Lafı dolandırmak yerine doğrudan ana fikre geleyim. Aion diğer MMORPG'ler gibi değildir. Basitlikten uzak, zordan daha da uzak ağır bir oyundur. Hiçbir eşya elinize öylesine sunulmaz. Her setin parçasını ayrı ayrı emek harcayarak edinirsiniz. Günlük 1 saat bakacak olanlar asla başlamasın derim. Çünkü elinizde adam gibi eşya olmayacak. Hırslı ve ne istediğini bilen oyuncular ne demek istediğimi anlayacaktır. Ben Aionu vaktimi aşırı aldığı için bıraktım. Bir günde zengin olup ertesi gün parayı bir eşyaya harcayıp sonra tekrar gün boyu para yapmaya çalışmak gerçekten sıktı. Neredeyse 1-2 ayımı bir set için medal kasmaya harcamıştım. En son set dizip pvp ya da zindan yapmak elbette keyifli ama tekrar söylemek gerekirse hırslı olmayan oyuncular kesinlikle uzak dursunlar.

• GrandTurco kullanıcısına yanıt
    http://www.texyon.com/en/rosh/
     MMORPG Önerisi 2015-2016 Sağlam Türkçe.

• oynamak isteyen var ise nostalrius wow indirsin oynayalım önceden hiç wow oynamamış biri olarak vanilla ya hayran kaldım baska da oyun aramıyorum artık.şiddetle tavsiye edilir.Konusuna bir göz atın derim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.