Şimdi Ara

MMORPG ARCHİVE LİST (Online Oyun Listesi ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
2
Favori
393.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WildCannon ilgimi cekti ama linkte bi problem var sanırım :S doorusu ugrasmadım sadece girdim baktım ama o sitede yoktur heralde
    Edit : GunBound'da iddialıyım.(3 ay oynadım yeter beh)yakında tekrar baslıcam gunbounda indirenlerle gorusmek uzere. SpaceCowboy'u oynadım ama ben sevmedim. WoW elbette daha gusel. MapleStory Dunyada cok oynanıyor ama burda pek oynayan yoq sanırım 2D bir online oyun guzel bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coleyenema -- 17 Ağustos 2007; 13:16:12 >
  • RAKION FOREVER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoSeKu3 -- 20 Ağustos 2007; 17:38:13 >
  • Fekkaladenin fevkinde
  • güzel çalışma valla bakıcağız baya yarrarı olacak
  • owww süper olmuş
    harika birine başlarım
  • bunların hepsi online dimi
  • manyaq olmuş saolll
  • yarısından cogu acmıyo baskalarıda eklersen daha ii olr ama ellerine saglık
  • çoğunun ss leride görünmüyor onlarada bir zahmet bakıverirsen iyi olur
  • Aynen Abi Bende Bulamıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: silov

ewt gerçekten paylaşım için çok saolun

sizden nacizane bişe istiyorum FATE adlı oyunun download unu ya da yasak olduğunu bildiğim halde crack ya da serial ini bana verebilicek varsa memnun olurum pm yoluyla

crack istememdeki sebepte ben bu fate oyununu yaklaşık 3 yıla yakındır arıyorum ne cd si satılıyo ne de download ı nı bulabildim bana yardım edebilen olursa çok sevinirim

crack ya da seriali istediim için herkezden özür dilerim ama son çarem buydu

bu arada spellcaster i indiriyorum bakıcam girebilirsem nası bi oyun örenmiş oluruz

• abim aynen saolasın baya oyun var aralarında ama bi ara güncellersen sevinirimharbidende süperler ama iyileri maalesef sayılı ordan 20 taneye yakın ancak oyunlar sarar adamı eğer bi ara 1 saatin varsa yeni baya online çıkmış duruo güncellersen sevinirim bende bulursam bi online inş sevinecem bende eğer hız deliliğini seviosanız rappelz ve ragnarokun youtubeden bi videolarına bakın derim yada cabaldao monotonluğa dayanabilirseniz yüksek lvlde kopuodu ordada charlar sanırım:) ne diim şöle sağlam bi oyun deli gibi bırakamayacağım sevinirim özelliklede makineli tüfek gibi olsun charlar bulursanız yazarsanız sevinirim öle kopsun hızından geçilmesin rakamlar okunmasın ragnarokun bazi serverleri var adamın elleri :D
    durun bi youtubeden bakam örnek size böle bi online bulursanız sevinirim plss 1. örnek meselahttp://www.youtube.com/watch?v=wAZMZGLbcpA ahanda buda 2. örnekhttp://www.youtube.com/watch?v=60O_6Hb41_o&mode=related&search= şekilli asasdır ha eheh neyse bende takılayım öle biras araştıram:) hadi abim tekrar saolasın emeğin için:)

• ya bunlar iyi güzelde... infinity online nie yok orda
  • quote:

Orjinalden alıntı: w0lky

Little Fighter 2
    www.lf2.net Free
    />

Arkadaşlar bu oyunu indirdim gerçekten çok zevkli ama Networkden atamadım. Yeğenle denedik. Networkden nasıl atarız bilgisi olan var mı? denemedik ama hamachi işe yaramaz heralde.

• ELine sagLık güzeL emek
  • Muck Çok Güzel paylaşım saol arkadaşım
  • Emeğe saygı Teşekkürler
  • KARDEŞİM KİM NE DEDİ BİLMİYORUM ALLAH RAZI OLSUN :D UĞRAŞMIŞ YAPMIŞSIN ALINTIDA OLSA SAOL ELLERİNE SAĞLIK.
  • paylasım icin saol
  • çok güzel paylaşım helal olsun eline sağlık

• ya en pet'li oyun hanqisi??
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.